Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 4, medel - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:33:08 -1,12
3 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:35:16 2,55
4 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:37:02 5,59
5 Lisa Risby OK Kåre 00:37:34 6,51
7 Alva Olsson Linköpings OK 00:38:51 8,72
10 Denisa Kosová IFK Mora OK 00:39:12 9,32
11 Tatyana Ryabkina Hellas Orientering 00:39:30 9,84
12 Josefin Tjernlund OK Tisaren 00:39:31 9,87
14 Sara Hagström IFK Göteborg Orientering 00:40:14 11,10
15 Johanna Öberg OK Linné 00:40:35 11,71
17 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:41:35 13,43
18 Olivia Nilsson OK PAN-Kristianstad 00:41:39 13,54
19 Sanna Fasth Eksjö SOK 00:41:54 13,97
20 Kajsa Risby OK Kåre 00:42:08 14,37
21 Ausrine Kutkaite IFK Lidingö SOK 00:42:44 15,41
22 Olha Panchenko IFK Mora OK 00:43:03 15,95
23 Ellinor Tjernlund OK Tisaren 00:43:11 16,18
24 Anna Wehlin Linköpings OK 00:43:15 16,30
25 Andrea Svensson OK Tisaren 00:43:32 16,78
26 Lovisa Persson OK Tisaren 00:43:36 16,90
28 Sofie Bachmann Järla Orientering 00:43:59 17,56
31 Johanna Börjesson-Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna 00:44:11 17,90
32 Lena Eliasson-Lööf OK PAN-Kristianstad 00:44:16 18,05
33 Susen Lösch Ärla IF 00:44:36 18,62
34 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:44:40 18,74
36 Louise Lundgren Växjö OK 00:45:32 20,23
37 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:45:36 20,34
38 Linnea Claesdotter IFK Lidingö SOK 00:45:49 20,71
39 Magdalena Olsson Stora Tuna OK 00:46:11 21,35
40 Aina Edgren Göteborg-Majorna OK 00:46:27 21,81
41 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:46:38 22,12
42 Jennie Börjesson-Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna 00:46:51 22,49
43 Rebecka Heinrup Tullinge SK 00:47:28 23,56
44 Adela Indrakova IFK Lidingö SOK 00:47:40 23,90
45 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 00:48:05 24,62
46 Nelly Carlsson OK PAN-Kristianstad 00:48:29 25,31
47 Sara Sjökvist Järla Orientering 00:48:40 25,62
48 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:48:50 25,91
49 Tilda Johansson OK Orion 00:49:22 26,83
50 Anna Nilsson Simkovics Ulricehamns OK 00:49:37 27,26
52 Louise Beech IK Hakarpspojkarna 00:49:45 27,49
54 Elin Carlsson OK PAN-Kristianstad 00:50:44 29,18
56 Anika Gassner Linköpings OK 00:50:56 29,52
60 Jessica Halliday Domnarvets GoIF 00:52:15 31,79
61 Jannie Hagård OK PAN-Kristianstad 00:52:26 32,11
62 Josefin Erlandsson OK Milan 00:54:02 34,86
63 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:55:10 36,81
66 Indre Valaite IFK Mora OK 00:56:04 38,36
68 Krystal Neumann Järla Orientering 00:57:26 40,71
69 Sanna Skoog Kils OK 00:59:23 44,07
Carina Polzer Linköpings OK
Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK
Vilma Blennow OK Linné

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF