Swedish Orienteering Federation

Ösaträffen, dag 1, lång - H65

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Ken Ragnarsson OK Kompassen 00:40:38 24.52
2 Sven-Inge Svensson Hässleholms OK 00:45:08 35.21
3 Mikael Tarandi IFK Lidingö SOK 00:45:52 36.95
4 Hasse Åberg Valbo AIF 00:46:07 37.55
5 Lars-Gunnar Larsson OK Södertörn 00:49:03 44.52
6 Bo Davidsson Solna OK 00:49:08 44.72
7 Jan Fogelberg Västvärmlands OK 00:49:47 46.26
8 Lars Jakobsson Västerås SOK 00:50:10 47.17
9 Mats Hemström Gävle OK 00:50:33 48.08
10 Anders Hallmén Attunda OK 00:52:27 52.60
11 Örjan Stahl Grycksbo IF OK 00:53:27 54.97
12 Per Arne Evaldsson OK Gynge 00:53:50 55.88
13 Per-Anders Hansson Söderhamns OK 00:55:46 60.48
14 Ivan Söderqvist Ljusdals OK 00:56:41 62.66
15 Roy Fransson Ärla IF 00:57:04 63.57
16 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK 00:57:54 65.55
17 Pelle Skullman Linköpings OK 00:58:10 66.18
18 Arne Holmer IFK Mora OK 00:58:53 67.88
19 Ingvar Söderqvist Söderhamns OK 01:00:50 72.52
20 Göran Larsson Sala OK 01:01:27 73.98
21 Lennart Hävrén Tullinge SK 01:04:25 81.03
22 Stefan Millegård Sävedalens AIK 01:04:35 81.43
23 Magnus Haraldsson Gustavsbergs OK 01:05:03 82.54
24 Kjell Jansson Långhundra IF 01:06:47 86.65
25 Tommy Öst Ljusdals OK 01:06:48 86.69
26 Lars-Erik Hermansson OK Linné 01:07:21 88.00
27 Reinhold Lennebo IF Thor 01:07:46 88.99
28 Lars Ekengren Söderhamns OK 01:08:41 91.17
29 Leif Wadman Köping-Kolsva OK 01:12:33 100.36
30 Lars Gustafsson OK Gränsen 01:16:35 109.94
31 Matz Larsson Gustavsbergs OK 01:17:04 111.09
32 Anders Forsstedt Söders-Tyresö 01:17:09 111.29
33 Anders Gunnarsson Surahammars SOK 01:17:33 112.24
34 Tommy Höglund Långhundra IF 01:21:36 121.86
35 Gert Olsson Tockarps IK 01:22:16 123.44
36 Christer Nordström OK Älvsjö-Örby 01:25:47 131.80
37 Lars Mongård Skogsluffarnas OK 01:35:41 155.32
Roland Berg Säterbygdens OK
Inge Hultman Kovlands IF

Advertisements

Bagheera