Svenska Orienteringsförbundet

DM, lång, Stockholm - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Sofia Ivers Attunda OK 00:41:39 13,31
4 Annick Meister OK Södertörn 00:42:43 15,15
5 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 00:43:29 16,47
8 Smilla Mogensen OK Ravinen 00:45:15 19,52
10 Tilda Mårtensson OK Ravinen 00:46:07 21,01
11 Ida Hofstedt Täby OK 00:46:40 21,96
12 Sara Möller OK Södertörn 00:47:01 22,56
13 Nina Persson Haninge SOK 00:48:31 25,14
14 Johanna Almgren OK Ravinen 00:48:40 25,40
15 Vilde Jonsson Wold Sundbybergs IK 00:48:50 25,69
16 Hillevie Svärd Strängnäs-Malmby OL 00:48:54 25,81
17 Ida Hänström Täby OK 00:49:12 26,32
18 Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL 00:49:31 26,87
19 Therese Nilsson OK Österåker 00:49:36 27,01
20 Ella Karlsson Snättringe SK 00:49:53 27,50
21 Sigrid Carlsson Sundbybergs IK 00:50:56 29,31
22 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:51:05 29,57
25 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 00:52:17 31,64
29 Åsa Sundström Järla Orientering 00:52:51 32,61
30 Lisa Thunell IFK Lidingö SOK 00:52:54 32,70
31 Hedda Röstin OK Ravinen 00:53:34 33,85
32 Tove Sjöberg Tullinge SK 00:54:30 35,45
33 Lovisa Nilsson Attunda OK 00:54:55 36,17
34 Sanna Hedberg OK Södertörn 00:55:11 36,63
35 Agnes Damberg IFK Lidingö SOK 00:55:44 37,58
36 Sofia Edvardsson Järfälla OK 00:56:02 38,10
37 Lovisa Göstas Källman Söders-Tyresö 00:59:08 43,44
38 Ester Andersson OK Södertörn 00:59:34 44,19
39 Cecilia Hector Snättringe SK 01:00:20 45,51
40 Ellinor Hamberg Järfälla OK 01:00:22 45,56
42 Amelie Rajan IFK Lidingö SOK 01:01:35 47,66
43 Katja Leickt Tullinge SK 01:04:33 52,77
44 Alma Hellström Attunda OK 01:05:56 55,16
45 Emma Almgren OK Ravinen 01:06:07 55,47
46 Alicia Schandl OK Södertörn 01:07:23 57,66
47 Malin Hansson Täby OK 01:08:51 60,18
48 Petronella Hedenlund Täby OK 01:11:55 65,47
49 Tuva Falk Sundbybergs IK 01:13:59 69,03
50 Kajsa Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 01:16:09 72,76
51 Sofia Sundin Waxholms OK 01:19:40 78,82
52 Maja Sandvik Attunda OK 01:23:59 86,26
53 Emilia Nilsson Gustavsbergs OK 01:35:52 106,74
Alva Bladh Tullinge SK

Annonser

Bagheera