Swedish League, #6, final, jaktstart + nationell tävling - D50
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Anette Granstedt
|
IK Hakarpspojkarna |
00:30:59 |
8,73 |
|
2 |
Maria Kleijn
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:31:50 |
10,57 |
|
3 |
Katarina Borg
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:32:30 |
12,01 |
|
4 |
Sofia Heldt
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:36:02 |
19,67 |
|
5 |
Monica Hatlen
|
Snättringe SK |
00:36:27 |
20,57 |
|
6 |
Annica Jansson
|
IFK Lidingö SOK |
00:39:49 |
27,86 |
|
7 |
Marianne Pettersson
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:40:09 |
28,58 |
|
8 |
Eva Pettersson
|
Karlskrona SOK |
00:40:18 |
28,91 |
|
9 |
Teija Leppinen
|
IFK Lidingö SOK |
00:41:29 |
31,47 |
|
10 |
Ina Skalberg
|
Bredaryds SOK |
00:42:13 |
33,06 |
|
11 |
Helen Skoog
|
Kils OK |
00:42:17 |
33,20 |
|
12 |
Anna Karin Nilsson
|
Umeå OK |
00:42:35 |
33,85 |
|
13 |
Lena Bjessmo
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:43:34 |
35,98 |
|
14 |
Katarina Rundström
|
IFK Enskede |
00:43:49 |
36,52 |
|
15 |
Ann Franzén
|
OK Södertörn |
00:44:12 |
37,35 |
|
16 |
Anna Sundberg
|
OK Södertörn |
00:44:22 |
37,72 |
|
17 |
Anna Larsson
|
Söders-Tyresö |
00:45:14 |
39,59 |
|
18 |
Anna Engquist
|
Haninge SOK |
00:45:24 |
39,95 |
|
19 |
Anna Ek
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:46:12 |
41,69 |
|
20 |
Louise Nilsson
|
Järfälla OK |
00:46:13 |
41,72 |
|
21 |
Moni Winsnes
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:46:34 |
42,48 |
|
22 |
Charlotta Askeljung
|
OK Klemmingen |
00:46:46 |
42,91 |
|
23 |
Eva-Lena Nilsson
|
Nyköpings OK |
00:46:53 |
43,17 |
|
24 |
Karin Stenebo
|
Attunda OK |
00:48:18 |
46,23 |
|
25 |
Lena Gumaelius
|
Waxholms OK |
00:49:50 |
49,56 |
|
26 |
Kristina Fors
|
OK Grip |
00:50:19 |
50,60 |
|
27 |
Johanna Andersson
|
Nynäshamns OK |
00:50:23 |
50,75 |
|
28 |
Marie Alfredsson
|
OK Tyr |
00:51:12 |
52,52 |
|
29 |
Annika Engel
|
Hässleholms OK |
00:53:10 |
56,78 |
|
30 |
Anna Tedhamre
|
Snättringe SK |
00:53:19 |
57,10 |
|
31 |
Berit Gummus
|
IFK Mora OK |
00:53:37 |
57,75 |
|
32 |
Cecilia Westström
|
Sundbybergs IK |
00:55:34 |
61,97 |
|
33 |
Liselott Kihl
|
Sundbybergs IK |
00:57:24 |
65,95 |
|
34 |
Karin Björklund
|
IFK Enskede |
00:57:53 |
66,99 |
|
35 |
Eva Kappel
|
OK Tyr |
00:59:22 |
70,21 |
|
36 |
Helena Lindman
|
OK Gränsen |
01:02:20 |
76,63 |
|
37 |
Annette Wigertz
|
Långhundra IF |
01:06:48 |
86,31 |
|
38 |
Ann Järpling
|
OK Klemmingen |
01:07:26 |
87,68 |
|
39 |
Monica Sandgren
|
Bromma-Vällingby SOK |
01:11:56 |
97,42 |