Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 4, medel - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Victoria Bjørnstad IFK Göteborg Orientering 00:35:18 3,90
2 Isa Envall IK Hakarpspojkarna 00:35:35 4,39
4 Johanna Källvik Leufvén Åmåls OK 00:37:20 7,47
6 Ida Øbro OK Orion 00:40:04 12,28
7 Annika Simonsen IK Hakarpspojkarna 00:40:08 12,39
8 Klara Axelsson Eksjö SOK 00:40:38 13,27
9 Vilma von Krusenstierna OK Kåre 00:40:59 13,89
12 Ella Olsson Grycksbo IF OK 00:41:18 14,44
14 Erika Källvik Leufvén Åmåls OK 00:41:56 15,56
20 Ronja Hugg Stora Tuna OK 00:42:28 16,50
29 Ella Sjöberg Tullinge SK 00:44:14 19,60
29 Fanny Sundblad Eksjö SOK 00:44:14 19,60
32 Amanda Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 00:45:06 21,12
33 Maja Kindlund OK Tranan 00:45:38 22,06
34 Frida Vikström Sundsvalls OK 00:46:17 23,21
35 Lisa Jonsson Nordin Skåneslättens OL 00:46:23 23,38
36 Hanna Lagerberg OK Södertörn 00:46:44 24,00
38 Sara Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:47:46 25,81
40 Hanna Mårtensson Göteborg-Majorna OK 00:48:33 27,19
41 Moa Westblad OK Ravinen 00:48:47 27,60
44 Emma Blixt OK Hammaren 00:49:28 28,80
46 Amanda Karlsson OK Ravinen 00:50:00 29,74
47 Ida Kristiansson Halden SK 00:50:29 30,59
49 Elsa Christoffersson OK Renen 00:52:24 33,96
50 Frida Johansson OK Djerf 00:53:40 36,19
51 Malva Steen OK Enen 00:53:43 36,27
54 Tove Ekström Linköpings OK 00:54:43 38,03
56 Lovisa Blomgren Eksjö SOK 00:55:06 38,71
57 Johanna Nilsson Kungälvs OK 00:55:22 39,17
60 Ebba Hjertberg Hestra IF 00:56:04 40,40
61 Ebba Ganslandt IFK Lidingö SOK 00:56:40 41,46
62 Sofia Johansson OK Skärmen 00:57:35 43,07
63 Alice Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 00:57:53 43,60
64 Hanna Kjellin Sundsvalls OK 00:57:58 43,74
66 Tindra Hjort Falköpings AIK OK 00:58:38 44,92
67 Elsa Lindeblom Hestra IF 00:58:45 45,12
68 Irmalinn Nilsson Härlövs IF 00:59:10 45,85
70 Selma Gumaelius Waxholms OK 01:00:17 47,82
73 Alva Lindell IF Thor 01:01:59 50,81
77 Anna Hallmén OK Tisaren 01:04:47 55,73
81 Ebba Jensen Skåneslättens OL 01:11:41 67,86
Fiona Bunn Södertälje-Nykvarn OF
Lotten Kindlundh FK Finn
Lisa Börnstedt Kungälvs OK
Stina Johansson OK Bävern

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr