Svenska Orienteringsförbundet

SM, medel final - D21 Final A

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:33:22 2,70
2 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:33:29 2,91
3 Elin Månsson IFK Göteborg Orientering 00:35:36 6,78
4 Sara Hagström IFK Göteborg Orientering 00:36:16 7,99
5 Kajsa Risby OK Kåre 00:36:55 9,18
6 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:37:24 10,06
7 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 00:37:25 10,09
8 Alva Olsson Linköpings OK 00:37:30 10,25
9 Susen Lösch Ärla IF 00:37:39 10,52
10 Ausrine Kutkaite IFK Lidingö SOK 00:37:53 10,95
11 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:38:02 11,22
12 Kristin Löfgren Johansen IFK Mora OK 00:38:35 12,22
13 Johanna Öberg OK Linné 00:38:42 12,44
14 Tilda Johansson OK Orion 00:38:44 12,50
15 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:39:10 13,29
16 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:39:14 13,41
17 Lena Eliasson-Lööf OK Pan-Kristianstad 00:39:28 13,84
18 Emma Bergman OK Pan-Kristianstad 00:39:43 14,29
19 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:39:56 14,69
20 Viktoria Tingström Göteborg-Majorna OK 00:40:02 14,87
21 Josefine Heikka Alfta-Ösa OK 00:40:25 15,57
22 Irina Nyberg Alfta-Ösa OK 00:40:53 16,43
23 Agnes Leo Göteborg-Majorna OK 00:41:12 17,00
24 Johanna Engström OK Hällen 00:41:17 17,16
25 Elin Classon OK Orinto 00:41:19 17,22
26 Ida Hylander Nyköpings OK 00:41:29 17,52
27 Josefin Tjernlund OK Tisaren 00:41:32 17,61
28 Beata Falk OK Kåre 00:42:00 18,46
29 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:42:03 18,56
30 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 00:42:07 18,68
31 Elin Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:42:09 18,74
32 Rebecka Lindberg OK Roslagen 00:42:37 19,59
33 Hilda Forsgren OK Linné 00:43:09 20,57
34 Anna Wallin Göteborg-Majorna OK 00:43:24 21,02
35 Ellinor Tjernlund OK Tisaren 00:43:32 21,27
36 Line Cederberg Göteborg-Majorna OK 00:43:47 21,72
37 Magdalena Olsson Stora Tuna OK 00:43:58 22,06
38 Jennie Runesson OK Vivill 00:45:30 24,86
39 Linnea Claesdotter IFK Lidingö SOK 00:47:35 28,66
40 Linda Lindkvist Leksands OK 00:48:07 29,64
41 Gunilla Svärd IF Thor 00:49:56 32,95

Annonser

OOCup 2022