Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 2, lång - D55

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Maria Jonsson Tullinge SK 00:31:04 9,65
2 Katarina Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:31:31 10,64
3 Elisabet Enmark Gävle OK 00:33:45 15,52
4 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 00:34:33 17,26
6 Anna-Maria Backryd Lindebygdens OK 00:35:43 19,81
9 Helena Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:36:23 21,27
10 Tone Hollowell OK Tyr 00:37:38 24,00
11 Annika Brodin Lindebygdens OK 00:38:03 24,91
12 Mona Bierfeldt Ärla IF 00:38:27 25,78
14 Johanna Sundström Järla Orientering 00:39:19 27,68
15 Ingela Eriksson Gävle OK 00:39:55 28,99
16 Maria Skogsberg Mariestads FK 00:40:03 29,28
18 Eva Wadman Västerås SOK 00:41:12 31,79
19 Marianne Hansson Bredareds IF 00:41:38 32,74
20 Christina Birath Stenungsunds OK 00:42:27 34,52
21 Ingrid Kensby OK Tyr 00:42:56 35,58
23 Camilla Adlerteg OK Enen 00:43:10 36,09
24 Ingrid Johansson Laholms IF OK 00:43:12 36,16
25 Annika Aasa IK Uven 00:43:22 36,52
28 Ingela Andersson Lunds OK 00:43:53 37,65
28 Karina Langerak Järfälla OK 00:43:53 37,65
30 Christina Sterner Tockarps IK 00:43:55 37,73
31 Agneta Sander Göteborg-Majorna OK 00:44:04 38,05
32 Katarina Bengtsson Långhundra IF 00:44:19 38,60
33 Helen Carlbom IFK Göteborg Orientering 00:44:23 38,75
34 Lena Olsson Skåneslättens OL 00:44:29 38,96
37 Annika Larsson Arboga OK 00:45:32 41,26
38 Carina Rosén Eriksson Annebergs GIF 00:46:10 42,64
40 Christel Olsson FK Åsen 00:46:35 43,55
41 Anna Weckner Westlund OK Tyr 00:46:42 43,81
42 Annika Lundström Väsby OK 00:47:12 44,90
43 Ann-Mari Silfver Långhundra IF 00:47:35 45,74
44 Ingrid Svensson Stora Tuna OK 00:47:43 46,03
45 Christina Olsson Skåneslättens OL 00:47:44 46,06
46 Jane Melin Göteborg-Majorna OK 00:48:10 47,01
48 Britt-Mari Stensson Helsingborgs SOK 00:48:55 48,65
49 Barbro Karlsson Katrineholms OK 00:49:12 49,27
50 Karin Laurell OK Flundrehof 00:49:36 50,14
51 Marianne Nyman Tjällmo-Godegårds OK 00:50:04 51,16
52 Birgit Hansson Herrestads AIF 00:50:11 51,42
53 Åsa Persson Laxå OK 00:50:31 52,14
55 Pia Käck Fritzell Gudhems IF 00:53:41 59,06
57 Åsa Lindh Sundbybergs IK 00:54:26 60,70
60 Kerstin Segersson OK 64 Torpa 00:56:00 64,12
61 Marita Filipsson Markaryds FK 00:56:09 64,45
64 Camilla Rosén Annebergs GIF 00:59:13 71,15
65 Tina Hagård Rävetofta OK 00:59:39 72,10
69 Marie Björklund Eskilstuna OL 01:00:55 74,86
71 Lena Gustafsson Malungs OK Skogsmårdarna 01:02:06 77,45
72 Anette Thoresson Andrarums IF 01:05:52 85,68
73 Ingvor Johansson Falkenbergs OK 01:09:09 92,85
76 Camilla Gillström Östersunds OK 01:13:38 102,64
78 Lisa Andersson Ulricehamns OK 01:15:28 106,65
81 Ingrid Olsson Väsby OK 01:21:35 120,01
86 Annika Repo Wallman OK Skogsvargarna 02:56:42 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF