Svenska Orienteringsförbundet

Stockholm City Cup, #2 - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:11:04 11,44
2 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:11:34 14,61
3 Ida Österberg Gustavsbergs OK 00:12:03 17,67
3 Miia Roller Järfälla OK 00:12:03 17,67
5 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 00:12:09 18,31
6 Sigrid Carlsson Sundbybergs IK 00:12:11 18,52
7 Lisa Thunell IFK Lidingö SOK 00:12:20 19,47
8 Wilma Leickt Tullinge SK 00:12:23 19,79
9 Smilla Mogensen OK Ravinen 00:12:27 20,21
10 Elisabeth Larsson OK Södertörn 00:12:32 20,74
11 Tove Sjöberg Tullinge SK 00:12:40 21,58
12 Ingrid André Tumba-Mälarhöjden OK 00:12:41 21,69
13 Ester Andersson OK Södertörn 00:12:52 22,85
14 Agnes Damberg IFK Lidingö SOK 00:13:10 24,75
15 Doris Iko Täby OK 00:13:22 26,02
16 Fredrika Nordquist Täby OK 00:13:31 26,97
17 Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:13:50 28,98
18 Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL 00:14:13 31,41
19 Sara Sundqvist Långhundra IF 00:14:14 31,52
20 Alicia Schandl OK Södertörn 00:14:34 33,63
20 Meja Alenius Nyköpings OK 00:14:34 33,63
22 Lovisa Göstas Källman Söders-Tyresö 00:14:41 34,37
23 Alicia Björnberg Söders-Tyresö 00:14:52 35,53
24 Wilma Josefsson Väsby OK 00:15:05 36,91
26 Kerstin Åberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:15:07 37,12
27 Liv Herne Tumba-Mälarhöjden OK 00:15:20 38,49
28 Ida Hänström Täby OK 00:15:28 39,34
29 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 00:15:34 39,97
30 Lisa Wadenbrant Sundbybergs IK 00:15:38 40,40
31 Tilda Mårtensson OK Ravinen 00:16:00 42,72
32 Märta Södervall Tullinge SK 00:16:02 42,93
33 Moa Fröstadius Sundbybergs IK 00:16:11 43,88
34 Märta Sandvik Attunda OK 00:16:17 44,52
35 Elin Wolgast Snättringe SK 00:16:26 45,47
36 Emma Norin Söders-Tyresö 00:16:37 46,63
36 Bella Pedersen Järfälla OK 00:16:37 46,63
38 Sandra Valjus IFK Lidingö SOK 00:16:48 47,80
39 Lilly Christie Snättringe SK 00:16:57 48,75
40 Tilda Dalekant IFK Enskede 00:17:05 49,59
41 Emma Svidén Söders-Tyresö 00:17:11 50,23
42 Emilia Nilsson Gustavsbergs OK 00:17:40 53,29
43 Hedda Röstin OK Ravinen 00:18:01 55,51
44 Tilde Brederman Väsby OK 00:20:03 68,41
45 Ebba Hörling Sundbybergs IK 00:21:10 75,49
46 Emma Barnard Bromma-Vällingby SOK 00:21:20 76,55
47 Sanna Rinnbäck OK Ravinen 00:21:27 77,29
48 Louise Byström Bromma-Vällingby SOK 00:21:32 77,81
49 Emma Alm Järfälla OK 00:22:14 82,25
50 Vendela Rundström OK Ravinen 00:24:25 96,10
51 Madeleine Granath Väsby OK 00:26:30 109,31
52 Louise Lindell Gustavsbergs OK 00:30:01 131,61
Åsa Sundström Järla Orientering

Annonser

Bagheera