Svenska Orienteringsförbundet

Stockholm City Cup, #3 - D21 18:30-19:00

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:14:12 0,88
2 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:15:02 4,37
3 Helena Bergman OK Ravinen 00:15:18 5,49
4 Filipa Rodrigues Järla Orientering 00:15:46 7,44
5 Susen Lösch Ärla IF 00:16:40 11,21
6 Jo Stevenson Södertälje-Nykvarn OF 00:16:42 11,35
7 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:17:10 13,31
8 Sarah-Jane Barrable OK Ravinen 00:17:39 15,33
9 Ella Sjöberg Tullinge SK 00:17:51 16,17
10 Samantha Ahlgren Centrum OK 00:17:55 16,45
11 Jennie Malm Blomqvist Centrum OK 00:18:20 18,19
12 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 00:18:30 18,89
13 Anna Lithell OK Linné 00:18:31 18,96
14 Sofia Ivers Attunda OK 00:18:51 20,35
15 Helena Markstedt OK Södertörn 00:18:59 20,91
16 Karin Lundberg Tullinge SK 00:19:07 21,47
17 Marie Herrnhold Attunda OK 00:19:13 21,89
18 Ylva Sandén OK Södertörn 00:19:14 21,96
19 Linnea Börjars Centrum OK 00:19:16 22,10
20 Åsa Edgren Skarpnäcks OL 00:19:25 22,73
21 Torun Ekblad OK Ravinen 00:19:27 22,87
22 Erica Hellgren OK Älvsjö-Örby 00:19:33 23,29
23 Alva Jonsson Långhundra IF 00:19:44 24,05
24 Ronja Hill Tumba-Mälarhöjden OK 00:19:47 24,26
25 Hilda Mattsson Järla Orientering 00:19:51 24,54
26 Camilla Göstas Söders-Tyresö 00:19:52 24,61
27 Petra Ljungdell Täby OK 00:19:55 24,82
28 Mildred Pettersson Södertälje-Nykvarn OF 00:20:11 25,94
29 Åsa Sjölander Täby OK 00:20:24 26,84
30 Frida Arnesson Skarpnäcks OL 00:20:26 26,98
31 Malin Carlsson Söders-Tyresö 00:20:32 27,40
32 Åsa Wilestedt Attunda OK 00:20:36 27,68
33 Kristina Aspvall Centrum OK 00:20:40 27,96
34 Caroline Cederquist Törnblad Centrum OK 00:20:42 28,10
35 Sara Hede Södertälje-Nykvarn OF 00:20:43 28,17
36 Sara Hertegren Järfälla OK 00:20:51 28,73
37 Ann Roller Järfälla OK 00:21:00 29,36
38 Sofie Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:21:07 29,85
39 Eva Hagwall Järla Orientering 00:21:09 29,99
40 Lena Ljungquist Täby OK 00:21:17 30,54
41 Maria Pedersen Järfälla OK 00:21:25 31,10
42 Alexandra Sundgren Centrum OK 00:21:28 31,31
43 Agnes Broman OK Roslagen 00:21:31 31,52
44 Malin Dahlbäck OK Österåker 00:21:33 31,66
45 Emma Bellander Gustavsbergs OK 00:21:35 31,80
46 Tuva Falk Sundbybergs IK 00:21:42 32,29
47 Rebecka Lindberg OK Roslagen 00:21:51 32,92
48 Vilma Karlsson Snättringe SK 00:21:53 33,06
49 Hillevie Svärd Strängnäs-Malmby OL 00:22:00 33,54
50 Karin Abel Snättringe SK 00:22:05 33,89
51 Lovisa Larsson Tullinge SK 00:22:18 34,80
52 Gro Dahlbom Centrum OK 00:22:21 35,01
53 Nickolina Hedenlund Täby OK 00:22:23 35,15
54 Meta Nordesjö Sundbybergs IK 00:22:29 35,57
55 Lova Aggefors Gustavsbergs OK 00:22:39 36,27
56 Sofia Edvardsson Järfälla OK 00:22:44 36,62
57 Nayara Gillsparr OK Österåker 00:22:48 36,89
58 Nadja Dahlström Snättringe SK 00:22:56 37,45
59 Johanna Weiss Långhundra IF 00:23:00 37,73
60 Juni Stigsdotter IFK Lidingö SOK 00:23:01 37,80
61 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 00:23:12 38,57
61 Stina Boräng Snättringe SK 00:23:12 38,57
63 Hanna Jonsson Söders-Tyresö 00:23:15 38,78
64 Åsa Berg Sigtuna OK 00:23:16 38,85
65 Andrea Jonsson Långhundra IF 00:23:31 39,90
66 Anna Gerhardsson Attunda OK 00:23:35 40,17
67 Priscilla Ferrera Skarpnäcks OL 00:23:38 40,38
68 Matilda Skuncke Täby OK 00:23:41 40,59
69 Anna Ek Södertälje-Nykvarn OF 00:23:42 40,66
70 Hanna Söderberg Skarpnäcks OL 00:23:43 40,73
71 Evelina Berg Söders-Tyresö 00:23:47 41,01
72 Jana Amacher Tullinge SK 00:24:07 42,41
73 Erica Edman Rehns BK 00:24:08 42,48
74 Sara Runeborg Attunda OK 00:24:19 43,24
75 Teresia Wällstedt Järfälla OK 00:24:26 43,73
76 Moni Winsnes Södertälje-Nykvarn OF 00:24:30 44,01
77 Katrin Josefsson Väsby OK 00:24:38 44,57
78 Alice Gardby Tumba-Mälarhöjden OK 00:24:51 45,48
78 Lisa Leickt Tullinge SK 00:24:51 45,48
80 Isabella Tapper IFK Lidingö SOK 00:25:03 46,32
81 Marit Wiksell Rehns BK 00:25:15 47,15
82 Karin Hagwall Lunds OK 00:25:28 48,06
83 Rebecca Winsnes Södertälje-Nykvarn OF 00:25:29 48,13
84 Malin Hansson Täby OK 00:25:38 48,76
85 Maria Edvardsson Järfälla OK 00:25:45 49,25
86 Viktoria Hedenlund Täby OK 00:25:56 50,01
87 Rebecka Haraldsson Täby OK 00:26:05 50,64
88 Sara Möller OK Södertörn 00:26:13 51,20
89 Tilda Bellander Gustavsbergs OK 00:26:19 51,62
90 Nadja Rutz Sundbybergs IK 00:26:39 53,02
91 Anna Eidefors Sundbybergs IK 00:26:42 53,22
92 Vera Rolfsson Skarpnäcks OL 00:26:45 53,43
94 Ida Hofstedt Täby OK 00:27:04 54,76
95 Sanna Hedberg OK Södertörn 00:27:25 56,23
96 Åsa Byström Bromma-Vällingby SOK 00:27:38 57,13
97 Lisa Törnqvist Attunda OK 00:27:57 58,46
98 Ida Gustafsson OK Älvsjö-Örby 00:28:02 58,81
99 Ulrika Andersson Haninge SOK 00:28:10 59,37
100 Linnéa Granlund Täby OK 00:28:27 60,55
101 Norna Molin OK Klemmingen 00:28:39 61,39
102 Susanne Akterin OK Älvsjö-Örby 00:29:16 63,97
103 Karin Skog Skogsluffarnas OK 00:29:41 65,72
104 Nina Ivers Attunda OK 00:30:00 67,04
105 Maria Lidén Väsby OK 00:30:27 68,93
106 Katarina Hammas Väsby OK 00:30:30 69,14
107 Malin Albinsson IFK Enskede 00:30:44 70,11
108 Helene Ripa Haninge SOK 00:31:08 71,79
109 Malin Sundeby Centrum OK 00:32:00 75,42
110 Mikaela Wallerström OK Österåker 00:33:12 80,44
111 Annica Sundeby Tumba-Mälarhöjden OK 00:37:19 97,68
Lovisa Hambäck Långhundra IF
Malin Lignell OK Tisaren
Kristina Canow OK Österåker
Ebba Ganslandt IFK Lidingö SOK
Ellen Skuncke Täby OK
Caroline Pigerre IFK Lidingö SOK
Moa Hjorth Domnarvets GOIF

Annonser

OOCup 2022