Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sara Hagström IFK Göteborg Orientering 00:30:00 4,80
2 Sanna Fast Eksjö SOK 00:30:41 6,23
3 Vendula Horčičková Malungs OK Skogsmårdarna 00:32:23 9,77
4 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:32:28 9,95
6 Irina Nyberg Alfta-Ösa OK 00:32:56 10,92
7 Line Cederberg Göteborg-Majorna OK 00:33:24 11,89
7 Josefine Heikka Alfta-Ösa OK 00:33:24 11,89
9 Linda Lindkvist Leksands OK 00:34:01 13,18
10 Anna Wallin Göteborg-Majorna OK 00:34:35 14,36
13 Jonna Jungåker Sundsvalls OK 00:35:01 15,26
14 Louise Lundgren Växjö OK 00:35:33 16,38
15 Kateryna Dzema Sävedalens AIK 00:35:47 16,86
16 Aina Edgren Göteborg-Majorna OK 00:35:49 16,93
17 Johanna Börjesson Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna 00:35:52 17,04
18 Gabriella S Bergander Eksjö SOK 00:35:59 17,28
19 Adela Indrakova IFK Lidingö SOK 00:36:10 17,66
20 Jennie Börjesson Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna 00:36:23 18,11
21 Elsa Jansson Järla Orientering 00:36:47 18,95
22 Elin Pettersson IFK Göteborg Orientering 00:36:51 19,09
23 Katarina Svahn Alfta-Ösa OK 00:37:13 19,85
24 Agnes Leo Göteborg-Majorna OK 00:37:17 19,99
25 Sara Kindlund IFK Mora OK 00:37:23 20,20
26 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:37:41 20,82
27 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:38:13 21,94
28 Erica Pettersson IFK Göteborg Orientering 00:38:14 21,97
29 Hanna Hänström Göteborg-Majorna OK 00:38:37 22,77
30 Kristine Berglia Göteborg-Majorna OK 00:38:42 22,94
31 Anna Serralonga Arqués OK Skogshjortarna 00:39:12 23,99
32 Josefine Wallenhammar Hagaby GoIF Örebro 00:39:16 24,13
33 Maria Sjölander OK Rodhen 00:39:28 24,54
34 Moa Enmark Göteborg-Majorna OK 00:39:33 24,72
35 Moa Kjellstrand Centrum OK 00:39:44 25,10
37 Catherine Taylor OK Södertörn 00:39:54 25,45
38 Chloé Haberkorn OK Denseln 00:39:58 25,58
39 Amanda Hansson Göteborg-Majorna OK 00:40:21 26,38
40 Elisabeth Ahlgren Linköpings OK 00:40:33 26,80
41 Akvile Bartkeviciute OK Denseln 00:41:16 28,30
42 Elin Högstrand IFK Göteborg Orientering 00:41:49 29,44
44 Frida Bakkman IFK Göteborg Orientering 00:41:58 29,75
45 Magdalena Hajkova Malungs OK Skogsmårdarna 00:44:27 34,93
46 Emelie Walheim Ärla IF 00:45:42 37,54
47 Yevheniia Veremeienko OK Denseln 00:45:54 37,96
48 Laura Pukite OK Klemmingen 00:46:31 39,24
49 Matilda Eriksson OK Kåre 00:48:13 42,79
50 Maria Tymoshchuk Sävedalens AIK 00:56:59 61,06
51 Yuliia Kravchuk OK Denseln 00:59:00 65,27
Linnea Gustafsson Uddevalla OK
Lisa Johansson OK Tranan

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr