Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, lång - H15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Olle Karlsson Smålands Orienteringsförbund 00:39:41 20,05
2 Alfred Hallqvist Västergötlands Orienteringsförbund 00:43:05 27,95
3 Linus Vernström Blekinge Orienteringsförbund 00:43:58 30,00
4 Hugo Cedervall Skånes Orienteringsförbund 00:44:31 31,28
5 Simon Flankegård Östergötlands Orienteringsförbund 00:44:57 32,28
6 Gunnar Fovaeus Göteborgs Orienteringsförbund 00:45:02 32,48
7 Elias Nordberg Göteborgs Orienteringsförbund 00:45:22 33,25
8 Johan Årbrink Östergötlands Orienteringsförbund 00:46:38 36,19
9 Hugo Persson Östergötlands Orienteringsförbund 00:46:56 36,89
9 Tobias Johansson Hallands Orienteringsförbund 00:46:56 36,89
11 Liam Johansson Västergötlands Orienteringsförbund 00:47:26 38,05
12 Joel Holmberg Västergötlands Orienteringsförbund 00:47:29 38,17
13 Melker Åkesson Göteborgs Orienteringsförbund 00:47:41 38,63
14 Isak Andersson Skånes Orienteringsförbund 00:48:28 40,45
15 Theo Lövdahl Smålands Orienteringsförbund 00:48:43 41,03
16 Ludvig Hedström Västergötlands Orienteringsförbund 00:49:12 42,16
17 Filip Broling Smålands Orienteringsförbund 00:51:49 48,23
19 Isak Bengtsson Hallands Orienteringsförbund 00:51:59 48,62
20 Carl-Henrik Wass Östergötlands Orienteringsförbund 00:52:44 50,36
21 Lucas Boström Göteborgs Orienteringsförbund 00:52:45 50,40
22 Gustav Berts Göteborgs Orienteringsförbund 00:52:58 50,90
23 Simon Bååth Göteborgs Orienteringsförbund 00:53:40 52,53
24 Alvin Ollander Göteborgs Orienteringsförbund 00:55:06 55,86
25 Markus Ljungqvist Smålands Orienteringsförbund 00:56:37 59,38
26 Oskar Ericsson Blekinge Orienteringsförbund 00:56:42 59,58
26 Axel Brönnestam Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:56:42 59,58
28 Melker Larsson Blekinge Orienteringsförbund 00:58:02 62,67
29 Gustav Eveborn Smålands Orienteringsförbund 00:58:10 62,98
30 Hjalmar Olsson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:59:40 66,47
31 Jonathan Rundqvist Hallands Orienteringsförbund 01:00:02 67,32
32 Lukas Hagberg Smålands Orienteringsförbund 01:00:29 68,37
33 Albin Liljenvall Göteborgs Orienteringsförbund 01:00:52 69,26
34 Lukas Groth Göteborgs Orienteringsförbund 01:00:59 69,53
35 Filip Ingemarsson Västergötlands Orienteringsförbund 01:01:13 70,07
36 Ebbe Holmqvist Göteborgs Orienteringsförbund 01:01:36 70,96
37 Johan Wall Jungbjer Göteborgs Orienteringsförbund 01:04:30 77,70
38 William Rönnborg Göteborgs Orienteringsförbund 01:06:07 81,45
39 Albin Samuelsson Smålands Orienteringsförbund 01:06:22 82,03
40 Hannes Essunger Göteborgs Orienteringsförbund 01:06:36 82,57
41 Martin Hansson Hallands Orienteringsförbund 01:08:13 86,33
42 Rasmus Påledal Östergötlands Orienteringsförbund 01:09:13 88,65
43 Elias Nilsson Skånes Orienteringsförbund 01:09:50 90,08
44 Alfred Johansson Göteborgs Orienteringsförbund 01:10:54 92,56
45 Carl Stadig Västergötlands Orienteringsförbund 01:11:37 94,23
46 Love Persson Skånes Orienteringsförbund 01:11:59 95,08
47 Victor Ericsson Skånes Orienteringsförbund 01:12:02 95,20
49 Alexander Gustafsson Smålands Orienteringsförbund 01:14:26 100,77
50 Jakob Asp Göteborgs Orienteringsförbund 01:19:53 113,43
51 Olof Edvardsson Blekinge Orienteringsförbund 01:21:56 118,19
52 Daniel Jonsson Östergötlands Orienteringsförbund 01:24:52 125,01
53 David Persson Skånes Orienteringsförbund 01:35:47 150,36
Edvard Pettersson Gotlands Orienteringsförbund
Erik Gullbrand Västergötlands Orienteringsförbund
Axel Björkman Göteborgs Orienteringsförbund

Annonser

OOCup 2022