Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 1, lång - D60 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anne-Christine Schunnesson Attunda OK 00:30:54 26,12
2 Karin Ivarsson Haninge SOK 00:35:07 37,64
3 Ulla Westerlund Täby OK 00:35:35 38,91
4 Vivianne Axton OK Klemmingen 00:36:39 41,83
5 Katarina Sjöholm Mullsjö SOK 00:36:47 42,19
6 Gunilla Lind OK Landehof 00:37:00 42,78
7 Elisabeth Byberger Solna OK 00:37:06 43,06
8 Kristina Roos Larsson Bredareds IF 00:37:59 45,47
9 Karin Moodh OK Tyr 00:38:17 46,29
10 Annelie Spolander Norbergs OK 00:39:56 50,80
11 Laila Spångmyr IK Jarl Rättvik 00:40:26 52,17
12 Sonja Friberg OK Klemmingen 00:40:40 52,80
13 Yvonne Toven Köping-Kolsva OK 00:41:11 54,21
14 Annika Davidsson OK Klemmingen 00:41:27 54,94
15 Mona Palm Lessebo OK 00:42:45 58,49
16 Anki Gustafsson Katrineholms OK 00:42:50 58,72
17 Britt-Marie Eriksson OK Rodhen 00:43:00 59,18
18 Eva Elnerud Sigtuna OK 00:43:08 59,54
19 Eva Rönnestrand Frösö IF 00:43:15 59,86
20 Monica Ohlin Rånäs OK 00:43:26 60,36
21 Marianne Thorsson IK Trenne Ullared 00:43:43 61,14
22 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 00:43:44 61,18
23 Eva Warenius Avesta OK 00:44:03 62,05
24 Carina Holmberg OK Hammaren 00:44:13 62,50
25 Katarina Fast OK PAN-Kristianstad 00:45:16 65,37
26 Birgitta Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:45:40 66,46
27 Elise Johansson Falköpings AIK OK 00:45:43 66,60
28 Karin Wahlgren Sjövalla FK 00:45:48 66,83
29 Eva Hadmark Tullinge SK 00:45:58 67,28
30 Ritva Kärkkäinen Avesta OK 00:46:02 67,47
31 Gudrun Persson Hallstahammars OK 00:46:31 68,79
32 Anki Teike Forsa OK 00:46:35 68,97
33 Tanja-Birgit Söderström Sala OK 00:47:07 70,43
34 Kerstin Alneberg Stensson Strängnäs-Malmby OL 00:47:17 70,88
35 Christina Berggren Ljungskile FK 00:47:40 71,93
36 Lena Fornander Skogspojkarnas OK 00:47:52 72,47
37 Leila Ljunggren Markbygdens OK 00:48:00 72,84
38 Yvonne Jonsson Tolered-Utby OL-Klubb 00:48:49 75,07
39 Lisa Larsson Sjövalla FK 00:49:22 76,57
41 Marite Åkerström SOK Träff 00:52:18 84,59
42 Kerstin Olsson FK Snapphanarna 00:52:46 85,86
43 Arja Ingvarsson OK Vilse 87 00:54:12 89,78
44 Maria Andersdotter Brunflo IF 00:55:19 92,83
46 Katarina Jakobsson Garda OK 00:56:55 97,20
47 Ann-Marie Robertsson Målilla OK 00:57:18 98,25
49 Ann-Katrin Larsson Målilla OK 00:58:24 101,25
50 Monica Wass Falkenbergs OK 00:59:27 104,12
54 Margareta Granberg OK Älvsjö-Örby 01:05:43 121,25
55 Ing-Mari Eskilsson Haninge SOK 01:07:48 126,94
56 Marit Axelsson Västvärmlands OK 01:08:30 128,85
57 Pia De Bats OK Amne 01:10:06 133,22
58 Anita Karlsson Oskarströms OK 01:21:50 165,28
59 Heidi Bjerkhaug OK Ravinen 01:27:08 179,76
60 Anna-Lena Svensson Lidköpings VSK 01:32:39 194,84
61 Monika Nilsson OK Alehof 01:33:49 198,02

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF