StOF Sommarläger Medeldistans (UP) - H14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Hannes Mogensen
|
OK Ravinen |
00:19:11 |
49,84 |
|
2 |
Niklas Erlandsson
|
OK Södertörn |
00:20:59 |
61,25 |
|
3 |
Erik Nederheim
|
Täby OK |
00:22:04 |
68,13 |
|
4 |
Max Österberg
|
Gustavsbergs OK |
00:22:54 |
73,41 |
|
5 |
Erik Lundquist
|
OK Ravinen |
00:23:13 |
75,42 |
|
6 |
Sixten Lindqvist
|
Skogsluffarnas OK |
00:23:54 |
79,75 |
|
7 |
Noa Helgars
|
Täby OK |
00:24:41 |
84,72 |
|
8 |
Arvid Myrberger
|
Tullinge SK |
00:24:57 |
86,41 |
|
9 |
Simon Stridh
|
Skogsluffarnas OK |
00:26:48 |
98,15 |
|
10 |
Joel Wallner
|
Attunda OK |
00:26:49 |
98,26 |
|
11 |
Svante Sandvik
|
Attunda OK |
00:26:54 |
98,78 |
|
12 |
Hannes Lindqvist
|
IFK Enskede |
00:27:33 |
102,91 |
|
13 |
Elias Ljungdell
|
Täby OK |
00:27:53 |
105,02 |
|
14 |
Arvid Hammarbäck
|
Skogsluffarnas OK |
00:28:01 |
105,87 |
|
15 |
Jonatan Anderson
|
Järfälla OK |
00:29:11 |
113,27 |
|
16 |
Olle Synnermark
|
Skogsluffarnas OK |
00:29:18 |
114,01 |
|
17 |
Linus Forsberg
|
OK Ravinen |
00:29:52 |
117,60 |
|
18 |
Malte Thelander
|
Haninge SOK |
00:29:53 |
117,71 |
|
19 |
Marcus Grunder
|
Järfälla OK |
00:30:11 |
119,61 |
|
20 |
Jens Fochsen
|
Waxholms OK |
00:30:29 |
121,51 |
|
21 |
Gustav Storell
|
Haninge SOK |
00:30:48 |
123,52 |
|
22 |
Malte Albinsson
|
OK Österåker |
00:30:58 |
124,58 |
|
23 |
Åke Falkenström
|
Skogsluffarnas OK |
00:31:25 |
127,43 |
|
24 |
Ludvig Hagwall
|
Järla Orientering |
00:32:18 |
133,04 |
|
25 |
Axel Trofast
|
Tullinge SK |
00:33:28 |
140,44 |
|
26 |
Linus Nilevi
|
Haninge SOK |
00:33:57 |
143,50 |
|
27 |
Simon Palmgren
|
Skogsluffarnas OK |
00:34:03 |
144,14 |
|
28 |
Oliver Liwång
|
IFK Lidingö SOK |
00:35:57 |
156,19 |
|
29 |
Noah Santalius
|
Väsby OK |
00:36:15 |
158,09 |
|
30 |
Elias Bladh
|
Tullinge SK |
00:37:14 |
164,33 |
|
31 |
Linus Skatt
|
OK Södertörn |
00:40:32 |
185,26 |
|
32 |
Hampus Sundberg
|
Järfälla OK |
00:41:24 |
190,76 |
|
33 |
Malte Bellander
|
Gustavsbergs OK |
00:43:06 |
201,54 |
|
34 |
Aron Höglund
|
Tullinge SK |
00:44:51 |
212,64 |
|
35 |
Olof Arevång
|
Tullinge SK |
00:46:55 |
225,75 |
|
36 |
Johannes Norrby
|
OK Södertörn |
00:47:09 |
227,23 |
|
37 |
Anton Bartsch
|
Järfälla OK |
00:47:41 |
230,62 |
|
38 |
Axel Nordqvist
|
Waxholms OK |
00:47:57 |
232,31 |
|
39 |
Ruben Hård
|
Skogsluffarnas OK |
00:50:38 |
249,33 |
|
40 |
Lucas Johansson
|
Tullinge SK |
00:50:58 |
251,44 |
|
41 |
Felix Flodman
|
Tullinge SK |
00:52:11 |
259,16 |
|
41 |
Rasmus Lundström
|
Väsby OK |
00:52:11 |
259,16 |
|
43 |
Peter Lindvall
|
Haninge SOK |
00:54:44 |
275,33 |
|
44 |
Sandro Pruth
|
Skogsluffarnas OK |
00:56:51 |
288,76 |
|
45 |
Ludvig Broomé
|
Järfälla OK |
00:58:32 |
299,44 |
|
46 |
Noah Mehreteab
|
Järfälla OK |
01:00:12 |
300,00 |
|
47 |
Melvin Ek
|
Sundbybergs IK |
01:58:53 |
300,00 |
|
|
Linus Nilsson
|
OK Österåker |
|
|
|
|
Love Palmgren
|
Skogsluffarnas OK |
|
|