Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, sprint - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Emma Zettervall Blekinge Orienteringsförbund 00:11:28 23,28
2 Tuva Östangård Smålands Orienteringsförbund 00:11:44 25,17
2 Elsa Södervall Västergötlands Orienteringsförbund 00:11:44 25,17
4 Emilia Lundstedt Göteborgs Orienteringsförbund 00:11:47 25,53
5 Sofie Ettling Östergötlands Orienteringsförbund 00:11:49 25,76
6 Sigrid Ljunggren Östergötlands Orienteringsförbund 00:11:51 26,00
7 Alva Björk Västergötlands Orienteringsförbund 00:11:54 26,35
8 Maja Karlsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:11:57 26,71
9 Annie Lund Östergötlands Orienteringsförbund 00:12:06 27,77
10 Tova Rangert Smålands Orienteringsförbund 00:12:12 28,48
11 Maja Axelsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:12:23 29,79
12 Silje Ringstad Göteborgs Orienteringsförbund 00:12:28 30,38
13 Yrsa Röjgård Östergötlands Orienteringsförbund 00:12:35 31,21
14 Lisa Östensson Västergötlands Orienteringsförbund 00:12:43 32,15
15 Emma Olin Smålands Orienteringsförbund 00:12:46 32,51
16 Maja Nordenfelt Göteborgs Orienteringsförbund 00:12:49 32,86
17 Sandra Ling Smålands Orienteringsförbund 00:12:51 33,10
18 Audrey Hansson Göteborgs Orienteringsförbund 00:12:53 33,34
19 Klara Zimmerman Östergötlands Orienteringsförbund 00:13:07 34,99
20 Sigrid Forsman Östergötlands Orienteringsförbund 00:13:11 35,47
21 Ida Körle Göteborgs Orienteringsförbund 00:13:21 36,65
22 Hedda Svensson Blekinge Orienteringsförbund 00:13:23 36,89
23 Agnes Ivarsson Västergötlands Orienteringsförbund 00:13:54 40,56
24 Elsa Martander Västergötlands Orienteringsförbund 00:14:02 41,50
25 Sofia Tunesson Östergötlands Orienteringsförbund 00:14:07 42,09
26 Tova Duell Västergötlands Orienteringsförbund 00:14:20 43,63
27 Fanny Hansson Hallands Orienteringsförbund 00:14:22 43,87
28 Emma Larsson Blekinge Orienteringsförbund 00:14:25 44,22
29 Tuva Selin Skånes Orienteringsförbund 00:14:36 45,53
30 Sara Ohlin Västergötlands Orienteringsförbund 00:14:49 47,06
31 Alice Hall Smålands Orienteringsförbund 00:15:10 49,55
32 Alva Forsman Östergötlands Orienteringsförbund 00:15:36 52,63
33 Julia Boge Göteborgs Orienteringsförbund 00:16:19 57,72
34 Hilda Petersson Smålands Orienteringsförbund 00:16:30 59,02
35 Emelia Carlström Skånes Orienteringsförbund 00:16:32 59,25
36 Linn Björneld Smålands Orienteringsförbund 00:16:47 61,03
37 Klara Nilsson Västergötlands Orienteringsförbund 00:17:04 63,04
38 Johanna Ottosson Skånes Orienteringsförbund 00:17:11 63,87
39 Ebba Ulvagården Smålands Orienteringsförbund 00:17:29 66,00
40 Stina Nalbin Västergötlands Orienteringsförbund 00:17:47 68,13
41 Alma Pettersson Gotlands Orienteringsförbund 00:17:50 68,49
42 Moa Holsten Västergötlands Orienteringsförbund 00:17:54 68,96
43 Johanna Pihlström Göteborgs Orienteringsförbund 00:17:59 69,55
44 Felicia Sandin Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:18:00 69,67
45 Nathalie Ringström Västergötlands Orienteringsförbund 00:18:05 70,26
46 Anna Viktorsson Blekinge Orienteringsförbund 00:18:59 76,65
47 Fanny Waltersson Östergötlands Orienteringsförbund 00:20:43 88,96
Signe Lundqvist Göteborgs Orienteringsförbund
Alma Ander Västergötlands Orienteringsförbund
Alva Karlsson Östergötlands Orienteringsförbund

Annonser

Bagheera