Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, sprint - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Eleonora Alinder Göteborgs Orienteringsförbund 00:12:54 8,48
2 Erika Åkesson Västergötlands Orienteringsförbund 00:13:10 9,86
3 Ida Eskilsson Smålands Orienteringsförbund 00:13:13 10,12
4 Elsa Sonesson Västergötlands Orienteringsförbund 00:13:25 11,15
5 Thea Bökman Skånes Orienteringsförbund 00:13:29 11,49
6 Klara Persson Hallands Orienteringsförbund 00:13:36 12,10
7 Agnes Djurstedt Smålands Orienteringsförbund 00:13:56 13,82
8 Kerstin Ljungemyr Östergötlands Orienteringsförbund 00:14:02 14,33
9 Sabina Aumo Göteborgs Orienteringsförbund 00:14:23 16,14
10 Moa Skoog Västergötlands Orienteringsförbund 00:14:38 17,43
11 Alva Nystedt Skånes Orienteringsförbund 00:14:59 19,24
12 Filippa Söderberg Smålands Orienteringsförbund 00:15:15 20,62
12 Ida Waernqvist Östergötlands Orienteringsförbund 00:15:15 20,62
14 Linnea Lund Östergötlands Orienteringsförbund 00:15:24 21,39
15 Evelina Svensson Finndahl Smålands Orienteringsförbund 00:15:39 22,68
16 Moa Wallenborg Skånes Orienteringsförbund 00:15:42 22,94
17 Lisa Åkesson Västergötlands Orienteringsförbund 00:15:57 24,23
18 Selma Larsson Skånes Orienteringsförbund 00:15:59 24,40
19 Vilmalee Suwan Blekinge Orienteringsförbund 00:16:22 26,38
20 Ella Söderberg Blekinge Orienteringsförbund 00:16:23 26,47
21 Elin Kjellman Östergötlands Orienteringsförbund 00:16:40 27,93
22 Alma Appelgren Västergötlands Orienteringsförbund 00:16:43 28,19
23 Fanny Östlund Östergötlands Orienteringsförbund 00:17:11 30,60
24 Thilda Seldén Hallands Orienteringsförbund 00:17:12 30,69
25 Olivia Larsson Skånes Orienteringsförbund 00:17:13 30,77
26 Elsa Karlsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:17:15 30,95
27 Hilda Martander Västergötlands Orienteringsförbund 00:17:23 31,63
28 Elsa Asp Göteborgs Orienteringsförbund 00:17:24 31,72
29 Frida Johansson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:17:32 32,41
30 Rebecka Pihlström Göteborgs Orienteringsförbund 00:18:05 35,25
31 Filippa Kinde Göteborgs Orienteringsförbund 00:18:06 35,34
32 Agnes Eriksson Västergötlands Orienteringsförbund 00:18:18 36,37
33 Frida Mouchard Smålands Orienteringsförbund 00:18:58 39,81
33 Hanna Larsson Skånes Orienteringsförbund 00:18:58 39,81
35 Louise Olsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:19:18 41,53
36 Julia De Almeida Skånes Orienteringsförbund 00:19:39 43,34
37 Sofia Elverlind Västergötlands Orienteringsförbund 00:19:48 44,12
38 Malin Kindbom Västergötlands Orienteringsförbund 00:19:56 44,80
39 Siri Larsen Göteborgs Orienteringsförbund 00:20:28 47,56
40 Elvira Söderberg Göteborgs Orienteringsförbund 00:20:41 48,68
41 Mirjam Inemyr Västergötlands Orienteringsförbund 00:20:59 50,23
42 Stina Lind Smålands Orienteringsförbund 00:24:38 69,08
43 Elsa Ericsson Skånes Orienteringsförbund 00:25:19 72,61
Thea Nordin Abaji Smålands Orienteringsförbund
Kristin Herberthson Östergötlands Orienteringsförbund

Annonser

Bagheera