25mannamedeln - H21 Elit 2
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Göran Winblad
|
Rehns BK |
00:33:29 |
14,88 |
|
2 |
Aleksander Bernaciak
|
OK Orion |
00:34:34 |
17,71 |
|
3 |
Dmitriy Mihalkin
|
Sävedalens AIK |
00:34:35 |
17,75 |
|
4 |
Boris Navratil
|
Jönköpings OK |
00:35:05 |
19,06 |
|
5 |
Vadim Tolstopyatov
|
Hellas Orientering |
00:35:15 |
19,49 |
|
6 |
Fredrik Ingelsson
|
Rehns BK |
00:35:48 |
20,93 |
|
7 |
Kevin Ståhl
|
OK Hammaren |
00:35:51 |
21,06 |
|
8 |
Joakim Eliasson
|
Göteborg-Majorna OK |
00:35:59 |
21,40 |
|
9 |
Carl Näslund
|
Västerås SOK |
00:36:06 |
21,71 |
|
9 |
Oskar Gustafsson
|
Centrum OK |
00:36:06 |
21,71 |
|
11 |
David Sundström
|
Söderhamns OK |
00:36:07 |
21,75 |
|
12 |
Egil Edvardsen
|
Göteborg-Majorna OK |
00:36:41 |
23,23 |
|
13 |
Daniel Duhlbo
|
IFK Mora OK |
00:37:18 |
24,84 |
|
14 |
Henrik Tosteberg
|
Linköpings OK |
00:38:31 |
28,01 |
|
15 |
Alexander Frolov
|
OK Södertörn |
00:38:41 |
28,45 |
|
16 |
Michal Besta
|
Jönköpings OK |
00:38:53 |
28,97 |
|
17 |
Valentin Koziavin
|
Snättringe SK |
00:38:56 |
29,10 |
|
19 |
Bruno Godefroy
|
OK Ravinen |
00:39:52 |
31,54 |
|
20 |
Magnus Johansson
|
IK Hakarpspojkarna |
00:40:08 |
32,23 |
|
21 |
Martin Larsson
|
Hestra IF |
00:40:38 |
33,54 |
|
22 |
Vladislav Devyatov
|
Snättringe SK |
00:40:49 |
34,01 |
|
23 |
Adrian Dahlström
|
IFK Mora OK |
00:40:54 |
34,23 |
|
24 |
Johan Fröberg
|
Tjalve IF Norrköping |
00:40:59 |
34,45 |
|
25 |
Olov Ericson
|
Alfta-Ösa OK |
00:42:06 |
37,36 |
|
26 |
Niclas Tjernlund
|
Skåneslättens OL |
00:42:48 |
39,19 |
|
27 |
Martin Šmelík
|
Hellas Orientering |
00:43:08 |
40,06 |
|
29 |
Jan Boril
|
Finspångs SOK |
00:43:54 |
42,06 |
|
30 |
Albert Mollén
|
Tjalve IF Norrköping |
00:45:26 |
46,06 |
|
31 |
Jegor Kostylev
|
IFK Mora OK |
00:45:29 |
46,19 |
|
32 |
Carl Magnusson
|
IFK Mora OK |
00:45:31 |
46,28 |
|
33 |
Daniel Fehervari
|
Söders-Tyresö |
00:45:51 |
47,15 |
|
34 |
Roman Nazarov
|
Hellas Orientering |
00:46:34 |
49,02 |
|
35 |
Fredrik Persson
|
Domnarvets GOIF |
00:47:41 |
51,93 |
|
36 |
Simon Markendahl
|
Hagaby GoIF Örebro |
00:49:50 |
57,54 |
|
38 |
Sergey Adeev
|
OK Södertörn |
01:00:58 |
86,59 |
|
|
Kristian Dahlström
|
IFK Mora OK |
|
|