Svenska Orienteringsförbundet

JVM-tester, dag 1, medel - H20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:28:15 5,10
2 Axel Granqvist OK Ravinen 00:28:33 5,78
2 Gustav Runefors Växjö OK 00:28:33 5,78
5 Emil Auselius Bredaryds SOK 00:29:09 7,14
6 Felix Axelsson Markbygdens OK 00:29:21 7,59
7 Erik Herne OK Ravinen 00:29:38 8,23
8 Niklas Carlsson Sundbybergs IK 00:29:50 8,68
9 Simon Frisk Järla Orientering 00:30:01 9,10
10 Hugo Lillieström OK Roxen 00:30:08 9,36
11 Samuel Pihlström OK Landehof 00:30:30 10,19
12 August Mollén OK Denseln 00:30:42 10,64
13 Philip Carlsson Nyköpings OK 00:31:03 11,43
14 Jonatan Gustafsson KFUM Örebro OK 00:31:05 11,51
15 Axel Elmblad Bredaryds SOK 00:31:26 12,30
16 Erik Hannrup IF Thor 00:31:31 12,49
17 Oskar Edvardsson Järfälla OK 00:31:52 13,28
18 Benjamin Näslund Skogslöparna 00:32:06 13,81
19 Leo Johansson OK Kolmården 00:32:29 14,67
20 Carl Carlsson Nyköpings OK 00:32:32 14,79
21 Filip Trofast Bredaryds SOK 00:32:49 15,43
22 Oscar Johansson Karlskrona SOK 00:32:53 15,58
23 Ludvig Ek Nyköpings OK 00:33:31 17,01
24 Emil Karlsson Hestra IF 00:33:54 17,87
25 Valter Pettersson OK Tisaren 00:33:58 18,02
26 Daniel Bogren IF Hagen 00:34:04 18,25
27 Hugo Djurstedt Eksjö SOK 00:34:10 18,48
28 Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK 00:34:11 18,51
29 Victor Hansson Jönköpings OK 00:34:21 18,89
30 Johan Langerak Järfälla OK 00:34:26 19,08
31 Jesper Lidmar Snättringe SK 00:34:28 19,16
32 Fredrik Hamrefors Västerås SOK 00:34:29 19,19
33 Hugo Jakobsson Eksjö SOK 00:34:31 19,27
34 Joar Hertin IK Hakarpspojkarna 00:34:47 19,87
35 Isac Ericsson Växjö OK 00:35:03 20,47
36 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:35:04 20,51
37 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:35:35 21,68
38 Anton Gunnarsson Bredaryds SOK 00:35:36 21,72
39 Emanuel Herberthson Linköpings OK 00:35:54 22,39
40 Rasmus Pettersson OK Djerf 00:36:32 23,83
41 Simon Harden FK Boken 00:36:37 24,01
42 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:36:59 24,84
43 Gustav Ohlin OK Tranan 00:37:03 24,99
43 Hugo Ström Mullsjö SOK 00:37:03 24,99
45 Alfred Pettersson Mullsjö SOK 00:37:31 26,05
46 Mattis Persson Eksjö SOK 00:37:37 26,27
47 Viktor Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:37:55 26,95
48 Isak Hagberg Kalmar OK 00:37:56 26,99
49 Arvid Aronsson Göteborg-Majorna OK 00:38:09 27,48
50 Anton Silier Järfälla OK 00:38:15 27,71
51 Maxim Omelchenko Karlskrona SOK 00:38:30 28,27
52 Albin Falk Nyköpings OK 00:38:43 28,76
53 Jonas Andersson OK Roxen 00:39:23 30,27
54 Axel Nalbin Mullsjö SOK 00:39:49 31,25
55 Albin Toll OK Njudung 00:40:07 31,93
56 Mattias Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:40:23 32,53
57 Jakob Ingström IK Hakarpspojkarna 00:40:29 32,75
58 Manne Hammarberg Järfälla OK 00:40:33 32,90
59 Melker Forsberg KFUM Örebro OK 00:41:57 36,07
60 Emil Pettersson Karlskrona SOK 00:42:33 37,43
61 Linus Lundberg OK Bävern 00:44:24 41,61
62 Emil Axelsson Lerums SOK 00:44:34 41,98
63 Emil Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:52:25 59,73
Axel Olsson IF Hagen
Erik Ingemarsson Mullsjö SOK
Lukas Olm Kils OK
Marcus Carlsson IF Hagen

Annonser

Bagheera