Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, lång - D15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ebba Thern Västergötlands Orienteringsförbund 00:38:04 12,31
2 Alma Svennerud Blekinge Orienteringsförbund 00:39:20 14,65
3 Ida Bengtsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:39:48 15,52
4 Emmy Granstedt Smålands Orienteringsförbund 00:39:53 15,67
5 Elina Reinholdsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:41:25 18,51
6 Hanna Alsiö Västergötlands Orienteringsförbund 00:43:18 22,00
7 Hanna Öberg Smålands Orienteringsförbund 00:43:24 22,18
8 Stina Andersson Smålands Orienteringsförbund 00:43:31 22,40
9 Tuva Nylund Smålands Orienteringsförbund 00:43:43 22,77
10 Alice Olvegård Skånes Orienteringsförbund 00:45:40 26,38
11 Maja Graad Hallands Orienteringsförbund 00:45:41 26,41
12 Lisa Swartz Blekinge Orienteringsförbund 00:45:57 26,90
13 Maja Karmstig Hallands Orienteringsförbund 00:46:31 27,95
14 Emmy Palm Skånes Orienteringsförbund 00:46:44 28,35
15 Emma Rindstig Smålands Orienteringsförbund 00:49:41 33,81
16 Matilda Asp Göteborgs Orienteringsförbund 00:49:54 34,21
17 Emma Emilsson Blekinge Orienteringsförbund 00:50:11 34,74
18 Vendela Sturek Smålands Orienteringsförbund 00:50:33 35,41
19 Lovis Bergstrand Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:51:39 37,45
20 Molly Granäng Göteborgs Orienteringsförbund 00:51:51 37,82
21 Alice Persson Skånes Orienteringsförbund 00:53:20 40,57
22 Enni Lindskog Smålands Orienteringsförbund 00:53:23 40,66
23 Ellen Toll Smålands Orienteringsförbund 00:55:29 44,55
24 Felicia Fyhr Smålands Orienteringsförbund 00:55:53 45,29
25 Elin Axelsson Västergötlands Orienteringsförbund 00:55:58 45,44
26 Alice Johansson Östergötlands Orienteringsförbund 00:56:06 45,69
27 Martina Niklasson Smålands Orienteringsförbund 00:56:11 45,84
28 Tove Vallerius Smålands Orienteringsförbund 00:56:27 46,33
30 Tilda Hagelberg Smålands Orienteringsförbund 00:57:05 47,51
31 Marta Törnström Hallands Orienteringsförbund 00:58:19 49,79
32 Stella Rangert Smålands Orienteringsförbund 01:00:26 53,71
33 Ebba Näsman Göteborgs Orienteringsförbund 01:01:06 54,94
34 Matilda Wallström Göteborgs Orienteringsförbund 01:01:19 55,34
35 Linnea Solvang Stagg Västergötlands Orienteringsförbund 01:02:54 58,27
36 Maja Inghammar Västergötlands Orienteringsförbund 01:03:09 58,73
37 Elsa Wiberg Skånes Orienteringsförbund 01:03:17 58,98
38 Klara Bäckstäde Gotlands Orienteringsförbund 01:03:52 60,06
39 Annie Eriksson Hallands Orienteringsförbund 01:05:25 62,93
40 Viola Holmström Skånes Orienteringsförbund 01:05:58 63,95
41 Vilma Engström Blekinge Orienteringsförbund 01:07:42 67,16
42 Matilda Fagerlind Västergötlands Orienteringsförbund 01:08:54 69,38
43 Maja Lindén Smålands Orienteringsförbund 01:09:36 70,67
44 Natalie Gardelin Gotlands Orienteringsförbund 01:10:08 71,66
45 Elin Danielsson Västergötlands Orienteringsförbund 01:11:40 74,50
46 Joanna Persson Skånes Orienteringsförbund 01:16:20 83,13
47 Meja Berger Smålands Orienteringsförbund 01:18:43 87,55
48 Emilia Sandin Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 01:20:46 91,34
49 Maja Nordin Västergötlands Orienteringsförbund 01:24:42 98,62
Ida Hjort Östergötlands Orienteringsförbund
Filippa Fagerström Göteborgs Orienteringsförbund
Linnea Rydlund Skånes Orienteringsförbund
Matilda Cederberg Västergötlands Orienteringsförbund
Linnea Axelsson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund
Julia Westh Västergötlands Orienteringsförbund
Nelly De Groot Boersma Västergötlands Orienteringsförbund

Annonser

Bagheera