Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, lång - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isak Eskilsson Smålands Orienteringsförbund 00:24:23 22,69
2 Simon Corneliusson Hallands Orienteringsförbund 00:27:39 35,40
3 Svante Selin Skånes Orienteringsförbund 00:28:27 38,51
4 Noah Krikström Skånes Orienteringsförbund 00:29:33 42,79
5 Elia Kämpe Skånes Orienteringsförbund 00:29:48 43,76
6 Isak Skoglund Västergötlands Orienteringsförbund 00:30:20 45,83
7 Otto Nilsson Östergötlands Orienteringsförbund 00:30:21 45,90
8 Axel Bratt Blekinge Orienteringsförbund 00:30:34 46,74
9 Oliver Håkansson Blekinge Orienteringsförbund 00:31:46 51,41
10 Jacob Påledal Östergötlands Orienteringsförbund 00:31:53 51,86
11 Victor Hörnquist Smålands Orienteringsförbund 00:32:27 54,06
12 Joel Svensson Finndahl Smålands Orienteringsförbund 00:32:45 55,23
13 Emil Kreutner Smålands Orienteringsförbund 00:34:04 60,35
14 Noel Bengtsson Västergötlands Orienteringsförbund 00:34:10 60,74
15 Edwin Falkstrand Skånes Orienteringsförbund 00:34:13 60,93
16 Pontus Hedin Göteborgs Orienteringsförbund 00:34:37 62,49
17 Jan Antonowicz Blekinge Orienteringsförbund 00:34:47 63,14
18 Johan Eriksson Västergötlands Orienteringsförbund 00:35:03 64,17
19 Albin Sundström Västergötlands Orienteringsförbund 00:35:21 65,34
20 Alfred Kjellén Skånes Orienteringsförbund 00:35:30 65,92
21 Edvin Alexandersson Hallands Orienteringsförbund 00:37:03 71,95
22 Emil Seldén Hallands Orienteringsförbund 00:37:25 73,38
23 Nils Swartz Blekinge Orienteringsförbund 00:37:35 74,03
24 Wilmer Selin Skånes Orienteringsförbund 00:37:45 74,67
25 Simon Westh Västergötlands Orienteringsförbund 00:39:00 79,54
26 Alwin Einarsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:40:28 85,24
27 Erik Slätt Göteborgs Orienteringsförbund 00:40:30 85,37
28 Arvid Svensson Östergötlands Orienteringsförbund 00:40:57 87,12
29 Ludvig Eronn Östergötlands Orienteringsförbund 00:41:32 89,39
30 Oskar Blom Hallands Orienteringsförbund 00:41:39 89,84
31 Elis Bönner Östergötlands Orienteringsförbund 00:41:45 90,23
32 Otto Larsson Västergötlands Orienteringsförbund 00:41:54 90,81
33 Kasper Vemdal Västergötlands Orienteringsförbund 00:42:22 92,63
34 Ivar Henriksson Göteborgs Orienteringsförbund 00:42:52 94,57
35 Melvin Andersson Göteborgs Orienteringsförbund 00:43:30 97,04
36 Emil Albinsson Blekinge Orienteringsförbund 00:44:11 99,69
37 Edvin Ockborn Västergötlands Orienteringsförbund 00:45:04 103,13
38 Adam Sjööarv Hallands Orienteringsförbund 00:45:06 103,26
39 Albin Lindh Sporre Gotlands Orienteringsförbund 00:46:56 110,39
40 Hugo Martinsson Smålands Orienteringsförbund 00:48:03 114,73
41 Malcolm Svensson Smålands Orienteringsförbund 00:48:05 114,86
42 Albin Paulsson Hallands Orienteringsförbund 00:49:19 119,66
43 Viktor Ahltin Skånes Orienteringsförbund 00:50:00 122,31
44 Axel Wernersson Smålands Orienteringsförbund 00:50:32 124,39
45 Alfred Tyrberg Smålands Orienteringsförbund 00:50:56 125,94
46 Linus Alinder Göteborgs Orienteringsförbund 00:52:38 132,55
47 Olle Petersén Smålands Orienteringsförbund 01:00:21 162,56
48 Olle Florén Hallands Orienteringsförbund 01:00:40 163,79
49 Viktor Jansson Göteborgs Orienteringsförbund 01:13:51 215,06
Elis Peterson Östergötlands Orienteringsförbund
Fabian Alinder Göteborgs Orienteringsförbund

Annonser

Bagheera