Svenska Orienteringsförbundet

Linnéklassikern, medel - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
3 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 00:30:40 6,97
4 Lasse Jansson Gävle OK 00:32:18 11,20
5 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:34:11 16,08
6 Harri Andrée Järla Orientering 00:34:32 16,99
7 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 00:34:37 17,21
8 Carl Näslund Västerås SOK 00:34:40 17,34
9 Anders Håkansson OK Kåre 00:35:13 18,76
10 Richard Hejdenberg Gävle OK 00:36:47 22,82
11 Jonas Vikström Köping-Kolsva OK 00:37:52 25,63
12 Liutauras Bilevicius OK Roslagen 00:37:53 25,67
13 Jörgen Ohlin Tullinge SK 00:38:06 26,24
14 Waldemar Andersson Långhundra IF 00:38:45 27,92
15 Niklas Wrane Söders-Tyresö 00:39:38 30,21
16 Ola Hultin OK Roslagen 00:39:57 31,03
17 Johan Antonsson OK Löftan 00:43:16 39,63
18 William Hultqvist Vallentuna-Össeby OL 00:44:13 42,09
19 Emil Hammarström OK Måsen 00:45:07 44,42
20 Jonathan Svensson Växjö OK 00:45:46 46,11
21 Christian Nilsson OK Löftan 00:46:53 49,00
22 Tomas Axelson OK Löftan 00:47:00 49,30
23 Benjamin Selling Härnösands OK 00:47:04 49,48
24 Magnus Björk OK Rodhen 00:48:24 52,93
25 Johan Celander Köping-Kolsva OK 00:49:20 55,35
26 Harald Larsson Hagaby GoIF Örebro 00:50:00 57,08
27 Alfred Liljeström Gävle OK 00:51:26 60,80
28 Jonas Öhman Väsby OK 00:52:51 64,47
29 Joakim Almtorp Långhundra IF 00:53:05 65,07
30 Johan Strand Länna IF 00:53:53 67,15
31 Felix Silver Gävle OK 00:54:01 67,49
32 Emil Thalin OK Älvsjö-Örby 00:54:45 69,39
33 Cristian Larsson Köping-Kolsva OK 00:54:55 69,83
34 Patrik Ottosson Gävle OK 00:55:02 70,13
35 Jonas Fryksten Härnösands OK 00:55:31 71,38
36 Tomas Johnsson Sundsvalls OK 00:55:48 72,11
37 Glenn Källström OK Roslagen 00:56:26 73,76
38 Adam Lilja OK Enen 00:58:05 78,03
39 Isak Berggren Gävle OK 01:00:45 84,95
Joakim Björkegren Gotlands Bro OK
Per Sundholm OK Nolaskogsarna

Annonser