Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, sprint - D13

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Signe Hördegårdh Göteborgs Orienteringsförbund 00:11:56 29,94
2 Minna Palm Smålands Orienteringsförbund 00:12:09 31,54
3 Filippa Braun Smålands Orienteringsförbund 00:12:35 34,74
4 Tilia Olsson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:12:46 36,09
6 Felicia Gustafsson Smålands Orienteringsförbund 00:12:55 37,20
7 Klara Eberlén Västergötlands Orienteringsförbund 00:13:24 40,77
8 Malva Arvidsson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:13:37 42,37
8 Miranda Wallström Göteborgs Orienteringsförbund 00:13:37 42,37
10 Alva Hagelberg Smålands Orienteringsförbund 00:13:41 42,86
11 Amanda Cliffordson Göteborgs Orienteringsförbund 00:13:44 43,23
12 Lina Ås Skånes Orienteringsförbund 00:13:58 44,95
13 Tilda Sundkvist Smålands Orienteringsförbund 00:14:01 45,32
14 Alice Johansson Skånes Orienteringsförbund 00:14:10 46,43
15 Aprilia Cinthio Skånes Orienteringsförbund 00:14:26 48,40
16 Stina Thern Västergötlands Orienteringsförbund 00:14:40 50,12
17 Lovisa Kroksmyr Smålands Orienteringsförbund 00:14:44 50,61
18 Isabella Baier Göteborgs Orienteringsförbund 00:15:09 53,69
19 Emma Christiansson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:15:10 53,81
20 Wilma Reinholdsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:15:32 56,52
21 Lova Kronmar Blekinge Orienteringsförbund 00:16:00 59,96
22 Tove Wedberg-Kilnäs Göteborgs Orienteringsförbund 00:16:05 60,57
23 Sara Bengtsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:16:06 60,70
24 Elsie Häggmark Västergötlands Orienteringsförbund 00:16:07 60,82
25 Emilia Elverlind Västergötlands Orienteringsförbund 00:16:09 61,07
26 Elin Blomqvist Västergötlands Orienteringsförbund 00:16:15 61,81
27 Hanna Widegren Västergötlands Orienteringsförbund 00:16:42 65,13
28 Clara Lövgärd Göteborgs Orienteringsförbund 00:17:15 69,19
29 Lovisa Eliasson Hallands Orienteringsförbund 00:18:12 76,20
30 Klara Wedberg-Kilnäs Göteborgs Orienteringsförbund 00:18:15 76,57
31 Emy Hjertström Hallands Orienteringsförbund 00:18:30 78,41
33 Jenny Severinsson Hallands Orienteringsförbund 00:19:52 88,50
34 Hilda Ahlgren Västergötlands Orienteringsförbund 00:20:04 89,98
35 Agnes Johansson Västergötlands Orienteringsförbund 00:20:23 92,31
36 Nanna Torén Västergötlands Orienteringsförbund 00:20:51 95,76
37 Hanna Schälin Göteborgs Orienteringsförbund 00:21:48 102,77
38 Anna-Lisa Kinell Göteborgs Orienteringsförbund 00:23:04 112,12
39 Julia Abaji Smålands Orienteringsförbund 00:24:07 119,87
40 Lina Ahlstedt Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:24:54 125,65
41 Evanna Johansson Smålands Orienteringsförbund 00:31:45 176,22
42 Saga Källstrand Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:36:32 211,52
Wilma Kroksmyr Smålands Orienteringsförbund
Molly Bergstrand Bohuslän-Dals Orienteringsförbund

Annonser

Bagheera