Svenska Orienteringsförbundet

IFK Lidingö, medeldistans - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 David Bejbom Järla Orientering 00:31:40 7,23
2 Flavio Poltéra Snättringe SK 00:33:44 12,41
3 Nikita Gurevich OK Södertörn 00:34:16 13,74
4 Johan Näsman Täby OK 00:34:32 14,41
5 Taras Rachuk OK Södertörn 00:34:43 14,87
6 Isak Langerak Järfälla OK 00:35:03 15,70
7 Anders Boström Järfälla OK 00:35:21 16,45
8 Anders Hedman Snättringe SK 00:35:51 17,70
9 Emil Granqvist OK Ravinen 00:36:06 18,33
10 Vladyslav Laskarzhevsky OK Ravinen 00:36:11 18,54
11 Hannes Svahn OK Ravinen 00:36:56 20,42
12 Per-Åke Olsson OK Ravinen 00:37:04 20,75
13 Vladislav Devyatov Snättringe SK 00:37:21 21,46
14 Martin Johnsson Snättringe SK 00:37:23 21,54
15 Nikolai Petrovets OK Södertörn 00:37:35 22,04
16 Jonas Kjäll Centrum OK 00:37:40 22,25
17 Manne Hammarberg Järfälla OK 00:37:44 22,42
18 David Hector Snättringe SK 00:38:15 23,71
19 Nick Barrable OK Ravinen 00:38:24 24,09
20 Martin Lindskog OK Ravinen 00:38:27 24,21
21 Mårten Waldenfjord Järfälla OK 00:39:19 26,38
22 Dan Larsson OK Tisaren 00:39:37 27,13
23 Johan Edenhamn Länna IF 00:39:39 27,21
24 Erik Lindgren OK Tisaren 00:40:34 29,51
25 Tobias Karlsson Snättringe SK 00:40:41 29,80
26 Mattias Ågren Centrum OK 00:41:05 30,80
27 Alexander Frolov OK Södertörn 00:41:10 31,01
28 Robert Johansson Täby OK 00:41:44 32,43
29 Lars Jakobsson Centrum OK 00:42:22 34,01
30 Mårten Sundh Sundbybergs IK 00:42:45 34,97
31 Andreas Nordfors Stora Tuna OK 00:42:56 35,43
32 Aleksandr Manoilov Järfälla OK 00:44:26 39,19
33 Adam Nyman Centrum OK 00:46:37 44,65
34 Fredric Johansson Snättringe SK 00:46:43 44,90
35 Martin Rinnbäck OK Ravinen 00:46:44 44,94
36 John Hartley Söders-Tyresö 00:47:36 47,11
37 Daniel Örn IK Hakarpspojkarna 00:48:11 48,57
38 Jerker Drottenmyr Visborgs OK 01:13:31 111,98
39 Yngve Rahlén OK Ravinen 01:15:20 116,53
40 Mattias Henriksson Centrum OK 01:20:38 129,79
Niklas Wrane Söders-Tyresö
Robert Wallstén Snättringe SK

Annonser

Bagheera