Svenska Orienteringsförbundet

GMOK:s Höstmedel - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Oskar Sjöberg OK Linné 00:35:38 3,79
2 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:38:09 9,21
3 Elias Bäcklund Ekvall Halden SK 00:38:40 10,32
5 Fredrik Wennermark Sävedalens AIK 00:40:19 13,87
6 Niklas Olofsson OK Pan-Kristianstad 00:41:16 15,91
7 Arvid Nord IK Hakarpspojkarna 00:41:49 17,10
8 Gustav Boquist IK Uven 00:41:59 17,45
9 John Persson IFK Göteborg Orientering 00:42:10 17,85
11 Erik Ivarsson Sandberg IFK Lidingö SOK 00:42:37 18,82
12 Samuel Pihlström OK Landehof 00:42:47 19,18
13 Johan Olson IK Uven 00:42:53 19,39
14 Johan G Hördegårdh IFK Göteborg Orientering 00:43:12 20,07
14 Viktor Wassén Halden SK 00:43:12 20,07
16 Jonas Martner Frölunda OL 00:43:16 20,22
17 Vitalii Hychko Sävedalens AIK 00:43:24 20,50
18 Albin Thunberg Sävedalens AIK 00:43:29 20,68
20 Jonas Lundgren Stora Tuna OK 00:44:42 23,30
21 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:45:04 24,09
22 Henrik Olausson Sävedalens AIK 00:45:08 24,23
23 Daniel Netz IFK Göteborg Orientering 00:45:14 24,45
24 Simon Larsson OK Hällen 00:45:36 25,24
25 Aron Laurell Håkansson Kungälvs OK 00:45:58 26,02
26 Johan Wikström Sävedalens AIK 00:46:18 26,74
27 Jacob Vikström Tolered-Utby Ol-klubb 00:46:36 27,39
27 Ilya Belianka Sävedalens AIK 00:46:36 27,39
29 Fredrik Noborn IFK Göteborg Orientering 00:46:56 28,10
30 Victor Axbom OK Landehof 00:47:39 29,65
31 Joel Nilsson IFK Göteborg Orientering 00:49:00 32,55
32 Sven Granfors OK Landehof 00:49:14 33,05
33 Willy Fjällborg Stenungsunds OK 00:49:27 33,52
34 Johan Delvert OK Orion 00:49:29 33,59
35 Simon Nordberg Göteborg-Majorna OK 00:49:40 33,98
36 Anton Berneving OK Gipen 00:50:44 36,28
37 Anton Karlsson OK Kullingshof 00:50:46 36,35
38 Jonatan Andersson Falkenbergs OK 00:50:49 36,46
39 Daniel Olsson Uddevalla OK 00:51:02 36,92
40 Lars Jakobsson Centrum OK 00:52:17 39,61
40 Linus Landergren Hestra IF 00:52:17 39,61
43 Vidar Faxén Sävedalens AIK 00:53:51 42,98
44 Erik Weimann Kungälvs OK 00:54:21 44,06
45 Kevin Ståhl OK Hammaren 00:54:36 44,60
46 Johan Engebratt Göteborgs SK 00:55:09 45,78
47 Tobias Johansson OK Skogshjortarna 00:55:53 47,36
48 Niklas Hidman Halmstad OK 00:57:09 50,08
49 Jesper Nilsson Ulricehamns OK 00:59:15 54,60
51 Gustav le Dous Mölndal Outdoor IF 01:02:21 61,27
52 Mattias Kuosku Tolered-Utby Ol-klubb 01:03:32 63,82
53 Calle Stenberg OK Skogshjortarna 01:06:42 70,63
54 Anders le Dous Mölndal Outdoor IF 01:07:55 73,25
55 Josef Pettersson Göteborg-Majorna OK 01:09:06 75,79
56 Linus Olsson OK Gipen 01:12:58 84,11
57 Filip Eklund Halmstad OK 01:37:47 137,50
Magnus Hedman Kungälvs OK
Mattias Nilsson Ärla IF
Erik Classon OK Orinto

Annonser