Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #3, lång (WRE), med Värmlandsdubbeln - M21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Gustav Bergman OK Ravinen 01:24:50 -0,46
2 Emil Svensk Stora Tuna OK 01:28:29 2,62
3 Martin Regborn Hagaby GoIF Örebro 01:28:35 2,71
4 Albin Ridefelt OK Linné 01:30:29 4,31
5 Simon Hector Snättringe SK 01:31:25 5,10
6 Max Peter Bejmer IFK Göteborg Orientering 01:31:34 5,22
7 Johan Runesson Tampereen Pyrintö 01:31:46 5,39
8 Simon Imark Tullinge SK 01:32:05 5,66
9 William Lind Malungs OK Skogsmårdarna 01:32:09 5,71
10 Joakim Svensk Stora Tuna OK 01:33:04 6,49
12 Denys Shcherbakov Ronneby OK 01:34:30 7,70
13 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 01:34:58 8,09
14 Fredrik Bakkman IFK Göteborg Orientering 01:35:15 8,33
15 Filip Grahn Hestra IF 01:35:30 8,54
16 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 01:35:38 8,65
17 Aleksei Alekseyonok IK Hakarpspojkarna 01:36:30 9,38
19 Isac von Krusenstierna OK Kåre 01:37:56 10,59
20 Olle Kalered Stora Tuna OK 01:38:00 10,65
22 Andreas Uller Kils OK 01:38:36 11,16
23 Jens Rönnols Järla Orientering 01:38:46 11,30
24 Rassmus Andersson OK Linné 01:38:49 11,34
25 Filip Dahlgren Hagaby GoIF Örebro 01:38:50 11,35
26 Marcus Millegård Sävedalens AIK 01:39:32 11,94
27 Henrik Jonsson Ärla IF 01:39:45 12,13
28 Morten Jarvis Westergård IFK Göteborg Orientering 01:39:52 12,23
29 Emil Granqvist OK Ravinen 01:40:10 12,48
30 Oleksandr Kratov Koovee 01:40:47 13,00
31 David Bejbom Järla Orientering 01:40:54 13,10
32 Mats Troeng OK Linné 01:41:02 13,21
33 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 01:41:22 13,49
34 Jesper Svensk Stora Tuna OK 01:41:36 13,69
34 Viktor Larsson Ärla IF 01:41:36 13,69
37 Ville Johansson OK Kolmården 01:42:34 14,50
38 Mårten Boström IFK Lidingö SOK 01:42:45 14,66
39 Emil Ljungemyr OK Kolmården 01:43:09 15,00
40 Filip Wadsten Malungs OK Skogsmårdarna 01:44:10 15,85
41 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 01:44:24 16,05
42 Jonas Gustafsson OK Kåre 01:44:40 16,28
43 Hector Haines IFK Lidingö SOK 01:44:54 16,47
44 Mathias Hallmén OK Denseln 01:45:20 16,84
45 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 01:45:23 16,88
46 Michal Olejnik Södertälje-Nykvarn OF 01:45:28 16,95
47 Måns Östman Göteborg-Majorna OK 01:45:36 17,06
48 Andrey Salin Sävedalens AIK 01:45:37 17,08
49 Rickard Börjesson Malungs OK Skogsmårdarna 01:45:49 17,25
50 Elias Bäcklund Ekvall Halden SK 01:45:50 17,26
51 Erik Classon OK Orinto 01:45:52 17,29
52 Artem Panchenko IFK Mora OK 01:45:53 17,30
53 Daniel Martinsson Göteborg-Majorna OK 01:47:10 18,38
54 Andreas Jansson IK Hakarpspojkarna 01:47:11 18,40
55 Rasmus Elmelid OK Orion 01:47:14 18,44
56 Lukas Lundgren Växjö OK 01:48:01 19,10
57 Göran Winblad Fredrikstad SK 01:48:12 19,26
58 Anton Novichenko Sävedalens AIK 01:48:57 19,89
59 Oskar Andrén OK Tisaren 01:49:17 20,17
60 Bryan Russel-Keely IFK Lidingö SOK 01:49:31 20,37
62 Vitalii Hychko Sävedalens AIK 01:51:06 21,70
63 Ludvig Åhlund Malungs OK Skogsmårdarna 01:52:02 22,49
64 Krzysztof Wolowczyk OK Denseln 01:52:54 23,22
65 Rasmus Svantesson OK Pan-Kristianstad 01:53:09 23,43
66 Daniel Attås OK Tisaren 01:53:14 23,50
67 Simon Hedlund Ärla IF 01:53:36 23,81
68 Filip Jacobsson OK Tisaren 01:58:01 27,54
69 Victor Imark Tullinge SK 01:58:32 27,98
Mikolaj Dutkowski Ronneby OK
Anton Forsberg Stora Tuna OK
Erik Andersson OK Orion
Markus Hederskog IK Hakarpspojkarna
Rudolfs Zernis Ärla IF

Annonser