Svenska Orienteringsförbundet

O-event, dag 3, Zoorientering - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ebba Thern OK Skogshjortarna 00:11:50 20,50
2 Elina Reinholdsson OK Alehof 00:12:09 22,61
3 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:12:35 25,50
4 Ida Bengtsson OK Alehof 00:12:39 25,95
5 Emma Emilsson OK Skogsfalken 00:12:46 26,72
6 Ellen Funke Leksands OK 00:13:00 28,28
7 Lisa Swartz OK Orion 00:13:23 30,84
7 Maja Karmstig FK Friskus-Varberg 00:13:23 30,84
10 Ebba Ottosson Gävle OK 00:13:38 32,50
11 Agnes Kamfors OK Kullingshof 00:13:49 33,72
11 Stina Andersson Anderstorps OK 00:13:49 33,72
14 Filippa Fagerström IFK Göteborg Orientering 00:14:33 38,61
15 Marta Törnström FK Friskus-Varberg 00:14:34 38,72
16 Felicia Fyhr SOK Aneby 00:14:43 39,72
17 Alice Eriksson Björling Domnarvets GOIF 00:14:49 40,39
19 Ina Åman OK Vilse 87 00:14:59 41,50
20 Meja Alenius Nyköpings OK 00:15:11 42,83
21 Matilda Wallström Sävedalens AIK 00:15:12 42,95
22 Maja Inghammar Hestra IF 00:15:14 43,17
23 Klara Ersson OK Kåre 00:15:17 43,50
24 Ellen Toll OK Njudung 00:15:19 43,72
25 Alicia Björnberg Söders-Tyresö 00:15:30 44,95
26 Olga Rindeskog Västerbergslagens OL 00:15:39 45,95
27 Saga Mattsson Dalaportens OL 00:15:40 46,06
29 Sandra Widuch Karlskrona SOK 00:15:58 48,06
30 Vera Elfström OK Orinto 00:16:03 48,61
31 Tilda Hagelberg Eksjö SOK 00:16:07 49,06
32 Elsa Wiberg Helsingborgs SOK 00:16:10 49,39
32 Linn Andersson OK Tyr 00:16:10 49,39
34 Wilma Pettersson OK Kullingshof 00:16:13 49,72
35 Agnes Wallin Korsnäs IF OK 00:16:24 50,95
36 Emma Norin Söders-Tyresö 00:16:30 51,61
37 Elin Bryggar Grycksbo IF OK 00:16:31 51,72
38 Linnea Solvang Stagg OK Skogsvargarna 00:16:32 51,83
39 Alva Svensson FK Åsen 00:16:40 52,72
40 Matilda Fagerlind Markbygdens OK 00:16:42 52,95
41 Asta Törnkvist Anderstorps OK 00:16:46 53,39
44 Klara Bäckstäde Visborgs OK 00:17:13 56,39
45 Emmy Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:17:21 57,28
46 Maja Lindén Växjö OK 00:17:27 57,95
48 Elin Danielsson Istrums SK 00:17:51 60,61
49 Elsa Boberg IF Rigor 00:18:02 61,83
50 Anna Svensson IF Rigor 00:18:04 62,06
51 Maja Bäcklund Ronneby OK 00:18:12 62,94
52 Annika Källman OK Hällen 00:18:16 63,39
53 Maja Nordin Ulricehamns OK 00:18:17 63,50
54 Natalie Gardelin Gotlands Bro OK 00:18:18 63,61
55 Märta Trybom Lidköpings VSK 00:18:29 64,83
56 Linnea Axelsson Åmåls OK 00:18:31 65,06
57 Judith Lundqvist Kalmar OK 00:18:44 66,50
58 Anna Backman Lidköpings VSK 00:18:50 67,17
59 Linn Johnsson Matteus SI 00:19:29 71,50
62 Emma Emanuelsson OK Tranan 00:20:55 81,06
63 Linnea Skobe Kalmar OK 00:20:59 81,50
65 Wiola Magnusson Göteborgs SK 00:21:37 85,72
65 Alicia Bergkvist Västerbergslagens OL 00:21:37 85,72
67 Miranda Fredriksson Nyköpings OK 00:21:40 86,06
68 Stina Lyckemalm Dahlén IK Uven 00:21:57 87,94
70 Nelly De Groot Boersma Rydboholms SK 00:22:27 91,28
72 Lina Holmqvist OK Tor 00:22:45 93,28
73 Linnea Höök Fjärås AIK 00:22:55 94,39
74 Alicia Ekdahl Stigmännen Karlshamns OK 00:23:17 96,83
75 Vilma Johansson OK Hällen 00:24:19 103,72
77 Frida Dahlberg IK Uven 00:25:21 110,61
78 Elsa Ranebo Falkenbergs OK 00:25:22 110,72
79 Tilde Blixt Avesta OK 00:25:45 113,28
80 Anna Papatheodorou Anderstorps OK 00:27:21 123,94
81 Linn Eneljung IFK Göteborg Orientering 00:28:51 133,94
82 Millie Kvicklund Bredareds IF 00:30:15 143,28
83 Lovisa Andersson Hjobygdens OK 00:30:25 144,39
84 Elin Bengtsson Falkenbergs OK 00:30:50 147,16
85 Emilia Sandin OK Skärmen 00:31:20 150,50
86 Lovisa Mases Stora Tuna OK 00:39:44 206,49
Katja Gustafsson Nyköpings OK
Ida Svahn Söders-Tyresö
Martina Niklasson Växjö OK
Alma Svennerud Karlskrona SOK
Maja Graad IF Rigor

Annonser

Bagheera