Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Höga Kusten etapp 4, lång - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anna Närhi IFK Göteborg 01:16:45 2,15
2 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 01:18:54 3,87
5 Lisa Risby OK Kåre 01:21:03 5,58
6 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 01:21:04 5,60
7 Emma Johansson Domnarvets GoIF 01:21:29 5,93
9 Moa Leijon Lind Södertälje-Nykvarn OF 01:23:20 7,40
10 Johanna Öberg OK Linné 01:23:25 7,47
12 Josefin Tjernlund OK Tisaren 01:25:35 9,20
13 Kristin Löfgren Johansen IFK Mora OK 01:26:33 9,97
15 Lilian Forsgren OK Tisaren 01:27:11 10,47
16 Elin Carlsson OK PAN-Kristianstad 01:27:14 10,51
17 Tilda Johansson OK Orion 01:27:54 11,04
18 Elin Månsson IFK Göteborg 01:28:07 11,22
20 Frida Sandberg Stora Tuna OK 01:29:52 12,61
24 Linda Lindkvist Leksands OK 01:30:54 13,44
25 Alva Olsson Linköpings OK 01:31:15 13,72
26 Louise Lundgren Växjö OK 01:31:50 14,18
27 Kajsa Risby OK Kåre 01:31:59 14,30
28 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 01:33:36 15,59
31 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 01:36:23 17,81
33 Hedwig Haas Sundsvalls OK 01:37:13 18,47
34 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 01:37:26 18,64
35 Josefine Klintberg OK Ravinen 01:37:52 18,99
36 Joana Wälti Södertälje-Nykvarn OF 01:38:00 19,10
37 Lovisa Persson OK Tisaren 01:38:04 19,15
38 Magdalena Olsson Stora Tuna OK 01:38:07 19,19
39 Ellinor Tjernlund OK Tisaren 01:38:35 19,56
40 Rebecka Heinrup Tullinge SK 01:38:47 19,72
41 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 01:38:58 19,87
42 Anna Dahlgren Rosen Järla Orientering 01:39:05 19,96
43 Johanka Šimková IFK Mora OK 01:39:33 20,33
44 Matleena Boström IFK Lidingö SOK 01:40:09 20,81
45 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 01:41:07 21,58
46 Maria Björklund Stora Tuna OK 01:41:27 21,85
47 Sanna Skoog Kils OK 01:41:31 21,90
48 Louise Markstedt OK Södertörn 01:41:43 22,06
49 Elin Pettersson IFK Göteborg 01:41:49 22,14
50 Elin Classon OK Orinto 01:42:01 22,30
51 Linnea Holmqvist Hagaby GoIF Örebro 01:42:16 22,50
52 Ida Hylander Nyköpings OK 01:42:42 22,84
53 Deborah Stadler IFK Göteborg 01:43:15 23,28
54 Susanna Tervo IFK Lidingö SOK 01:43:25 23,42
55 Kristin Hylander Nyköpings OK 01:44:13 24,05
58 Sara Hagström IFK Göteborg 01:46:52 26,17
59 Julia Davidsson Ärla IF 01:49:38 28,37
60 Lisa Andersson Ärla IF 01:49:48 28,50
61 Nelly Carlsson OK PAN-Kristianstad 01:50:32 29,09
62 Josefin Erlandsson OK Milan 01:52:28 30,63
63 Katrin Mueller IFK Lidingö SOK 01:56:43 34,02
64 Kate Morrison OK Linné 01:57:25 34,58
66 Vanessa Fricker Stora Tuna OK 02:04:17 40,05
69 Stina Nero Mullsjö SOK 02:20:24 52,90
Kristin Olovsson OK Linné
Kirsi Nurmi IFK Göteborg
Agnes Leo Halden SK

Annonser

OOCup 2022