Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, sprint - D15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ida Bengtsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:13:06 11,27
2 Alma Svennerud Blekinge Orienteringsförbund 00:13:45 14,71
3 Emmy Granstedt Smålands Orienteringsförbund 00:14:06 16,57
4 Emma Emilsson Blekinge Orienteringsförbund 00:14:07 16,65
5 Hanna Alsiö Västergötlands Orienteringsförbund 00:14:09 16,83
6 Maja Graad Hallands Orienteringsförbund 00:14:19 17,71
8 Alice Olvegård Skånes Orienteringsförbund 00:14:25 18,24
9 Tuva Nylund Smålands Orienteringsförbund 00:14:34 19,04
10 Hanna Öberg Smålands Orienteringsförbund 00:14:47 20,19
11 Lisa Swartz Blekinge Orienteringsförbund 00:14:57 21,07
12 Lovis Bergstrand Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:15:03 21,60
13 Julia Westh Västergötlands Orienteringsförbund 00:15:04 21,69
14 Tove Vallerius Smålands Orienteringsförbund 00:15:24 23,45
15 Emmy Palm Skånes Orienteringsförbund 00:15:35 24,43
16 Maja Karmstig Hallands Orienteringsförbund 00:15:43 25,13
17 Stina Andersson Smålands Orienteringsförbund 00:15:54 26,10
18 Maja Inghammar Västergötlands Orienteringsförbund 00:15:58 26,46
19 Ida Rosjö Smålands Orienteringsförbund 00:15:59 26,54
20 Alice Johansson Östergötlands Orienteringsförbund 00:16:10 27,52
21 Matilda Asp Göteborgs Orienteringsförbund 00:16:32 29,46
22 Emma Rindstig Smålands Orienteringsförbund 00:16:53 31,31
22 Elina Reinholdsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:16:53 31,31
24 Stella Rangert Smålands Orienteringsförbund 00:16:56 31,58
25 Tilda Hagelberg Smålands Orienteringsförbund 00:17:00 31,93
26 Matilda Cederberg Västergötlands Orienteringsförbund 00:17:05 32,37
27 Elsa Wiberg Skånes Orienteringsförbund 00:17:25 34,14
28 Marta Törnström Hallands Orienteringsförbund 00:17:31 34,67
29 Martina Niklasson Smålands Orienteringsförbund 00:17:33 34,85
30 Maja Lindén Smålands Orienteringsförbund 00:17:54 36,70
31 Elin Axelsson Västergötlands Orienteringsförbund 00:17:58 37,05
32 Ebba Näsman Göteborgs Orienteringsförbund 00:18:04 37,58
33 Enni Lindskog Smålands Orienteringsförbund 00:18:11 38,20
34 Alice Persson Skånes Orienteringsförbund 00:18:20 39,00
35 Klara Bäckstäde Gotlands Orienteringsförbund 00:18:29 39,79
36 Ida Hjort Östergötlands Orienteringsförbund 00:18:35 40,32
37 Joanna Persson Skånes Orienteringsförbund 00:18:39 40,67
38 Linnea Solvang Stagg Västergötlands Orienteringsförbund 00:19:30 45,18
38 Linnea Rydlund Skånes Orienteringsförbund 00:19:30 45,18
40 Matilda Wallström Göteborgs Orienteringsförbund 00:19:36 45,71
41 Vilma Engström Blekinge Orienteringsförbund 00:19:48 46,77
42 Maja Nordin Västergötlands Orienteringsförbund 00:19:55 47,39
43 Vendela Sturek Smålands Orienteringsförbund 00:20:04 48,18
44 Felicia Fyhr Smålands Orienteringsförbund 00:20:14 49,06
45 Annie Eriksson Hallands Orienteringsförbund 00:20:19 49,51
46 Filippa Fagerström Göteborgs Orienteringsförbund 00:20:27 50,21
47 Elin Danielsson Västergötlands Orienteringsförbund 00:20:31 50,56
48 Molly Granäng Göteborgs Orienteringsförbund 00:20:37 51,09
49 Nelly De Groot Boersma Västergötlands Orienteringsförbund 00:22:52 63,02
50 Linnea Axelsson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:23:29 66,28
51 Viola Holmström Skånes Orienteringsförbund 00:24:30 71,67
52 Natalie Gardelin Gotlands Orienteringsförbund 00:25:09 75,11
53 Meja Berger Smålands Orienteringsförbund 00:25:37 77,59
54 Stella Burén Västergötlands Orienteringsförbund 00:25:52 78,91
55 Emilia Sandin Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:26:57 84,65
56 Lova Holgersson Västergötlands Orienteringsförbund 00:27:02 85,09
Ebba Thern Västergötlands Orienteringsförbund
Ellen Toll Smålands Orienteringsförbund

Annonser

Bagheera