Stockholm City Cup, #2 - H12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Max Österberg
|
Gustavsbergs OK |
00:07:15 |
48,55 |
|
2 |
Ludvig Eggöy Markhester
|
Snättringe SK |
00:08:12 |
64,57 |
|
3 |
Jens Fochsen
|
Waxholms OK |
00:08:25 |
68,22 |
|
4 |
Oliver Liwång
|
IFK Lidingö SOK |
00:08:34 |
70,75 |
|
5 |
Svante Sandvik
|
Attunda OK |
00:08:50 |
75,25 |
|
6 |
Erik Nederheim
|
Täby OK |
00:09:01 |
78,34 |
|
7 |
Henning Falkenström
|
Skogsluffarnas OK |
00:09:02 |
78,62 |
|
8 |
Erik Norin
|
Söders-Tyresö |
00:09:09 |
80,59 |
|
9 |
Gustav Storell
|
Haninge SOK |
00:09:29 |
86,21 |
|
10 |
Nils Samrud
|
IFK Lidingö SOK |
00:09:32 |
87,05 |
|
11 |
Ture Johansson
|
Skogsluffarnas OK |
00:09:35 |
87,89 |
|
12 |
Petter Fochsen
|
Waxholms OK |
00:09:59 |
94,64 |
|
13 |
Noel Hellberg
|
Sundbybergs IK |
00:10:08 |
97,17 |
|
14 |
Jonathan Nilsson
|
Gustavsbergs OK |
00:10:15 |
99,13 |
|
15 |
Gustav Eggöy Markhester
|
Snättringe SK |
00:10:33 |
104,19 |
|
15 |
Oscar Lundquist
|
OK Ravinen |
00:10:33 |
104,19 |
|
17 |
Ruben Arenander
|
Skarpnäcks OL |
00:10:44 |
107,28 |
|
18 |
Linus Nilevi
|
Haninge SOK |
00:10:45 |
107,56 |
|
19 |
Malte Bellander
|
Gustavsbergs OK |
00:10:52 |
109,53 |
|
20 |
Ludvig Hagwall
|
Järla Orientering |
00:11:18 |
116,84 |
|
21 |
Botvid Simonsson
|
Sundbybergs IK |
00:11:22 |
117,96 |
|
22 |
Simon Palmgren
|
Skogsluffarnas OK |
00:11:42 |
123,58 |
|
23 |
Adrian Werner
|
IFK Lidingö SOK |
00:11:57 |
127,79 |
|
24 |
Sandro Pruth
|
Skogsluffarnas OK |
00:12:16 |
133,13 |
|
25 |
Ruben Hård
|
Skogsluffarnas OK |
00:12:37 |
139,03 |
|
26 |
Hugo Nyström
|
OK Ravinen |
00:12:47 |
141,84 |
|
27 |
Edvin Björklund Boljang
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:12:59 |
145,22 |
|
28 |
Anton Hedström
|
Söders-Tyresö |
00:13:05 |
146,90 |
|
29 |
Lucas De Boussard
|
IFK Enskede |
00:13:26 |
152,80 |
|
30 |
Axel Nordqvist
|
Waxholms OK |
00:13:27 |
153,08 |
|
31 |
Åke Engman
|
IFK Lidingö SOK |
00:13:56 |
161,23 |
|
32 |
Joel Björklund
|
Attunda OK |
00:14:12 |
165,73 |
|
33 |
Sven Börjesson
|
Järla Orientering |
00:14:21 |
168,26 |
|
34 |
Elion Reimeringer
|
Haninge SOK |
00:14:23 |
168,82 |
|
35 |
Fabian Törnqvist
|
Attunda OK |
00:14:27 |
169,94 |
|
36 |
Arthur Mild
|
Gustavsbergs OK |
00:14:40 |
173,60 |
|
37 |
Carl Wännman
|
OK Södertörn |
00:14:48 |
175,84 |
|
38 |
Gustav Lübcke
|
OK Ravinen |
00:15:32 |
188,21 |
|
39 |
Elliot Jonsson
|
Attunda OK |
00:15:38 |
189,89 |
|
40 |
Olof Hagwall
|
Järla Orientering |
00:15:46 |
192,14 |
|
41 |
Ture Lindskog
|
OK Ravinen |
00:15:53 |
194,11 |
|
42 |
Albin Franzén
|
OK Södertörn |
00:16:03 |
196,92 |
|
43 |
Victor Granath
|
Väsby OK |
00:16:05 |
197,48 |
|
44 |
Gustav Lindberg
|
OK Roslagen |
00:16:22 |
202,26 |
|
45 |
Edvin Wallner
|
Attunda OK |
00:16:27 |
203,66 |
|
46 |
Arvid Rundström
|
OK Ravinen |
00:17:28 |
220,80 |
|
47 |
Hjalmar Holmström
|
Skogsluffarnas OK |
00:17:48 |
226,42 |
|
48 |
Erik Lidén
|
Väsby OK |
00:17:55 |
228,39 |
|
49 |
Oliver Jonsson
|
Attunda OK |
00:18:39 |
240,75 |
|
50 |
Caio Pruth
|
Skogsluffarnas OK |
00:19:27 |
254,24 |
|
51 |
Janne Synnermark
|
Skogsluffarnas OK |
00:20:14 |
267,45 |
|
52 |
Gustav Nyström
|
OK Ravinen |
00:25:45 |
300,00 |
|
53 |
Erik Balck
|
Täby OK |
00:27:51 |
300,00 |
|
54 |
Max Lindqvist
|
Täby OK |
00:30:31 |
300,00 |