Svenska Orienteringsförbundet

GM, lång - H15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Viktor Gunnarsson Småland-OF 00:30:52 18,11
2 Johan Mårtensson Västergötland-OF 00:31:41 20,54
3 Lukas Larsson Västergötland-OF 00:32:49 23,91
4 Agust Kronkvist Skåne-OF 00:32:55 24,21
5 Casper Skepp Göteborg-OF 00:32:56 24,26
6 Hugo Ericsson Småland-OF 00:33:03 24,61
7 William Sturesson Göteborg-OF 00:33:04 24,66
8 Edvin Selin Skåne-OF 00:34:01 27,48
9 Mattias Öhlund Småland-OF 00:34:36 29,22
10 Loke Hedberg Skåne-OF 00:34:52 30,01
11 Samuel Böke Västergötland-OF 00:35:15 31,15
12 Hugo Unosson Småland-OF 00:36:54 36,06
13 Anton Törnqvist Blekinge-OF 00:37:06 36,65
14 Fritjof Aderstedt Althoff Göteborg-OF 00:38:51 41,86
15 Hugo Larsson Blekinge-OF 00:38:54 42,00
16 Albin Hjellström Småland-OF 00:38:55 42,05
17 Erik Johansson Skåne-OF 00:39:21 43,34
18 Anton Carlsson Västergötland-OF 00:39:26 43,59
19 Oscar Hultgren Småland-OF 00:39:47 44,63
20 David Almén Västergötland-OF 00:40:23 46,42
21 Emil Jägstedt Halland-OF 00:40:50 47,75
22 Adam Skoglund Västergötland-OF 00:41:43 50,38
23 Olle Kallerbäck Småland-OF 00:41:45 50,48
24 Filip Håkansson Blekinge-OF 00:42:08 51,62
25 Jakob Moberg Halland-OF 00:42:58 54,10
26 Arvid Ekström Bohuslän-Dal-OF 00:43:18 55,09
27 Axel Bechtel Halland-OF 00:43:33 55,83
28 Alex Johansson Halland-OF 00:44:13 57,82
29 Folke Svangren Gotland-OF 00:44:42 59,25
30 Olle Melén Västergötland-OF 00:45:17 60,99
31 Felix Gustafsson Skåne-OF 00:45:35 61,88
32 Alfred Ahltin Skåne-OF 00:46:21 64,16
33 Oscar Olin Småland-OF 00:46:33 64,75
34 Oscar Lundborg Göteborg-OF 00:47:18 66,98
35 Erik Ling Småland-OF 00:48:10 69,56
36 Ivar Helmersson Skåne-OF 00:49:07 72,39
37 Johan Lund Bohuslän-Dal-OF 00:50:06 75,31
38 Klas Ljungqvist Skåne-OF 00:51:33 79,62
39 Alfons Peterson Östergötland-OF 00:51:37 79,82
40 Tage Kinell Göteborg-OF 00:53:23 85,08
41 Olle Erlandsson Småland-OF 00:55:19 90,83
42 Valter Fredriksson Östergötland-OF 00:55:30 91,37
43 Melker Andersson Bohuslän-Dal-OF 00:56:26 94,15
44 Gustav Lidman Västergötland-OF 00:56:59 95,78
45 Albin Genberg Västergötland-OF 01:01:04 107,93
46 Gabriel Steffert Skåne-OF 01:08:50 131,02
Arvid Öhrvall Västergötland-OF
Adam Österdahl Gotland-OF
Alfred Erdelius Halland-OF
Anton Kastrup Göteborg-OF
Sverre Röjgård Östergötland-OF
Malte Kristiansson Halland-OF
Philip Viberg Västergötland-OF
Albin Weiden Skåne-OF

Annonser

OOCup 2022