Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 2, lång - D60 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anne-Christine Schunnesson Attunda OK 00:32:46 25,83
2 Vivianne Axton OK Klemmingen 00:36:36 35,66
3 Katarina Sjöholm Mullsjö SOK 00:38:29 40,49
4 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 00:38:44 41,14
5 Gunilla Lind OK Landehof 00:39:44 43,70
6 Eva Elnerud Sigtuna OK 00:40:09 44,77
7 Anki Gustafsson Katrineholms OK 00:40:48 46,44
8 Marianne Thorsson IK Trenne Ullared 00:40:56 46,78
9 Kristina Roos Larsson Bredareds IF 00:40:57 46,82
10 Anki Teike Forsa OK 00:41:27 48,10
11 Karin Ivarsson Haninge SOK 00:41:30 48,23
12 Sonja Friberg OK Klemmingen 00:42:07 49,81
13 Laila Spångmyr IK Jarl Rättvik 00:42:36 51,05
14 Karin Moodh OK Tyr 00:42:44 51,40
15 Birgitta Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:43:48 54,13
16 Elisabeth Byberger Solna OK 00:44:06 54,90
17 Mona Palm Lessebo OK 00:44:07 54,94
18 Annika Davidsson OK Klemmingen 00:44:49 56,74
19 Annelie Spolander Norbergs OK 00:45:00 57,21
20 Maria Andersdotter Brunflo IF 00:45:19 58,02
21 Arja Ingvarsson OK Vilse 87 00:45:25 58,28
22 Tanja-Birgit Söderström Sala OK 00:45:51 59,39
23 Yvonne Jonsson Tolered-Utby OL-Klubb 00:46:02 59,86
24 Leila Ljunggren Markbygdens OK 00:46:07 60,07
25 Monika Nilsson OK Alehof 00:46:29 61,01
26 Elise Johansson Falköpings AIK OK 00:46:39 61,44
27 Ann-Katrin Larsson Målilla OK 00:47:03 62,47
28 Britt-Marie Eriksson OK Rodhen 00:47:12 62,85
29 Gudrun Persson Hallstahammars OK 00:48:36 66,44
30 Christina Berggren Ljungskile FK 00:49:07 67,77
32 Yvonne Toven Köping-Kolsva OK 00:50:02 70,12
33 Monica Wass Falkenbergs OK 00:50:17 70,76
34 Katarina Fast OK PAN-Kristianstad 00:50:52 72,26
35 Lena Fornander Skogspojkarnas OK 00:51:19 73,41
38 Lisa Larsson Sjövalla FK 00:52:23 76,15
39 Karin Wahlgren Sjövalla FK 00:52:40 76,87
40 Marit Axelsson Västvärmlands OK 00:53:01 77,77
41 Kerstin Alneberg Stensson Strängnäs-Malmby OL 00:54:03 80,42
42 Eva Rönnestrand Frösö IF 00:54:28 81,49
43 Monica Ohlin Rånäs OK 00:55:18 83,63
44 Ann-Marie Robertsson Målilla OK 00:55:36 84,40
46 Eva Warenius Avesta OK 00:59:38 94,74
47 Ulla Westerlund Täby OK 01:00:26 96,79
48 Kerstin Olsson FK Snapphanarna 01:00:37 97,26
49 Ritva Kärkkäinen Avesta OK 01:00:39 97,35
50 Marite Åkerström SOK Träff 01:02:38 102,44
51 Ing-Mari Eskilsson Haninge SOK 01:03:12 103,89
52 Katarina Jakobsson Garda OK 01:04:09 106,33
53 Margareta Granberg OK Älvsjö-Örby 01:04:20 106,80
57 Heidi Bjerkhaug OK Ravinen 01:18:28 143,05
58 Anita Karlsson Oskarströms OK 01:22:22 153,05
59 Pia De Bats OK Amne 01:25:15 160,45
60 Anna-Lena Svensson Lidköpings VSK 01:47:17 216,96

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr