Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Susanne Barkholt Trollhättans SOK 00:22:28 9,45
2 Ulrika Kindlund OK Tranan 00:23:24 12,24
4 Hanna Palm IK Hakarpspojkarna 00:24:27 15,38
5 Jeannette Aumo Kungälvs OK 00:24:36 15,83
6 Lotta Saetre OK Landehof 00:24:39 15,98
7 Åsa Nordberg Göteborg-Majorna OK 00:24:40 16,03
8 Tina Junegard Tullinge SK 00:25:23 18,17
9 Karin Noborn IFK Göteborg Orientering 00:26:06 20,31
10 Annika Johansson OK Tranan 00:26:11 20,56
11 Marie Svensk Tjällmo-Godegårds OK 00:26:49 22,46
12 Charlotte Vikström Sundsvalls OK 00:27:14 23,70
13 Charlotte Flansbjer OK Djerf 00:27:32 24,60
14 Anna-Karin Mattsson Skattkärrs SOK 00:27:41 25,05
15 Maria Pettersson Boxholm-Mjölby OL 00:28:01 26,05
16 Karin Johnsson OK Kåre 00:28:23 27,14
17 Maria Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:28:27 27,34
18 Anna Lövgärd OK Alehof 00:29:06 29,29
19 Susanne Cox Lerums SOK 00:29:35 30,73
20 Ulrica Swärd Bütikofer Ljusdals OK 00:29:42 31,08
21 Anna Lundgren Sundsvalls OK 00:30:16 32,77
22 Hanna Rangert Kungälvs OK 00:30:18 32,87
23 Anna Svensson SOK Viljan 00:30:31 33,52
24 Katrin Skepp Sävedalens AIK 00:30:56 34,77
25 Åsa Eriksson Forsa OK 00:31:48 37,36
26 Kristin Ekdala Kungälvs OK 00:32:14 38,66
27 Susanna Edström Härnösands OK 00:32:25 39,20
28 Åsa Bäckstrand Umeå OK 00:32:46 40,25
29 Nina Ahlén IF Hagen 00:32:52 40,55
30 Sara Lorén OK Landehof 00:33:22 42,05
32 Ellinor Johansson OK Alehof 00:34:01 43,99
33 Marit Söderqvist OK Kåre 00:34:34 45,63
34 Johanna Hallqvist Ulricehamns OK 00:34:57 46,78
35 Cecilia Fochsen Waxholms OK 00:35:18 47,83
36 Camilla Göstas Söders-Tyresö 00:35:21 47,98
37 Gisela Lind FK Herkules 00:35:27 48,28
38 Karin Kullman OK Alehof 00:35:45 49,17
39 Carina Rydlund Hässleholms OK 00:35:46 49,22
40 Gunilla Öqvist Fredrikshofs IF Skid & OK 00:35:49 49,37
41 Marie Nord Sol Tranås 00:36:44 52,11
43 Cecilia Groth Kungälvs OK 00:36:57 52,76
44 Malin Brorson OK Nackhe 00:37:26 54,21
45 Ylva Svangren Gotlands Bro OK 00:38:17 56,75
46 Anna Rönnborg IK Uven 00:38:32 57,50
47 Malin Johansson FK Friskus-Varberg 00:38:59 58,84
48 Maria Asp IFK Göteborg Orientering 00:39:42 60,99
49 Sofia Karlsson OK Landehof 00:39:45 61,14
50 Åse Sundin Sjövalla FK 00:40:05 62,13
51 Karin Rahm Björneld Kalmar OK 00:40:15 62,63
52 Marie Lindblad OK Djerf 00:40:36 63,68
53 Anna Gustafsson KFUM Örebro OK 00:40:43 64,03
54 Lisa Leickt Tullinge SK 00:41:05 65,12
55 Stina Boräng Snättringe SK 00:41:08 65,27
56 Pia Hjertström FK Friskus-Varberg 00:41:41 66,92
57 Hillevi Ekstrand Gustavsbergs OK 00:42:33 69,51
57 Kajsa Nordin Ulricehamns OK 00:42:33 69,51
59 Anneli Arvidsson Vimmerby OK 00:42:47 70,21
60 Cathrine Davidson Göteborg-Majorna OK 00:43:10 71,36
61 Louise Jeppsson Wulff OK Hammaren 00:43:18 71,75
62 Sofia Lindén Selånger SOK 00:43:29 72,30
63 Anna Hedström Ringvall Östersunds OK 00:43:32 72,45
64 Åsa Sylvan Vänersborgs SK 00:43:35 72,60
65 Louise Axelsson FK Göingarna 00:44:05 74,10
66 Ulrika Silver Gävle OK 00:44:30 75,34
67 Ann-Sofie Täck OK Hammaren 00:45:11 77,39
68 Maria Helmersson Hässleholms OK 00:45:14 77,54
69 Kristin Ramsell Leksands OK 00:46:15 80,58
70 Kerstin Jensen Skåneslättens OL 00:47:26 84,12
71 Annelie Nordström Selånger SOK 00:47:29 84,27
72 Anneli Zetterberg IK Uven 00:47:45 85,06
73 Karin Gustavsson Forsa OK 00:47:49 85,26
74 Marie-louise Persson FK Herkules 00:48:44 88,00
75 Karin Norlander OK Nackhe 00:50:11 92,34
76 Karolina Melkstam Lerums SOK 00:51:12 95,38
77 Karin Althoff Kungälvs OK 00:51:21 95,83
79 Lena Andersson Sundsvalls OK 00:53:05 101,01
80 Ann-Sophie Ohlin OK Tranan 00:53:26 102,06
81 Yvonne Näslund Skogslöparna 00:53:58 103,66
82 Susann Skovbjerg Frölunda OL 00:54:46 106,05
83 Karin Thörnblad OK Flundrehof 00:54:56 106,55
84 Kajsa Winder Ljusdals OK 00:55:29 108,19
85 Lisa Dahlstedt Söders-Tyresö 00:55:34 108,44
86 Ulrika Granfors IF Rigor 00:56:29 111,18
88 Kerstin Olvegård FK Göingarna 01:02:31 129,23
89 Katarina Wigle OK Södertörn 01:02:57 130,52
90 Annica Berglund Ulricehamns OK 01:13:43 162,72
Malin Persson OK Denseln
Åsa Rimsjö Sand Tullinge SK
Maria Turesson Härlövs IF
Maria Rosén Thelin Jönköpings OK
Teres Zachrisson Kungälvs OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr