Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Höga Kusten etapp 2, lång - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isa Envall IK Hakarpspojkarna 00:29:06 4,42
5 Frida Vikström Sundsvalls OK 00:30:16 6,95
7 Tove Pettersson OK Roxen 00:31:05 8,72
8 Ella Olsson Grycksbo IF OK 00:31:21 9,30
13 Tilde Backlund OK Södertörn 00:32:08 11,00
14 Tilda Östberg Stora Tuna OK 00:32:10 11,07
15 Alma Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:32:23 11,54
17 Siri Suter Eksjö SOK 00:32:28 11,72
19 Johanna Källvik Leufv'en Åmåls OK 00:32:34 11,94
21 Ella Sjöberg Tullinge SK 00:32:48 12,44
22 Amanda Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 00:33:14 13,38
25 Malva Steen OK Enen 00:33:48 14,61
26 Alicia Lundgren Växjö OK 00:34:03 15,15
26 Hanna Lagerberg OK Södertörn 00:34:03 15,15
28 Ronja Hugg Forsa OK 00:34:17 15,66
30 Alva Ringi OK Kåre 00:34:23 15,87
31 Annika Simonsen IK Hakarpspojkarna 00:34:56 17,06
32 Johanna Nilsson Kungälvs OK 00:35:31 18,33
35 Irmalinn Nilsson Härlövs IF 00:35:55 19,19
37 Frida Johansson OK Djerf 00:36:03 19,48
38 Agnes Broman OK Roslagen 00:36:13 19,84
40 Julia Rangert IK Hakarpspojkarna 00:36:33 20,57
43 Elsa Christoffersson OK Renen 00:36:55 21,36
45 Maja Mörth Leksands OK 00:37:05 21,72
48 Elin Schagerström Garphyttans IF 00:37:14 22,05
49 Malin Kristiansson Trollhättans SOK 00:37:30 22,63
51 Frida Hector Snättringe SK 00:37:48 23,28
52 Alva Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:37:50 23,35
55 Tindra Jernström Avesta OK 00:38:15 24,25
57 Ellen Blennow Falköpings AIK OK 00:38:33 24,90
58 Elin Lindblad OK Djerf 00:38:34 24,94
59 Elsa Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:39:00 25,88
61 Karin Modin Bromma-Vällingby SOK 00:39:09 26,20
63 Alva Sonesson Falköpings AIK OK 00:39:21 26,63
64 Lovisa Weiden Skåneslättens OL 00:39:24 26,74
65 Amanda Jansson OK Djerf 00:39:41 27,36
67 Emilia Engel OK Ravinen 00:39:52 27,75
68 Ebba Jensen Skåneslättens OL 00:39:54 27,83
69 Tilde Engberg Härnösands OK 00:40:34 29,27
72 Sofie Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:41:24 31,08
74 Ellika Groth Kungälvs OK 00:41:35 31,47
76 Ella Andersson OK Södertörn 00:41:48 31,94
79 Sofia Johansson OK Skärmen 00:42:30 33,46
84 Linnea Skalberg Bredaryds SOK 00:43:10 34,90
85 Tindra Hjort Falköpings AIK OK 00:43:14 35,05
86 Lotta Weyhenmeyer IF Thor 00:43:33 35,73
87 Moa Alsiö IF Hagen 00:43:45 36,17
88 Linda Renner OK Södertörn 00:43:48 36,28
89 Signe Nilsson Nyköpings OK 00:44:17 37,32
91 Elin Svensson OK Älme 00:44:45 38,33
92 Hanna Johannesson Ronneby OK 00:44:48 38,44
93 Ebba Hjertberg Hestra IF 00:45:00 38,88
94 Ebba Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:45:09 39,20
96 Maja Porle Växjö OK 00:45:21 39,63
97 Vera Rolfsson Skarpnäcks OL 00:45:22 39,67
100 Hilda Axelsson FK Göingarna 00:46:05 41,22
102 Stina Johansson OK Bävern 00:46:29 42,09
103 Maja Kindlund OK Tranan 00:46:31 42,16
106 Elina Hanson Kungälvs OK 00:47:33 44,40
107 Magdalena Nilsson Högåkers OK 00:48:17 45,99
108 Elvira Wildheim FK Friskus-Varberg 00:48:18 46,03
108 Linnéa Gustafsson OK Hällen 00:48:18 46,03
110 Tove Ekström Linköpings OK 00:50:03 49,82
111 Moa Karlsson Storviks IF 00:50:35 50,97
112 Lovisa Lager Halmstad OK 00:51:09 52,20
114 Emma Hedlund OK Renen 00:53:29 57,26
115 Vera Chiusole Eksjö SOK 00:55:25 61,45
116 Elin Edström Härnösands OK 00:57:29 65,92
117 Ylva Sandén OK Södertörn 00:58:39 68,45
Sara Granstedt IK Hakarpspojkarna
Erika Källvik Leufv'en Åmåls OK

Annonser

OK Orion
Orienteringsmagasinet 1 kr