Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, lång - D13

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tilia Olsson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:33:11 28,62
2 Wilma Reinholdsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:33:58 30,67
3 Stina Thern Västergötlands Orienteringsförbund 00:36:09 36,38
4 Malva Arvidsson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:36:27 37,16
6 Signe Hördegårdh Göteborgs Orienteringsförbund 00:36:53 38,29
7 Miranda Wallström Göteborgs Orienteringsförbund 00:37:16 39,30
8 Filippa Braun Smålands Orienteringsförbund 00:37:17 39,34
9 Minna Palm Smålands Orienteringsförbund 00:37:26 39,73
10 Amanda Cliffordson Göteborgs Orienteringsförbund 00:38:32 42,61
11 Lina Ås Skånes Orienteringsförbund 00:39:13 44,39
12 Alva Hagelberg Smålands Orienteringsförbund 00:39:26 44,96
13 Wilma Kroksmyr Smålands Orienteringsförbund 00:41:13 49,62
14 Emilia Elverlind Västergötlands Orienteringsförbund 00:41:33 50,50
15 Lova Kronmar Blekinge Orienteringsförbund 00:42:30 52,98
16 Felicia Gustafsson Smålands Orienteringsförbund 00:42:38 53,33
17 Molly Bergstrand Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:42:39 53,37
18 Klara Eberlén Västergötlands Orienteringsförbund 00:43:00 54,29
19 Tilda Sundkvist Smålands Orienteringsförbund 00:43:12 54,81
20 Alice Johansson Skånes Orienteringsförbund 00:43:25 55,38
21 Lovisa Kroksmyr Smålands Orienteringsförbund 00:45:03 59,65
22 Emma Christiansson Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:45:22 60,47
23 Elin Blomqvist Västergötlands Orienteringsförbund 00:45:23 60,52
24 Tove Wedberg-Kilnäs Göteborgs Orienteringsförbund 00:46:44 64,05
25 Clara Lövgärd Göteborgs Orienteringsförbund 00:47:46 66,75
26 Agnes Johansson Västergötlands Orienteringsförbund 00:48:58 69,89
27 Isabella Baier Göteborgs Orienteringsförbund 00:50:03 72,72
28 Julia Abaji Smålands Orienteringsförbund 00:50:41 74,38
29 Jenny Severinsson Hallands Orienteringsförbund 00:54:11 83,53
30 Aprilia Cinthio Skånes Orienteringsförbund 00:54:48 85,14
31 Saga Källstrand Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 00:54:53 85,36
32 Sara Bengtsson Göteborgs Orienteringsförbund 00:55:54 88,02
33 Hanna Widegren Västergötlands Orienteringsförbund 00:56:59 90,85
34 Hilda Ahlgren Västergötlands Orienteringsförbund 00:58:43 95,38
35 Elsie Häggmark Västergötlands Orienteringsförbund 00:59:43 97,99
36 Lovisa Eliasson Hallands Orienteringsförbund 01:01:05 101,57
37 Klara Wedberg-Kilnäs Göteborgs Orienteringsförbund 01:02:52 106,23
38 Evanna Johansson Smålands Orienteringsförbund 01:06:15 115,08
39 Lina Ahlstedt Bohuslän-Dals Orienteringsförbund 01:06:36 115,99
41 Nanna Torén Västergötlands Orienteringsförbund 01:13:31 134,08
42 Emy Hjertström Hallands Orienteringsförbund 01:22:04 156,43
Anna-Lisa Kinell Göteborgs Orienteringsförbund

Annonser

Bagheera