Svenska Orienteringsförbundet

3+3 i Sälen etapp 1, medel - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Johanna Roos OK Linné 00:25:24 14,60
2 Ebba Ottosson Gävle OK 00:26:03 16,46
3 Alice Eriksson Björling Domnarvets GOIF 00:26:24 17,47
4 Sara Åbom Gävle OK 00:26:58 19,09
5 Vendela Sturek SOK Viljan 00:27:00 19,19
6 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:27:04 19,38
7 Alice Larsson Sundsvalls OK 00:27:29 20,58
8 Ines Aarnio OK Linné 00:28:04 22,25
9 Anja Nilsson Domnarvets GOIF 00:28:05 22,30
10 Elsa Granholm Sundsvalls OK 00:29:09 25,36
11 Nora Westerlund OK Nolaskogsarna 00:29:41 26,89
12 Ebba Andersson Sundsvalls OK 00:29:56 27,61
13 Lovisa Mases Stora Tuna OK 00:30:10 28,28
14 Stina Andersson Anderstorps OK 00:30:11 28,33
15 Olga Rindeskog Västerbergslagens OL 00:30:14 28,47
16 Ellen Pelander OK Djerf 00:30:15 28,52
17 Alicia Bergkvist Västerbergslagens OL 00:30:37 29,57
18 Thea Nordin Korsnäs IF OK 00:30:38 29,62
19 Sofie Bodin Almby IK 00:31:49 33,01
20 Ellen Funke Leksands OK 00:32:04 33,73
21 Elise Edler OK Hammaren 00:32:20 34,50
22 Saga Mattsson Dalaportens OL 00:32:48 35,84
23 Fannie Sjölander OK Rodhen 00:33:01 36,46
24 Elsa Lindahl Härnösands OK 00:33:04 36,60
25 Asta Törnkvist Anderstorps OK 00:33:45 38,56
26 Agnes Söllvander Eklund OK Rodhen 00:33:56 39,09
27 Stina Lindholm Sundsvalls OK 00:34:04 39,47
28 Agnes Wallin Korsnäs IF OK 00:34:06 39,57
29 Astrid Rex Sundsvalls OK 00:34:09 39,71
30 Maja Ahlström Västerås SOK 00:34:50 41,67
31 Ylva Sandström Sundsvalls OK 00:36:49 47,37
32 Ester Blomster IF Thor 00:36:52 47,51
33 Klara Ersson OK Kåre 00:37:47 50,14
34 Bella Pedersen Järfälla OK 00:38:53 53,30
35 Jonna Lindblad OK Djerf 00:40:06 56,79
36 Ebba Lindholm Sundsvalls OK 00:40:46 58,70
37 Linn Andersson OK Tyr 00:41:14 60,04
38 Emma Johansson Sundsvalls OK 00:43:59 67,94
39 Elin Bryggar Korsnäs IF OK 00:44:25 69,18
40 Sanna Rinnbäck OK Ravinen 00:44:29 69,37
41 Anna Nilsson Garphyttans IF 00:55:40 101,47
42 Angelina Älvegran Västerås SOK 00:56:54 105,01
43 Felicia Sahlén Västerås SOK 01:12:18 149,22

Annonser

OOCup 2022