Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Höga Kusten etapp 3, medel - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
3 Ebba Ottosson Gävle OK 00:25:23 19,21
5 Ida Bengtsson OK Alehof 00:26:47 23,52
6 Alma Svennerud Karlskrona SOK 00:27:34 25,94
7 Elina Reinholdsson OK Alehof 00:27:44 26,45
8 Johanna Roos OK Linné 00:28:00 27,27
9 Elin Ladänges Alfta-Ösa OK 00:28:41 29,38
10 Tuva Nylund Bredaryds SOK 00:28:55 30,10
11 Elisabeth Larsson OK Södertörn 00:29:54 33,13
12 Fannie Sjölander OK Rodhen 00:30:04 33,64
14 Alice Olvegård FK Göingarna 00:30:28 34,88
15 Emma Emilsson OK Skogsfalken 00:30:32 35,08
15 Hanna Öberg Gamleby OK 00:30:32 35,08
17 Lisa Swartz OK Orion 00:30:44 35,70
18 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:30:45 35,75
21 Meja Alenius Nyköpings OK 00:31:28 37,96
22 Nora Westerlund OK Nolaskogsarna 00:31:44 38,78
23 Alice Johansson Finspångs SOK 00:31:46 38,88
24 Ingrid André Tumba-Mälarhöjden OK 00:31:49 39,04
25 Ebba Kolmodin Tumba-Mälarhöjden OK 00:32:07 39,96
26 Enni Lindskog OK Älme 00:32:37 41,50
27 Elsa Lindahl Härnösands OK 00:32:44 41,86
28 Tove Vallerius Gamleby OK 00:32:55 42,43
31 Cornelia Kindlund OK Tyr 00:33:21 43,77
32 Ida Österberg Gustavsbergs OK 00:33:28 44,12
34 Filippa Fagerström IFK Göteborg 00:33:51 45,31
38 Signe Schagerström Garphyttans IF 00:34:24 47,00
39 Stella Rangert IK Hakarpspojkarna 00:34:34 47,52
40 Hanna Alsiö IF Hagen 00:34:49 48,29
41 Karolina Andersson Dalaportens OL 00:35:01 48,90
42 Vendela Sturek SOK Viljan 00:35:03 49,01
43 Ella Turesson OK Renen 00:35:05 49,11
44 Emmy Palm FK Boken 00:35:06 49,16
45 Matilda Cederberg Vänersborgs SK 00:35:08 49,26
45 Alice Larsson Sundsvalls OK 00:35:08 49,26
48 Ebba Thern OK Skogshjortarna 00:35:16 49,67
49 Elin Bryggar Grycksbo IF OK 00:35:29 50,34
50 Wilma Leickt Tullinge SK 00:35:43 51,06
51 Ebba Andersson Sundsvalls OK 00:35:57 51,78
52 Klara Kivijärvi OK Renen 00:35:59 51,88
53 Ellen Funke Leksands OK 00:36:02 52,04
54 Matilda Aasa Övertorneå IF 00:36:09 52,40
56 Anja Nilsson Domnarvets GoIF 00:36:21 53,01
57 Matilda Wallström Sävedalens AIK 00:36:35 53,73
58 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 00:36:39 53,94
59 Emia Hjort Falköpings AIK OK 00:36:42 54,09
61 Ellen Toll OK Njudung 00:36:53 54,66
62 Moa Lundin OK Linné 00:36:58 54,91
64 Olga Rindeskog Västerbergslagens OL 00:37:33 56,71
65 Elsa Granholm Sundsvalls OK 00:37:35 56,81
66 Lovisa Mases Stora Tuna OK 00:37:48 57,48
67 Elin Näslund OK Nolaskogsarna 00:37:54 57,79
69 Jonna Lindblad OK Djerf 00:38:06 58,41
70 Miia Roller Järfälla OK 00:38:08 58,51
72 Sara Åbom Gävle OK 00:38:11 58,66
73 Nora Engström OK Nolaskogsarna 00:38:22 59,23
76 Linn Wennberg Skellefteå OK 00:38:42 60,26
77 Liv Norberg Avesta OK 00:38:55 60,92
79 Katja Gustafsson Nyköpings OK 00:39:14 61,90
80 Emma Norin Söders-Tyresö 00:39:15 61,95
81 Märta Södervall Tullinge SK 00:39:16 62,00
82 Allis Nilsson Vimmerby OK 00:39:18 62,11
83 Liv Herne Tumba-Mälarhöjden OK 00:39:22 62,31
84 Ebba Näsman Lerums SOK 00:39:41 63,29
85 Linnea Rydlund Hässleholms OK 00:39:48 63,65
86 Maja Ahlström Västerås SOK 00:39:53 63,90
87 Stina Andersson Anderstorps OK 00:40:12 64,88
88 Amanda Sjödin OK Tisaren 00:40:15 65,03
90 Maja Karmstig FK Friskus-Varberg 00:40:17 65,14
91 Sandra Widuch Karlskrona SOK 00:40:30 65,80
92 Alicia Bergkvist Västerbergslagens OL 00:40:34 66,01
93 Linnea Solvang Stagg OK Skogsvargarna 00:40:49 66,78
94 Bella Pedersen Järfälla OK 00:40:52 66,94
96 Julia Westh Mullsjö SOK 00:40:58 67,24
97 Matilda Asp IFK Göteborg 00:40:59 67,29
98 Elin Wolgast Snättringe SK 00:41:26 68,68
99 Wilma Pettersson OK Kullingshof 00:41:27 68,73
101 Felicia Fyhr SOK Aneby 00:41:54 70,12
102 Emma Rindstig SOK Viljan 00:42:02 70,53
103 Alice Eriksson-Björling Domnarvets GoIF 00:42:05 70,69
104 Ida Hjort OK Roxen 00:42:11 70,99
105 Marta Törnström FK Friskus-Varberg 00:42:19 71,40
107 Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:42:40 72,48
108 Tilda Hagelberg Eksjö SOK 00:42:44 72,69
110 Sarah Borglund Härnösands OK 00:43:19 74,49
111 Maja Nordin Ulricehamns OK 00:43:51 76,13
112 Ina Åman OK Vilse 87 00:43:54 76,29
115 Alva Eriksson Östersunds OK 00:44:14 77,31
116 Linn Andersson OK Tyr 00:44:44 78,85
117 Amanda Jansson OK Klemmingen 00:44:49 79,11
123 Emma Johansson Sundsvalls OK 00:45:45 81,99
124 Maja Inghammar Hestra IF 00:45:50 82,24
125 Alice Persson OK Tyringe 00:46:09 83,22
127 Gry Dahlgren Östersunds OK 00:46:13 83,43
130 Saga Mattsson Dalaportens OL 00:46:51 85,38
132 Maja Graad IF Rigor 00:47:43 88,05
133 Elin Axelsson Mullsjö SOK 00:48:07 89,28
134 Wilma Josefsson Väsby OK 00:48:18 89,85
135 Elin Jonhed KFUM Örebro OK 00:48:38 90,88
136 Matilda Fagerlind Markbygdens OK 00:49:02 92,11
137 Linn Olsson OK Södertörn 00:49:05 92,26
138 Ebba Lindholm Sundsvalls OK 00:49:09 92,47
139 Agnes Wallin Korsnäs IF OK 00:49:21 93,08
140 Moa Algers Omholt Skogspojkarnas OK 00:49:50 94,57
141 Ella Sandberg Alfta-Ösa OK 00:50:13 95,76
142 Alicia Björnberg Söders-Tyresö 00:50:46 97,45
144 Agnes Söllvander-Eklund OK Rodhen 00:51:32 99,82
146 Klara Bäckstäde Visborgs OK 00:52:44 103,51
147 Ella Servin Långhundra IF 00:53:42 106,49
148 Hilja Berggrund Umeå OK 00:53:43 106,55
149 Irma Östberg Alfta-Ösa OK 00:53:55 107,16
150 Viola Holmström Härlövs IF 00:54:03 107,57
151 Karin Arvelius Tjalve IF Norrköping 00:54:04 107,62
152 Kerstin Åberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:54:05 107,68
153 Sanna Rinnbäck OK Ravinen 00:54:11 107,98
154 Vilma Larsson OK Milan 00:54:25 108,70
155 Stella Burén IK Ymer 00:55:30 112,04
157 Alva Svensson FK Åsen 00:56:30 115,12
158 Elmina Molin Härnösands OK 00:56:38 115,54
159 Isabelle Ståhlbrandt Rasbo IK 00:56:49 116,10
161 Lisa Nilsson OK Linné 00:57:40 118,72
162 Annika Källman OK Hällen 00:57:45 118,98
164 Julia Meijer IFK Mora OK 00:58:16 120,57
165 Frida Lindmark Robertsfors IK 00:59:26 124,17
166 Moa Johansson Väsby OK 00:59:51 125,45
167 Vendela Rundström OK Ravinen 01:00:02 126,02
168 Elin Danielsson Istrums SK 01:00:51 128,53
169 Linn Eneljung IFK Göteborg 01:02:54 134,85
173 Ellen Arneborg Ulricehamns OK 01:05:10 141,84
174 Frida Berggren Östersunds OK 01:05:11 141,89
177 Linnea Skobe Kalmar OK 01:08:31 152,17
178 Lena Persson Tullinge SK 01:09:09 154,12
179 Wiola Magnusson Göteborgs SK 01:14:38 171,02
180 Märta Henningsson Lunds OK 01:18:41 183,50
181 Hanna Thulin Västerås SOK 01:24:58 202,87
182 Thea Lennartsson Järfälla OK 01:25:17 203,85
184 Greta Berglund Linköpings OK 01:38:40 245,10
185 Clara Svensson Surahammars SOK 01:43:32 260,10
Fredrika Nordquist Täby OK
Angelina Älvegran Västerås SOK
Evelin Gummesson Finspångs SOK
Stina Lindholm Sundsvalls OK
Hanny Edström Härnösands OK
Ylva Sandström Sundsvalls OK
Emmy Granstedt IK Hakarpspojkarna

Annonser

OOCup 2022