Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #4, sprint (WRE) + nationell tävling - M21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Martin Regborn Hagaby GoIF Örebro 00:15:25 1,24
2 Gustav Bergman OK Ravinen 00:15:26 1,32
3 Emil Svensk Stora Tuna OK 00:15:46 2,91
4 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn OF 00:15:47 2,98
7 Oskar Sjöberg OK Linné 00:16:21 5,68
8 Isac von Krusenstierna OK Kåre 00:16:22 5,76
9 Oskar Andrén OK Tisaren 00:16:30 6,39
10 Daniel Hájek Malungs OK Skogsmårdarna 00:16:35 6,79
11 Ruslan Glebov OK Ravinen 00:16:38 7,03
12 Filip Dahlgren Hagaby GoIF Örebro 00:16:43 7,42
13 Mårten Boström IFK Lidingö SOK 00:16:44 7,50
14 Filip Grahn Hestra IF 00:16:47 7,74
15 Jens Rönnols Järla Orientering 00:16:49 7,90
17 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:16:59 8,69
18 Rasmus Elmelid OK Orion 00:17:00 8,77
19 Erik Andersson OK Orion 00:17:02 8,93
20 Anton Forsberg Stora Tuna OK 00:17:03 9,01
21 Ludvig Eriksson Kils OK 00:17:04 9,08
21 Victor Imark Tullinge SK 00:17:04 9,08
24 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:17:05 9,16
25 Jonas Gustafsson OK Kåre 00:17:16 10,04
26 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 00:17:22 10,51
27 Filip Wadsten Malungs OK Skogsmårdarna 00:17:25 10,75
27 Nicolas Kastner OK Pan-Kristianstad 00:17:25 10,75
29 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:17:28 10,99
29 Niklas Aldén OK Linné 00:17:28 10,99
31 Emil Granqvist OK Ravinen 00:17:29 11,07
33 Daniel Martinsson Göteborg-Majorna OK 00:17:35 11,54
34 Andreas Bergander Eksjö SOK 00:17:42 12,10
35 Ville Johansson OK Kolmården 00:17:48 12,57
36 Erik Malmberg Linköpings OK 00:17:51 12,81
36 Simon Imark Tullinge SK 00:17:51 12,81
38 Ivan Kuchmenko Järla Orientering 00:17:52 12,89
39 Filip Jacobsson OK Tisaren 00:17:53 12,97
39 Pontus Karlsson Markbygdens OK 00:17:53 12,97
41 Rasmus Svantesson OK Pan-Kristianstad 00:17:55 13,13
41 Simon Wikström OK Pan-Kristianstad 00:17:55 13,13
43 Jakob Enmark Södertälje-Nykvarn OF 00:17:59 13,44
43 Nitsan Yasur OK Linné 00:17:59 13,44
46 Andreas Uller Kils OK 00:18:01 13,60
46 Arvid Nord IK Hakarpspojkarna 00:18:01 13,60
48 Erik Nilsson Simkovics Ulricehamns OK 00:18:06 14,00
49 Gustav Hindér OK Tisaren 00:18:09 14,23
50 Nikita Gurevich OK Södertörn 00:18:16 14,79
51 Anton Nilsson Järla Orientering 00:18:21 15,18
51 Arvid Våg IFK Göteborg Orientering 00:18:21 15,18
53 Mikhail Kuleshov IFK Mora OK 00:18:24 15,42
55 Kalle Bergman OK Ravinen 00:18:30 15,90
56 Erik Boman Gävle OK 00:18:32 16,06
57 Albin Lillieström Malungs OK Skogsmårdarna 00:18:36 16,37
58 Lucas Sundblad Eksjö SOK 00:18:52 17,64
59 Sergiu Fala OK Ravinen 00:18:54 17,80
60 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:18:55 17,88
61 Flavio Poltéra Snättringe SK 00:18:56 17,96
62 Simon Schuster IFK Lidingö SOK 00:18:59 18,20
63 Karl Enges Attunda OK 00:19:03 18,51
64 Simon Hedlund Ärla IF 00:19:09 18,99
65 Nick Barrable OK Ravinen 00:19:19 19,78
66 Tuve Möller OK Linné 00:19:46 21,92
67 Simon Lundin OK Kolmården 00:22:43 35,94
68 Raphael Mak Göteborg-Majorna OK 00:22:54 36,81

Annonser