Svenska Orienteringsförbundet

Enenracet - H50

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Jonas Nordström OK Roslagen 00:23:49 14,39
2 Ulrik Englund Tumba-Mälarhöjden OK 00:23:53 14,63
3 Fredrik Sone Attunda OK 00:24:47 17,89
4 Ola Hultin OK Roslagen 00:25:06 19,04
5 Lars Håkan Sandvik Attunda OK 00:25:16 19,65
6 Jonas Lång Stora Tuna OK 00:26:53 25,51
7 Jonas Giding Vallentuna-Össeby OL 00:27:22 27,27
8 Pär Tögenmark OK Linné 00:28:27 31,20
9 Johan Jakobsson Långhundra IF 00:28:28 31,26
10 Magnus Fredriksson Korsnäs IF OK 00:28:29 31,32
11 Eric Roller Järfälla OK 00:28:36 31,74
12 Lars Öhgren Karlsbyhedens OK 00:28:38 31,86
13 Anders Brinkman Vandrarringen 00:28:46 32,35
14 Niklas Cedstedt Vallentuna-Össeby OL 00:29:06 33,56
15 Per Nilsson Järfälla OK 00:29:09 33,74
16 Daniel Olm IF Thor 00:29:13 33,98
17 Robert Palm Västerås SOK 00:30:05 37,12
18 Per Edlund Sigtuna OK 00:30:24 38,27
19 Petter Ranefall IF Thor 00:30:27 38,45
20 Johan Andersson Valbo AIF 00:30:49 39,78
21 Ola Bovallius Järfälla OK 00:31:02 40,57
23 Ulf Jansson OK Triangeln 00:31:51 43,53
24 Jesper Henriksson Rånäs OK 00:32:00 44,08
25 Patrik Ottosson Gävle OK 00:32:23 45,47
26 Lars Olsson OK Linné 00:33:00 47,71
27 Mårten Källström Sala OK 00:33:11 48,37
28 Tommy Fröjd Västerås SOK 00:34:03 51,52
29 Öyvind Michelsen Järfälla OK 00:34:06 51,70
30 Johan Westring Järfälla OK 00:34:41 53,81
31 Per Winther Västerbergslagens OL 00:35:28 56,66
32 Mattias Sandqvist Vallentuna-Össeby OL 00:35:53 58,17
33 Torbjörn Nilsson Alatalo Stora Tuna OK 00:36:50 61,61
34 Andreas Grunder Järfälla OK 00:38:32 67,78
35 Ulf Isacsson OK Linné 00:40:03 73,28
36 Tomas Jonsson Vandrarringen 00:40:16 74,07
37 Christer Linderborg Köping-Kolsva OK 00:41:24 78,18
38 Daniel Unnerud Långhundra IF 00:42:34 82,42
39 Joakim Ahlström Västerås SOK 00:42:53 83,56
40 Christer Arksand Vallentuna-Össeby OL 00:44:00 87,62
41 Niclas Ahlström Västerås SOK 00:44:36 89,79
42 Svante Jonsell Vallentuna-Össeby OL 00:44:49 90,58
43 Patrik Frisk Västerås SOK 00:50:47 112,23
44 Christian Andersson Vallentuna-Össeby OL 01:08:56 178,08
45 Jörgen Örnebrand Järfälla OK 01:10:08 182,43

Annonser

Bagheera