Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 4, medel - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Hanna Lundberg OK Renen 00:33:55 2,86
6 Alva Sonesson Falköpings AIK OK 00:35:58 6,55
7 Tilda Östberg Stora Tuna OK 00:36:00 6,61
9 Tilde Backlund OK Södertörn 00:36:32 7,57
11 Petrina Costermans Järla Orientering 00:38:52 11,77
13 Malin Kristiansson Trollhättans SOK 00:39:16 12,49
14 Hilda Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:39:20 12,61
15 Annick Meister OK Södertörn 00:39:53 13,60
19 Tove Pettersson OK Roxen 00:40:39 14,98
21 Alicia Lundgren Växjö OK 00:40:58 15,55
23 Nina Persson Haninge SOK 00:41:29 16,48
25 Matilda Lindh Sundbybergs IK 00:42:20 18,01
26 Sofia Ivers Attunda OK 00:42:22 18,07
28 Tilde Engberg Härnösands OK 00:42:53 19,00
29 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 00:43:06 19,39
30 Ebba Lindell IF Thor 00:43:17 19,72
32 Alma Wilhelmsson Falköpings AIK OK 00:44:26 21,79
33 Emilia Engel OK Ravinen 00:44:50 22,51
35 Ebba Berglin OK Orion 00:45:12 23,17
36 Isabella Aumo Kungälvs OK 00:45:49 24,28
37 Agnes Broman OK Roslagen 00:45:50 24,31
38 Ellen Blennow Falköpings AIK OK 00:45:52 24,37
41 Amelie Josefsson Skogslöparna 00:46:49 26,08
42 Signe Nilsson Nyköpings OK 00:46:50 26,11
43 Olivia Asp IFK Göteborg Orientering 00:46:54 26,23
44 Emma Ling IK Hakarpspojkarna 00:47:14 26,83
45 Julia Rangert IK Hakarpspojkarna 00:47:42 27,67
46 Thea Fagerström IFK Göteborg Orientering 00:47:43 27,70
48 Elsa Nilsson Domnarvets GoIF 00:48:05 28,36
49 Hillevie Svärd Strängnäs-Malmby OL 00:48:18 28,75
50 Ebba Lindman IK Hakarpspojkarna 00:49:25 30,75
51 Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:49:39 31,17
52 Lovisa Weiden Skåneslättens OL 00:49:40 31,20
53 Martina Rizzi Eksjö SOK 00:49:42 31,26
54 Alma Hjertberg Hestra IF 00:49:50 31,50
57 Nicolina Moberg OK Tyr 00:50:41 33,03
58 Maja Porle Växjö OK 00:51:02 33,66
59 Elsa Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:51:09 33,87
61 Klara Andersson Domnarvets GoIF 00:51:19 34,17
63 Anna Gröll Eksjö SOK 00:51:50 35,10
64 Elin Rindstig SOK Viljan 00:52:01 35,43
67 Therese Nilsson OK Österåker 00:52:33 36,39
68 Magdalena Nilsson Högåkers OK 00:52:39 36,57
71 Alma Gustafsson SOK Aneby 00:53:35 38,25
72 Moa Hjorth Domnarvets GoIF 00:54:03 39,09
76 Agnes Lindblom Malmö OK 00:55:05 40,95
77 Tilda Golsäter Korsnäs IF OK 00:55:11 41,13
78 Linnea Skalberg Bredaryds SOK 00:55:22 41,46
80 Clara Samuelsson OK Vivill 00:56:11 42,93
82 Katarina Norrby OK Södertörn 00:56:33 43,59
83 Emma Eriksson Eksjö SOK 00:57:03 44,49
84 Julia Nordlander Sundsvalls OK 00:57:04 44,52
86 Malin Bierfeldt Ärla IF 00:58:08 46,44
88 Elin Lindblad OK Djerf 00:58:55 47,85
89 Ebba Lind OK Skärmen 00:59:13 48,39
92 Hilda Axelsson FK Göingarna 01:01:03 51,69
93 Anna Lithell OK Linné 01:01:15 52,05
94 Ellika Groth Kungälvs OK 01:01:55 53,25
97 Amelie Rajan IFK Lidingö SOK 01:04:02 57,06
98 Amanda Jansson OK Djerf 01:04:28 57,83
99 Vera Rolfsson Skarpnäcks OL 01:05:31 59,72
101 Amanda Karmetun OK Njudung 01:06:46 61,97
103 Karin Wedman Västerbergslagens OL 01:07:02 62,45
104 Hanna Johannesson Ronneby OK 01:07:07 62,60
105 Jennifer Davidson Göteborg-Majorna OK 01:07:38 63,53
107 Emilia Bergström OK Rodhen 01:11:21 70,22
Märta Ljungberg Sjövalla FK
Lisa Olsson Torsås OK
Elin Berg OK Ravinen
Lovisa Gustafsson KFUM Örebro OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
OK Orion