Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - H21 Elit 2

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Mikhail Kuleshov IFK Mora OK 00:32:40 12,17
2 Dmitriy Mihalkin Sävedalens AIK 00:35:18 19,05
3 Pavlo Ushkvarok OK Denseln 00:35:24 19,31
4 Johan Olson Göteborg-Majorna OK 00:35:41 20,05
6 Christoffer Schönning Järfälla OK 00:36:32 22,27
8 Boris Navratil Jönköpings OK 00:36:57 23,35
9 Valters Reneslacis OK Klemmingen 00:37:12 24,01
10 Evgenij Zhahovskij Sävedalens AIK 00:37:16 24,18
11 Joshua Dudley IFK Göteborg Orientering 00:37:24 24,53
12 Espen Hadmark Hultgreen Tyrving IL 00:37:33 24,92
13 Vitalii Hychko Sävedalens AIK 00:37:41 25,27
14 Jooseppi Kalliokoski Göteborg-Majorna OK 00:38:19 26,92
15 Simon Runefors Växjö OK 00:39:13 29,27
16 Anton Novichenko Sävedalens AIK 00:39:14 29,31
17 Harrison McCartney Sävedalens AIK 00:40:02 31,40
19 Markus Adolfsson Tullinge SK 00:40:35 32,84
20 Vladislav Devyatov Snättringe SK 00:40:42 33,14
21 Philip Pålsson Skåneslättens OL 00:40:43 33,19
22 Jakob Wahl Göteborg-Majorna OK 00:40:46 33,32
23 Joel Börjesson Eriksson Storviks IF 00:41:36 35,49
24 Emil Andersson Tullinge SK 00:41:43 35,80
25 Johan Fröberg Tjalve IF Norrköping 00:41:44 35,84
27 Joel Lännevall OK Roslagen 00:42:05 36,75
28 Thomas Pettersson Attunda OK 00:42:14 37,15
29 Dag Stridh Malungs OK Skogsmårdarna 00:42:20 37,41
30 Ken Peeters OK Linné 00:42:24 37,58
31 Joel Käll Karlsson Växjö OK 00:43:20 40,02
32 Anders Boström Järfälla OK 00:43:32 40,54
33 Erik Lindgren OK Tisaren 00:43:46 41,15
34 Maciek Hewelt Leksands OK 00:44:35 43,28
35 Aurel Pleshkan OK Södertörn 00:44:42 43,58
36 Stanislav Polianytsia OK Denseln 00:45:29 45,63
37 Oleksandr Starov OK Denseln 00:46:51 49,20
38 Joris Hochstetter Alfta-Ösa OK 00:48:01 52,24
38 Joel Kristiansson Skåneslättens OL 00:48:01 52,24
40 Balázs Miavecz Sävedalens AIK 00:48:24 53,24
41 Adrian Dahlström IFK Mora OK 00:49:34 56,29
42 Lukas Deininger IFK Mora OK 00:50:08 57,77
43 Arvid Claesson Jönköpings OK 00:51:20 60,90
44 Melker Palm Järfälla OK 00:52:04 62,81
45 Nikolai Petrovets OK Södertörn 00:52:06 62,90
47 Per Sundholm OK Nolaskogsarna 00:54:43 69,73
49 Ihor Mahas OK Denseln 00:59:24 81,96
Jonas Merz Göteborg-Majorna OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr