DM, medel, Stockholm - H14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Max Österberg
|
Gustavsbergs OK |
00:22:12 |
44,22 |
|
2 |
Erik Nederheim
|
Täby OK |
00:23:45 |
52,34 |
|
3 |
Niklas Erlandsson
|
OK Södertörn |
00:24:34 |
56,62 |
|
4 |
Hannes Lindqvist
|
IFK Enskede |
00:25:19 |
60,54 |
|
5 |
Elias Ljungdell
|
Täby OK |
00:26:16 |
65,52 |
|
6 |
Joel Wallner
|
Attunda OK |
00:26:17 |
65,60 |
|
7 |
Simon Lundell
|
OK Österåker |
00:26:26 |
66,39 |
|
8 |
Linus Nilsson
|
OK Österåker |
00:27:26 |
71,62 |
|
9 |
Hugo Sjölander
|
Täby OK |
00:27:56 |
74,24 |
|
10 |
Jens Fochsen
|
Waxholms OK |
00:29:34 |
82,79 |
|
11 |
Svante Sandvik
|
Attunda OK |
00:29:41 |
83,40 |
|
12 |
Malte Thelander
|
Haninge SOK |
00:29:56 |
84,71 |
|
13 |
Noa Helgars
|
Täby OK |
00:30:34 |
88,03 |
|
14 |
Erik Lundquist
|
OK Ravinen |
00:30:49 |
89,34 |
|
15 |
Linus Nilevi
|
Haninge SOK |
00:31:55 |
95,10 |
|
16 |
Olle Synnermark
|
Skogsluffarnas OK |
00:32:55 |
100,33 |
|
17 |
Arvid Hammarbäck
|
Skogsluffarnas OK |
00:33:02 |
100,94 |
|
18 |
Viktor Wistrand
|
Tullinge SK |
00:33:03 |
101,03 |
|
19 |
Hannes Mogensen
|
OK Ravinen |
00:33:41 |
104,35 |
|
20 |
Erik Norin
|
Söders-Tyresö |
00:33:45 |
104,69 |
|
21 |
Noah Santalius
|
Väsby OK |
00:33:47 |
104,87 |
|
22 |
Oliver Liwång
|
IFK Lidingö SOK |
00:34:46 |
110,02 |
|
23 |
Malte Albinsson
|
OK Österåker |
00:35:04 |
111,59 |
|
24 |
Simon Stridh
|
Skogsluffarnas OK |
00:36:02 |
116,65 |
|
27 |
Emil Anterud
|
Väsby OK |
00:38:02 |
127,12 |
|
28 |
Marcus Barboza
|
Attunda OK |
00:38:39 |
130,35 |
|
29 |
Arvid Myrberger
|
Tullinge SK |
00:40:54 |
142,13 |
|
30 |
Olof Arevång
|
Tullinge SK |
00:41:10 |
143,53 |
|
31 |
Axel Balck
|
Täby OK |
00:41:19 |
144,31 |
|
32 |
Jonatan Anderson
|
Järfälla OK |
00:41:25 |
144,83 |
|
33 |
Malte Bellander
|
Gustavsbergs OK |
00:41:33 |
145,53 |
|
34 |
Alexander Dyberg
|
IFK Lidingö SOK |
00:42:06 |
148,41 |
|
35 |
Axel Wikner
|
OK Österåker |
00:42:38 |
151,20 |
|
36 |
Arvid Westman
|
Gustavsbergs OK |
00:43:29 |
155,65 |
|
37 |
Jonathan Nilsson
|
Gustavsbergs OK |
00:43:49 |
157,40 |
|
38 |
Simon Adebrant
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:44:31 |
161,06 |
|
39 |
Filip Hatlen
|
Snättringe SK |
00:45:21 |
165,43 |
|
40 |
Axel Trofast
|
Tullinge SK |
00:46:36 |
171,97 |
|
41 |
Anton Bartsch
|
Järfälla OK |
00:46:52 |
173,37 |
|
42 |
Fabian Törnqvist
|
Attunda OK |
00:47:40 |
177,56 |
|
43 |
Folke Kåberg
|
OK Ravinen |
00:49:07 |
185,15 |
|
44 |
Ludvig Sjöberg-Svedborg
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:49:39 |
187,94 |
|
45 |
Ludvig Hagwall
|
Järla Orientering |
00:51:14 |
196,23 |
|
46 |
Erik Wällstedt
|
Järfälla OK |
00:52:03 |
200,51 |
|
47 |
Aron Höglund
|
Tullinge SK |
00:53:42 |
209,14 |
|
48 |
Alexander Rydberg
|
Söders-Tyresö |
00:54:08 |
211,41 |
|
49 |
Adrian Werner
|
IFK Lidingö SOK |
00:57:56 |
231,31 |
|
50 |
Gustav Lübcke
|
OK Ravinen |
00:59:15 |
238,20 |
|
52 |
Edvin Wollbrand
|
OK Ravinen |
01:00:09 |
242,91 |
|
53 |
Sebastian Lindblom
|
Gustavsbergs OK |
01:03:34 |
260,80 |
|
54 |
Linus Skatt
|
OK Södertörn |
01:09:13 |
290,38 |
|
55 |
Axel Schölin
|
Täby OK |
01:22:07 |
300,00 |
|
56 |
Morris Björklund
|
OK Ravinen |
01:26:51 |
300,00 |
|
|
Gustav Storell
|
Haninge SOK |
|
|
|
|
Marcus Grunder
|
Järfälla OK |
|
|
|
|
Melvin Ek
|
Sundbybergs IK |
|
|