Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - H21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isac Von Krusenstierna OK Kåre 00:29:09 1,53
2 Max Peter Bejmer IFK Göteborg Orientering 00:29:35 2,64
4 Filip Dahlgren Hagaby GoIF Örebro 00:30:45 5,62
5 Rudolfs Zernis Ärla IF 00:31:17 6,99
6 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 00:31:25 7,33
7 Eskil Kinneberg IFK Göteborg Orientering 00:31:34 7,71
8 Simon Imark Tullinge SK 00:31:44 8,14
9 Johan Högstrand IFK Göteborg Orientering 00:31:45 8,18
11 Jens Wängdahl IFK Göteborg Orientering 00:32:15 9,46
12 Emil Ljungemyr OK Kolmården 00:32:40 10,53
13 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 00:32:48 10,87
14 Håvard Sandstad Eidsmo IFK Göteborg Orientering 00:32:49 10,91
15 Erik Berzell Järla Orientering 00:32:54 11,13
16 Albin Thunberg Sävedalens AIK 00:32:55 11,17
17 Axel Wrådhe Attunda OK 00:33:06 11,64
18 Daniel Hájek Malungs OK Skogsmårdarna 00:33:09 11,77
20 Johan Runesson IFK Lidingö SOK 00:33:25 12,45
21 Ludvig Åhlund Malungs OK Skogsmårdarna 00:33:26 12,49
22 Jonas Gustafsson OK Kåre 00:33:29 12,62
23 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln 00:33:35 12,88
23 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:33:35 12,88
25 Arvid Våg IFK Göteborg Orientering 00:33:43 13,22
26 Viktor Wassén Halden SK 00:33:45 13,30
27 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:33:51 13,56
28 Johan Bäckman Malungs OK Skogsmårdarna 00:33:52 13,60
30 Måns Östman Göteborg-Majorna OK 00:33:57 13,81
30 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 00:33:57 13,81
32 Aleksei Alekseyonok IK Hakarpspojkarna 00:34:09 14,33
34 Gustav Hindér OK Tisaren 00:34:19 14,75
35 Filip Wadsten Malungs OK Skogsmårdarna 00:34:24 14,97
36 Viktor Runnby Göteborg-Majorna OK 00:34:25 15,01
37 Mathias Hallmén OK Denseln 00:34:30 15,22
38 Thomas Landqvist Malungs OK Skogsmårdarna 00:34:33 15,35
40 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:34:44 15,82
40 Albin Lillieström Malungs OK Skogsmårdarna 00:34:44 15,82
43 Mattis Hallberg Göteborg-Majorna OK 00:35:07 16,80
44 Dag Blandkjenn IFK Göteborg Orientering 00:35:11 16,97
45 Simon Lundin OK Kolmården 00:35:30 17,78
46 Ludvig Eriksson Kils OK 00:35:35 18,00
46 Andreas Sølberg IFK Göteborg Orientering 00:35:35 18,00
48 Andrey Salin Sävedalens AIK 00:35:47 18,51
49 Simon Schuster IFK Lidingö SOK 00:35:50 18,64
50 Martin Hammarberg Malungs OK Skogsmårdarna 00:35:51 18,68
52 Martin Hederskog Kalmar OK 00:36:04 19,23
53 Jacob Eriksson KFUM Örebro OK 00:36:21 19,96
54 Karl Enges Attunda OK 00:36:24 20,09
55 Viktor Skoog Kils OK 00:36:57 21,49
56 Raffael Huber Svensson IFK Mora OK 00:37:11 22,09
57 Arvid Nord IK Hakarpspojkarna 00:37:35 23,12
58 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:37:40 23,33
59 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 00:37:44 23,50
60 Artem Panchenko IFK Mora OK 00:37:50 23,76
61 Olle Josarp OK Tisaren 00:37:56 24,01
62 Lukas Lundgren Växjö OK 00:37:59 24,14
63 Hugo Eriksson OK Nolaskogsarna 00:38:02 24,27
64 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 00:38:04 24,35
65 Kevin Ståhl Göteborg-Majorna OK 00:38:24 25,21
66 Rasmus Lundberg OK Bävern 00:38:46 26,14
67 Olivier Blanc-Tranchant OK Denseln 00:38:54 26,49
68 Karl Walheim Ärla IF 00:39:41 28,49
69 Matija Razum Umeå OK 00:39:44 28,62
70 Henrik Håkansson Göteborg-Majorna OK 00:42:00 34,42
71 Johan Nordlund Malungs OK Skogsmårdarna 00:42:20 35,28
72 Joakim Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:43:24 38,01
73 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg Orientering 00:47:57 49,65
Martin Krivda Tullinge SK
Oskar Daniels Attunda OK
Morten Jarvis Westergård Tyrving IL

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr