Svenska Orienteringsförbundet

Ljungsbrokampen - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anton Johansson OK Orion 00:30:20 3,07
2 Arvid Våg IFK Göteborg Orientering 00:32:37 8,73
3 Ville Johansson OK Kolmården 00:32:52 9,34
4 Rickard Börjesson Malungs OK Skogsmårdarna 00:32:56 9,51
5 William Pommer Stora Tuna OK 00:34:15 12,77
6 Erik Martinsson Linköpings OK 00:34:47 14,09
7 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 00:34:50 14,21
8 Anton Nilsson Järla Orientering 00:35:27 15,74
9 Ludvig Eriksson Kils OK 00:35:29 15,82
9 August Mollén OK Denseln 00:35:29 15,82
11 Mathias Hallmén OK Denseln 00:35:52 16,77
12 Erik Malmberg Linköpings OK 00:36:01 17,14
13 Magnus Persson OK Tisaren 00:36:16 17,76
14 Victor Bergstrand Linköpings OK 00:36:24 18,09
15 Per Carlborg Hagaby GoIF Örebro 00:36:34 18,51
16 Arvid Henriksson Järla Orientering 00:36:50 19,17
17 Sven Engström Linköpings OK 00:36:57 19,46
18 Oskar Daniels Attunda OK 00:37:09 19,95
19 Gustaf Sundbüe OK Hällen 00:37:16 20,24
20 Erik Sandh OK Roxen 00:38:50 24,12
21 Pontus Lindblom OK Roxen 00:40:09 27,38
22 Fritjof Axelsson FK Göingarna 00:40:43 28,78
23 Eric Rosander Finspångs SOK 00:40:56 29,32
24 Malte Eveborn OK Roxen 00:41:43 31,26
25 Albin Alsiö IF Hagen 00:41:45 31,34
26 Simon Nilsson Eksjö SOK 00:41:55 31,75
27 Joakim Gustafsson Finspångs SOK 00:42:16 32,62
28 Johan Persson Hagaby GoIF Örebro 00:42:32 33,28
29 Niklas Olsson Linköpings OK 00:42:47 33,90
30 Daniel Nilsson Nyköpings OK 00:42:49 33,98
31 Andreas Axelsson Tjällmo-Godegårds OK 00:43:22 35,34
32 Hugo Lindell Långhundra IF 00:43:56 36,75
33 Fredrik Johansson Linköpings OK 00:44:51 39,02
34 Arvid Linder OK Hällen 00:45:21 40,26
35 Oskar Höglund Motala AIF OL 00:45:23 40,34
36 Lukas Eveborn OK Roxen 00:45:49 41,41
37 Jonathan Ahlsén Södertälje-Nykvarn OF 00:45:51 41,49
38 Johan Allard Linköpings OK 00:46:49 43,89
39 Charlie Stolt Rehns BK 00:47:34 45,74
40 Jonathan Jylltorp Linköpings OK 00:48:48 48,80
41 Henrik Tengvall Boxholm-Mjölby OL 00:48:59 49,25
42 Marcus Hardt Motala AIF OL 00:50:04 51,93
43 Rasmus Jonsson Tjällmo-Godegårds OK 00:50:35 53,21
44 Tobias Konradsson OK Roxen 00:52:39 58,33
45 Erik Helander OK Roxen 00:57:54 71,33
46 Andreas Magnvall OK Södertörn 01:01:25 80,04
47 Hugo Ekinge OK Motala 01:08:38 97,91
Henrik Hamrefors Västerås SOK
Hans Brolund OK Denseln

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
OK Orion