Svenska Orienteringsförbundet

Sverigepremiären, medel - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
3 Anastasia Dzianisava Sävedalens AIK 00:27:15 4,73
4 Lisa Risby OK Kåre 00:27:44 5,85
5 Susen Lösch Ärla IF 00:27:53 6,20
6 Alva Olsson Linköpings OK 00:28:02 6,55
9 Anna Wehlin Linköpings OK 00:29:12 9,25
12 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:29:48 10,64
13 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:29:52 10,79
15 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:30:18 11,80
16 Catherine Taylor OK Södertörn 00:30:42 12,72
17 Louise Lundgren Växjö OK 00:31:09 13,77
19 Benita Månsson Hagaby GoIF Örebro 00:31:40 14,96
21 Frida Jönsson Hellstadius Linköpings OK 00:32:03 15,85
22 Andrea Svensson OK Tisaren 00:32:21 16,55
23 Elin Svensson Nässjö OK 00:32:36 17,12
24 Anika Gassner Linköpings OK 00:32:37 17,16
25 Carina Polzer Linköpings OK 00:32:59 18,01
26 Malin Leijon Lind OK Kolmården 00:33:00 18,05
28 Frida Andersson Falkenbergs OK 00:33:10 18,44
29 Filipa Rodrigues Järla Orientering 00:33:13 18,55
30 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:33:46 19,83
31 Vilma Blennow Falköpings AIK OK 00:34:01 20,41
32 Ewa Gwózdz OK Orion 00:35:15 23,26
33 Stina Berg Sävedalens AIK 00:35:27 23,73
34 Julia Dahl Helsingborgs SOK 00:36:01 25,04
35 Klara Ljunggren Linköpings OK 00:36:08 25,31
36 Tove Lagerberg OK Södertörn 00:36:15 25,58
37 Lovisa Nilsson Sävedalens AIK 00:36:18 25,69
38 Louise Borg Halmstad OK 00:36:22 25,85
39 Josefine Svensson IFK Göteborg Orientering 00:36:39 26,51
40 Emma Andersson Sävedalens AIK 00:36:45 26,74
41 Stina Granefelt OK Tyr 00:37:02 27,39
42 Emma Kantarp Ärla IF 00:37:34 28,63
43 Lisa Folino Karlskrona SOK 00:37:39 28,82
44 Matilda Olsson Skåneslättens OL 00:37:40 28,86
45 Lisa Andersson Ärla IF 00:37:45 29,05
46 Sara Sjökvist Järla Orientering 00:37:50 29,25
47 Julia Davidsson Ärla IF 00:38:11 30,06
48 Marie Vuitton OK Södertörn 00:38:13 30,13
49 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:39:08 32,26
50 Anna Arvidsson Kalmar OK 00:39:17 32,60
51 Moa Svensson Nässjö OK 00:39:32 33,18
52 Laura Angelo Attunda OK 00:39:47 33,76
53 Julia Hed OK Skogsfalken 00:41:10 36,97
54 Karin Hagwall Lunds OK 00:41:19 37,31
56 Mia Kajsajuntti OK Skogsfalken 00:41:42 38,20
57 Kristyna Hlubuckova Linköpings OK 00:41:52 38,59
58 Karna Thorsson OK Linné 00:42:09 39,24
59 Lina Neckén OK Älme 00:42:14 39,44
60 Helena Hagström Falkenbergs OK 00:42:39 40,40
61 Johanna Matsdotter Ahlgren Lunds OK 00:43:12 41,68
62 Susanna Forsell Motala AIF OL 00:43:43 42,87
63 Frida Karlsson Linköpings OK 00:44:30 44,69
64 Carin Stenberg Helsingborgs SOK 00:44:56 45,69
65 Karin Håkansson OK Gränsen 00:45:10 46,23
66 Emelie Olsson Örkelljunga FK 00:45:18 46,54
67 Sara Lundsten Sundsvalls OK 00:45:24 46,77
68 Annie Lennartsson Skåneslättens OL 00:45:48 47,70
69 Julia Modig Tjärnström Linköpings OK 00:45:57 48,05
70 Linda Ranbro Helsingborgs SOK 00:46:05 48,35
71 Camilla Nilsson OK Torfinn 00:46:06 48,39
72 Linnea Gustafsson OK Gynge 00:46:32 49,40
73 Petra Eklund Lunds OK 00:47:30 51,64
74 Jessica Nilsson OK Milan 00:48:13 53,30
75 Kadri Kalvo Sundsvalls OK 00:48:19 53,53
76 Ebba Envall IK Hakarpspojkarna 00:49:42 56,73
77 Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK 00:52:32 63,29
78 Sara Söderblom Ätrans IF 00:57:00 73,64
79 Emma Ekberg Tolered-Utby Ol-klubb 00:58:35 77,31
79 Veronika Palmertz Helsingborgs SOK 00:58:35 77,31
81 Julia Smedenmark Ronneby OK 01:02:14 85,76
82 Veronika Nesverova Lunds OK 01:02:18 85,92
83 Cecilia Krona Helsingborgs SOK 01:14:02 113,09

Annonser

OOCup 2022