Svenska Orienteringsförbundet

Veteran-SM med Ösaträffen, dag 4, medel - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sandra Ling IK Hakarpspojkarna 00:20:58 19,81
2 Sofie Ettling Skogspojkarnas OK 00:23:55 30,80
3 Moa Bergqvist Korsnäs IF OK 00:23:57 30,93
4 Hanna Lindqvist Östersunds OK 00:25:59 38,50
5 Sofie Karlsson Holmer IFK Mora OK 00:26:15 39,50
6 Alva Ersson IFK Mora OK 00:26:22 39,93
7 Maja Eliasson Domnarvets GOIF 00:26:24 40,05
8 Alva Lidström Lauri Snättringe SK 00:26:32 40,55
9 Frida Melin OK Rodhen 00:26:37 40,86
10 Alva Eliasson Sundsvalls OK 00:27:00 42,29
11 Sofia Tunesson Skogspojkarnas OK 00:27:02 42,41
12 Elsa Söllvander Eklund OK Rodhen 00:27:35 44,46
13 Klara Junegard Tullinge SK 00:27:48 45,27
14 Lina Widelund OK Kåre 00:27:56 45,77
15 Nova Matthews Tullinge SK 00:28:14 46,88
16 Tilde Mansén Skarpnäcks OL 00:28:22 47,38
17 Elsa Brandt Domnarvets GOIF 00:28:27 47,69
18 Lovisa Dufva Sundsvalls OK 00:28:31 47,94
19 Sanna Hörnell Domnarvets GOIF 00:30:16 54,46
20 Alice Röken Täby OK 00:30:57 57,01
21 Ingrid Molin Härnösands OK 00:32:09 61,48
22 Nova Sahlén Västerås SOK 00:32:49 63,96
23 Molly Gelius Snättringe SK 00:32:56 64,40
24 Emmy Roos IF Thor 00:33:06 65,02
25 Julia Gellerbrandt Malungs OK Skogsmårdarna 00:33:09 65,20
26 Pauline Haglund IFK Hedemora OK 00:33:32 66,63
27 Elin Gezelius IFK Mora OK 00:34:05 68,68
28 Klara Hart OK Linné 00:34:14 69,24
29 Signe Feil Sundsvalls OK 00:35:00 72,10
30 Lovisa Nordquist Täby OK 00:36:03 76,01
31 Beatrice Österberg Surahammars SOK 00:36:21 77,13
32 Enni Lundberg OK Kåre 00:36:50 78,93
33 Elvira Björnberg Västerås SOK 00:36:58 79,42
34 Emily Kruys IF Thor 00:37:01 79,61
35 Tuva Holmström OK Ravinen 00:38:28 85,01
36 Ida Palm OK Linné 00:38:40 85,76
36 Signe Öhgren Karlsbyhedens OK 00:38:40 85,76
38 Ellen Thorsén Surahammars SOK 00:40:23 92,15
39 Olivia Karlsson Kovlands IF 00:40:28 92,46
40 Mira Nordin Korsnäs IF OK 00:43:54 105,26
41 Greta Hedman Östersunds OK 00:46:06 113,45
42 Wilma Mårtensson OK Ravinen 00:47:29 118,61
43 Linn De Boussard IFK Enskede 00:48:15 121,46
44 Rakel Rahm Härnösands OK 00:49:07 124,69
45 Ella Ytterström Sundsvalls OK 01:39:28 300,00
Elsa Kaipe OK Kåre
Nora Svedin Jakobsson Långhundra IF

Annonser

Bagheera