Svenska Orienteringsförbundet

GM, sprint - D15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Erika Åkesson Västergötland OF 00:14:17 12,25
2 Lisa Åkesson Västergötland OF 00:14:32 13,50
3 Eleonora Alinder Göteborg OF 00:14:53 15,24
4 Elsa Sonesson Västergötland OF 00:15:04 16,16
5 Moa Wallenborg Skåne OF 00:15:15 17,07
6 Linnea Lund Östergötland OF 00:15:29 18,24
7 Klara Persson Halland OF 00:15:31 18,41
8 Tilda Palm Smålands OF 00:15:42 19,32
9 Moa Eriksson Västergötland OF 00:16:02 20,98
10 Sabina Aumo Göteborg OF 00:16:04 21,15
11 Kerstin Ljungemyr Östergötland OF 00:16:10 21,65
12 Alva Svensk Östergötland OF 00:16:21 22,56
13 Ida Eskilsson Smålands OF 00:16:23 22,73
14 Kristin Herberthson Östergötland OF 00:16:38 23,98
15 Lena Chabiera Smålands OF 00:16:47 24,73
15 Fanny Östlund Östergötland OF 00:16:47 24,73
15 Ida Johansson Västergötland OF 00:16:47 24,73
18 Thea Bökman Skåne OF 00:16:50 24,98
19 Elin Kjellman Östergötland OF 00:16:52 25,14
20 Filippa Söderberg Smålands OF 00:16:57 25,56
21 Moa Skoog Västergötland OF 00:17:05 26,22
22 Evelina Svensson Finndahl Smålands OF 00:17:16 27,14
23 Sofia Rask Göteborg OF 00:17:43 29,39
24 Olivia Lundstedt Göteborg OF 00:17:44 29,47
25 Ida Waernqvist Östergötland OF 00:18:03 31,05
26 Ella Söderberg Blekinge OF 00:18:10 31,63
27 Frida Johansson Bohuslän-Dal OF 00:18:12 31,80
28 Eira Hertin Smålands OF 00:18:14 31,96
29 Sara Wänström Östergötland OF 00:18:27 33,05
30 Hilda Martander Västergötland OF 00:18:44 34,46
31 Elsa Karlsson Göteborg OF 00:18:55 35,37
32 Hanna Larsson Skåne OF 00:19:02 35,96
33 Anna Svarfvar Göteborg OF 00:19:11 36,71
34 Elin Rahm Smålands OF 00:19:18 37,29
35 Rebecka Rundblad Västergötland OF 00:19:35 38,70
36 Elin Flakberg Göteborg OF 00:19:51 40,03
37 Sofia Elverlind Västergötland OF 00:20:09 41,53
38 Rebecka Pihlström Göteborg OF 00:20:10 41,61
39 Kajsa Heyden Skåne OF 00:20:20 42,45
40 Alma Appelgren Västergötland OF 00:20:23 42,69
40 Alva Nystedt Skåne OF 00:20:23 42,69
42 Mirjam Inemyr Västergötland OF 00:20:33 43,53
43 Siri Larsen Göteborg OF 00:21:12 46,77
44 Vilmalee Suwan Blekinge OF 00:21:16 47,10
45 Emma Eliasson Halland OF 00:21:24 47,77
46 Linnea Leijon Skåne OF 00:22:29 53,18
47 Johanna Fredrixon Västergötland OF 00:22:50 54,92
48 Fredrika Kindlundh Smålands OF 00:25:40 69,06
49 Elsa Ericsson Skåne OF 00:27:21 77,46
Vera Pettersson Västergötland OF
Ronja Andersson Västergötland OF
Malin Kindbom Västergötland OF

Annonser

Bagheera