O-Ringen Kolmården etapp 3, lång - D65 Kort
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Marita Samuelsson
|
Sundbybergs IK |
00:44:34 |
27,35 |
|
2 |
Gudrun Nilsson
|
Lunds OK |
00:45:47 |
29,69 |
|
3 |
Lena Sterner
|
Bottnaryds IF |
00:45:55 |
29,94 |
|
4 |
Lena Söderberg
|
OK Skogsfalken |
00:47:04 |
32,15 |
|
5 |
Gunilla Hogedal
|
Vänersborgs SK |
00:48:27 |
34,81 |
|
6 |
Inger Svensson
|
Lidköpings VSK |
00:49:54 |
37,59 |
|
7 |
Mona Hull
|
Almby IK |
00:50:01 |
37,82 |
|
8 |
Maria Kärrström
|
Tullinge SK |
00:52:19 |
42,23 |
|
9 |
Monica Djurberg
|
OK Tyr |
00:54:37 |
46,65 |
|
10 |
Britt Fredriksson
|
Kroppa IF |
00:55:23 |
48,12 |
|
11 |
Kristina Wåhlin
|
Västerås SOK |
00:55:54 |
49,11 |
|
12 |
Gunnel Gillenäs
|
Kristinehamns OK |
00:57:24 |
51,99 |
|
13 |
Monica Svärd
|
OK Klemmingen |
00:57:36 |
52,38 |
|
14 |
Lena Nyström-Nilsson
|
Rånäs OK |
00:57:57 |
53,05 |
|
15 |
Ann-Britt Winnberg
|
IK Trenne Ullared |
00:59:01 |
55,10 |
|
16 |
Monica Abrahamsson
|
Gudhems IF |
00:59:07 |
55,29 |
|
17 |
Lena Norman
|
Katrineholms OK |
00:59:08 |
55,32 |
|
18 |
Kerstin Karlsson
|
Tidaholm SOK Sisu |
00:59:29 |
55,99 |
|
19 |
Britt Karlsson
|
Umeå OK |
00:59:58 |
56,92 |
|
20 |
Ann-Helen Linnersjö
|
OK Orion |
01:00:07 |
57,21 |
|
21 |
Gudrun Medman
|
OK Gipen |
01:00:08 |
57,24 |
|
22 |
Inga-Lill Andersson
|
Selånger SOK |
01:02:55 |
62,58 |
|
23 |
Åsa Ståhl
|
Hjärnarps OL |
01:03:17 |
63,29 |
|
24 |
Kerstin Frisk Engstrand
|
Rehns BK |
01:03:40 |
64,02 |
|
25 |
Lena Jakobsson
|
Västerås SOK |
01:04:22 |
65,37 |
|
26 |
Eva Trangius
|
OK Tyr |
01:04:28 |
65,56 |
|
27 |
Inger Schwartz
|
OK Södertörn |
01:05:05 |
66,74 |
|
28 |
Lisbeth Åhlund
|
OK Klemmingen |
01:05:46 |
68,06 |
|
29 |
Annica Lindell Lang
|
Västerbergslagens OL |
01:05:56 |
68,38 |
|
30 |
Britt-Marie Larsson
|
SOK 68 |
01:08:43 |
73,72 |
|
31 |
Monica Ivarsson
|
OK Skogshjortarna |
01:09:41 |
75,58 |
|
32 |
Ann-Mari Nilsson
|
Ystads OK |
01:10:23 |
76,92 |
|
34 |
Britt Larsson
|
Länna IF |
01:11:34 |
79,19 |
|
36 |
Stina Gunnarsson
|
Ärla IF |
01:14:13 |
84,28 |
|
37 |
Eva Johansson
|
Kungälvs OK |
01:15:32 |
86,81 |
|
38 |
Kerstin Gustafsson
|
OK Gränsen |
01:15:33 |
86,84 |
|
39 |
Ingrid Bergh
|
Sigtuna OK |
01:15:40 |
87,06 |
|
40 |
Marita Larsson
|
Markbygdens OK |
01:17:31 |
90,62 |
|
41 |
Karin Mårtensson
|
Gotlands Bro OK |
01:20:30 |
96,34 |
|
42 |
Gullan Andersson
|
Västerås SOK |
01:22:38 |
100,44 |
|
44 |
Birgitta Påledal
|
Strängnäs-Malmby OL |
01:23:29 |
102,07 |
|
47 |
Mona Petersen
|
OK Motala |
01:27:23 |
109,56 |
|
49 |
Anita Lindbohm
|
Skarpnäcks OL |
01:32:02 |
118,49 |
|
50 |
Karin Elfman
|
IF Marin Väst |
01:37:11 |
128,38 |
|
51 |
Marianne Gerborn
|
Västvärmlands OK |
01:42:39 |
138,87 |
|
52 |
Birgitta Johansson
|
IK Gandvik |
01:45:10 |
143,70 |
|
53 |
Lena Larsson
|
OK Klemmingen |
01:58:23 |
169,08 |
|
|
Annika Norström
|
Hallstahammars OK |
|
|
|
|
Britt-Marie Andersson
|
OK Amne |
|
|
|
|
Margaretha Nylund
|
OK Södertörn |
|
|