Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 4, medel - H20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Axel Granqvist OK Ravinen 00:33:22 6,69
3 Filip Trofast Bredaryds SOK 00:33:47 7,67
6 Sebastian Daland IFK Göteborg Orientering 00:34:37 9,64
8 Felix Axelsson Markbygdens OK 00:35:17 11,21
9 Ludvig Ek Nyköpings OK 00:35:43 12,24
11 August Mollén OK Denseln 00:35:56 12,75
12 Jonatan Gustafsson KFUM Örebro OK 00:35:59 12,87
17 Emil Auselius Bredaryds SOK 00:36:30 14,09
18 Erik Herne OK Ravinen 00:36:39 14,44
20 Oscar Johansson Karlskrona SOK 00:37:10 15,66
21 Erik Hannrup IF Thor 00:37:34 16,61
22 Oskar Edvardsson Järfälla OK 00:37:43 16,96
23 Jonas Andersson OK Roxen 00:37:44 17,00
24 Fredrik Hamrefors Västerås SOK 00:37:45 17,04
26 Axel Olsson IF Hagen 00:38:04 17,79
27 Quentin Moulet OK Hällen 00:38:07 17,91
30 Hugo Lillieström OK Roxen 00:38:23 18,54
31 Simon Harden FK Boken 00:38:25 18,61
32 Johan Giberg Södertälje-Nykvarn OF 00:38:38 19,13
37 Tim Johansson FK Friskus-Varberg 00:39:46 21,80
38 Albin Andersson Tullinge SK 00:39:56 22,20
39 Carl Carlsson Nyköpings OK 00:39:57 22,24
40 Niklas Carlsson Sundbybergs IK 00:40:00 22,35
41 Zac Hudd IFK Lidingö SOK 00:40:13 22,87
45 Oscar Modig OK PAN-Kristianstad 00:40:54 24,48
46 Emil Karlsson Hestra IF 00:41:04 24,87
48 Isac Ericsson Växjö OK 00:41:25 25,70
49 Gustav Runefors Växjö OK 00:41:26 25,74
54 Gustav Olsson OK Orion 00:42:43 28,77
56 Axel Halvarsson Göteborg-Majorna OK 00:42:53 29,17
58 Georg Gröll Eksjö SOK 00:43:47 31,29
60 Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK 00:44:43 33,50
61 Lukas Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:45:03 34,28
62 Victor Hansson Jönköpings OK 00:45:06 34,40
65 Olof Skoglund Kils OK 00:45:35 35,54
67 Lukas Olm Kils OK 00:46:06 36,76
69 Daniel Bogren IF Hagen 00:46:44 38,26
71 Hugo Dalhammer OK Roxen 00:47:15 39,48
72 Walter Lagerhäll Rehns BK 00:47:20 39,68
77 Alexander Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:48:07 41,53
80 Filip Möller OK Södertörn 00:49:41 45,23
82 Olle Sörqvist Markbygdens OK 00:50:25 46,96
85 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:51:21 49,17
86 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:52:39 52,24
87 Carl Holmberg IF Hagen 00:52:54 52,83
88 Albin Alsiö IF Hagen 00:53:17 53,73
91 Lukas Katvala Karlskrona SOK 00:54:58 57,71
92 Simon Dahlberg OK Nolaskogsarna 00:55:42 59,44
96 Emil Pettersson Karlskrona SOK 00:59:00 67,24
99 Johannes Öhgren OK Kåre 01:04:47 80,90
Jonathan Uller Kils OK
Filip Bengtsson OK Orion

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr