Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #3, lång (WRE), med Värmlandsdubbeln - M21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Gustav Bergman OK Ravinen 01:24:50 -0,52
2 Emil Svensk Stora Tuna OK 01:28:29 2,56
3 Martin Regborn Hagaby GoIF Örebro 01:28:35 2,64
4 Albin Ridefelt OK Linné 01:30:29 4,25
5 Simon Hector Snättringe SK 01:31:25 5,03
6 Max Peter Bejmer IFK Göteborg Orientering 01:31:34 5,16
7 Johan Runesson Tampereen Pyrintö 01:31:46 5,33
8 Simon Imark Tullinge SK 01:32:05 5,59
9 William Lind Malungs OK Skogsmårdarna 01:32:09 5,65
10 Joakim Svensk Stora Tuna OK 01:33:04 6,42
12 Denys Shcherbakov Ronneby OK 01:34:30 7,63
13 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 01:34:58 8,03
14 Fredrik Bakkman IFK Göteborg Orientering 01:35:15 8,26
15 Filip Grahn Hestra IF 01:35:30 8,47
16 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 01:35:38 8,59
17 Aleksei Alekseyonok IK Hakarpspojkarna 01:36:30 9,32
19 Isac von Krusenstierna OK Kåre 01:37:56 10,53
20 Olle Kalered Stora Tuna OK 01:38:00 10,58
22 Andreas Uller Kils OK 01:38:36 11,09
23 Jens Rönnols Järla Orientering 01:38:46 11,23
24 Rassmus Andersson OK Linné 01:38:49 11,27
25 Filip Dahlgren Hagaby GoIF Örebro 01:38:50 11,28
26 Marcus Millegård Sävedalens AIK 01:39:32 11,88
27 Henrik Jonsson Ärla IF 01:39:45 12,06
28 Morten Jarvis Westergård IFK Göteborg Orientering 01:39:52 12,16
29 Emil Granqvist OK Ravinen 01:40:10 12,41
30 Oleksandr Kratov Koovee 01:40:47 12,93
31 David Bejbom Järla Orientering 01:40:54 13,03
32 Mats Troeng OK Linné 01:41:02 13,14
33 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 01:41:22 13,42
34 Jesper Svensk Stora Tuna OK 01:41:36 13,62
34 Viktor Larsson Ärla IF 01:41:36 13,62
37 Ville Johansson OK Kolmården 01:42:34 14,43
38 Mårten Boström IFK Lidingö SOK 01:42:45 14,59
39 Emil Ljungemyr OK Kolmården 01:43:09 14,92
40 Filip Wadsten Malungs OK Skogsmårdarna 01:44:10 15,78
41 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 01:44:24 15,98
42 Jonas Gustafsson OK Kåre 01:44:40 16,20
43 Hector Haines IFK Lidingö SOK 01:44:54 16,40
44 Mathias Hallmén OK Denseln 01:45:20 16,76
45 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 01:45:23 16,81
46 Michal Olejnik Södertälje-Nykvarn OF 01:45:28 16,88
47 Måns Östman Göteborg-Majorna OK 01:45:36 16,99
48 Andrey Salin Sävedalens AIK 01:45:37 17,00
49 Rickard Börjesson Malungs OK Skogsmårdarna 01:45:49 17,17
50 Elias Bäcklund Ekvall Halden SK 01:45:50 17,19
51 Erik Classon OK Orinto 01:45:52 17,21
52 Artem Panchenko IFK Mora OK 01:45:53 17,23
53 Daniel Martinsson Göteborg-Majorna OK 01:47:10 18,31
54 Andreas Jansson IK Hakarpspojkarna 01:47:11 18,32
55 Rasmus Elmelid OK Orion 01:47:14 18,37
56 Lukas Lundgren Växjö OK 01:48:01 19,03
57 Göran Winblad Fredrikstad SK 01:48:12 19,18
58 Anton Novichenko Sävedalens AIK 01:48:57 19,81
59 Oskar Andrén OK Tisaren 01:49:17 20,09
60 Bryan Russel-Keely IFK Lidingö SOK 01:49:31 20,29
62 Vitalii Hychko Sävedalens AIK 01:51:06 21,63
63 Ludvig Åhlund Malungs OK Skogsmårdarna 01:52:02 22,41
64 Krzysztof Wolowczyk OK Denseln 01:52:54 23,14
65 Rasmus Svantesson OK Pan-Kristianstad 01:53:09 23,35
66 Daniel Attås OK Tisaren 01:53:14 23,42
67 Simon Hedlund Ärla IF 01:53:36 23,73
68 Filip Jacobsson OK Tisaren 01:58:01 27,46
69 Victor Imark Tullinge SK 01:58:32 27,89
Mikolaj Dutkowski Ronneby OK
Anton Forsberg Stora Tuna OK
Erik Andersson OK Orion
Markus Hederskog IK Hakarpspojkarna
Rudolfs Zernis Ärla IF

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr