Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 4, medel - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
3 Klara Djerf Lerums SOK 00:33:21 10,61
4 Linnéa Golsäter Göteborg-Majorna OK 00:34:01 11,98
5 Agnes Leo Göteborg-Majorna OK 00:35:19 14,66
6 Frida Bakkman IFK Göteborg Orientering 00:35:26 14,90
7 Elin Svensson Nässjö OK 00:35:37 15,28
8 Lisa Johansson OK Tranan 00:35:38 15,32
9 Hanna Hänström Göteborg-Majorna OK 00:35:40 15,39
10 Gabriella S Bergander Eksjö SOK 00:36:40 17,45
11 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 00:36:53 17,89
12 Frida Hedin Hjärnarps OL 00:36:55 17,96
14 Klara Pålsson Sävedalens AIK 00:37:17 18,72
15 Lovisa Leman Göteborgs SK 00:37:46 19,72
16 Kate Morrison OK Linné 00:37:57 20,09
17 Carolin Svensson Haninge SOK 00:38:06 20,40
18 Siri Jeppson Katrineholms OK 00:38:28 21,16
19 Malin Welen Köping-Kolsva OK 00:38:32 21,30
20 Pernilla Olsson Skåneslättens OL 00:38:42 21,64
21 Elin Hamrefors Sävedalens AIK 00:38:46 21,78
22 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 00:38:50 21,92
23 Agnes Spånér Göteborg-Majorna OK 00:38:54 22,05
24 Pim Hedberg OK PAN-Kristianstad 00:38:58 22,19
25 Hanna Barkegren OK Kåre 00:39:46 23,84
26 Rebecca Waldenfjord OK Ravinen 00:39:47 23,87
28 Sofia Westin Vittjärvs IK 00:39:53 24,08
29 Emma Djerf Lerums SOK 00:40:01 24,36
33 Maria Björklund Stora Tuna OK 00:40:44 25,83
34 Akvile Bartkeviciute OK Denseln 00:41:16 26,93
36 Moa Gustafsson Uddevalla OK 00:41:50 28,10
38 Sandra Näslund OK Linné 00:41:55 28,27
39 Erica Edman Rehns BK 00:42:25 29,30
40 Johanna Larsson Köping-Kolsva OK 00:42:30 29,48
41 Pia Olsson Skåneslättens OL 00:42:31 29,51
42 Alice Axelsson IK Hakarpspojkarna 00:42:35 29,65
43 Elin Lundgren Vittjärvs IK 00:42:59 30,47
44 Moa Kjellstrand Centrum OK 00:43:05 30,68
45 Moa Svensson Nässjö OK 00:43:08 30,78
46 Emma Bengtsson Årsunda IF 00:43:15 31,02
47 Sara Lundsten Sundsvalls OK 00:43:22 31,26
48 Erika Jansson Rasbo IK 00:43:28 31,47
51 Klara Elmblad Bredaryds SOK 00:43:39 31,85
52 Annika Carlberg Sundsvalls OK 00:43:53 32,33
53 Linnea Malmberg Stora Tuna OK 00:44:14 33,05
54 Malin Widén Uddevalla OK 00:44:16 33,12
55 Ann-Sofi Karlsson Gävle OK 00:44:25 33,43
56 Anna Brodin Sävedalens AIK 00:44:29 33,57
57 Line Sølberg OK Tisaren 00:44:40 33,94
58 Kajsa Mattsson OK Kåre 00:45:00 34,63
59 Filippa Spånér Sävedalens AIK 00:45:04 34,77
59 Annika Ridell IF Thor 00:45:04 34,77
61 Anna Gunnars IFK Mora OK 00:45:12 35,04
63 Hanna Röstin OK Ravinen 00:45:52 36,42
64 Karin Hagwall IFK Lidingö SOK 00:46:21 37,42
65 Isabella Tapper IFK Lidingö SOK 00:46:48 38,34
66 Linnea Börjars Centrum OK 00:46:55 38,58
67 Julia Hed OK Skogsfalken 00:47:03 38,86
68 Mirjam Dalén Sala OK 00:47:08 39,03
71 Maria Brodin Fossum IF 00:48:21 41,54
72 Malin Eriksson Tierps SOK 00:48:35 42,02
73 Andrea Wickbom Vittjärvs IK 00:48:38 42,12
74 Anna Olsson Tibro OK 00:48:40 42,19
76 Monika Lövsund Umeå OK 00:49:02 42,95
77 Julia Birath Stenungsunds OK 00:49:04 43,02
78 Emelie Walheim Ärla IF 00:49:05 43,05
79 Hedda Bergqvist-Kringstad Göteborg-Majorna OK 00:49:15 43,40
80 Emma Kindbom IF Hagen 00:49:24 43,70
81 Lisa Johansson OK Rodhen 00:49:37 44,15
82 Caroline Lindelöw Härlövs IF 00:50:08 45,22
83 Sara Ivarsson OK Kullingshof 00:50:27 45,87
84 Elin Lindberg OK Djerf 00:50:54 46,80
85 Linnea Gustafsson OK Gynge 00:51:10 47,35
86 Nina Hallor OK Tisaren 00:51:25 47,86
87 Ingvild Kongslien Skogspojkarnas OK 00:51:26 47,90
88 Anna Lööf OK PAN-Kristianstad 00:51:29 48,00
89 Angelica Engström Skåneslättens OL 00:51:35 48,21
90 Emma Bromark Långhundra IF 00:51:52 48,79
91 Pernilla Eriksson Gävle OK 00:52:04 49,20
92 Patricia Edgarsson Andrarums IF 00:52:31 50,13
93 Maria Johannesson Solna OK 00:52:43 50,54
95 Ana Matkovic Sundsvalls OK 00:53:06 51,33
97 Elin Lind Tierps SOK 00:53:44 52,64
98 Helena Olsson Brunflo IF 00:53:58 53,12
100 Sigrid Holmgren Bergnäsets AIK 00:54:10 53,53
101 Elise Rognsvåg Umeå OK 00:54:57 55,15
103 Kristin Willamo Södertälje-Nykvarn OF 00:55:37 56,52
105 Klara Holmgård Kils OK 00:55:53 57,07
106 Lisa Winberg Stenungsunds OK 00:56:10 57,66
108 Ellen Reimer Tormestorps IF 00:57:10 59,72
109 Anna Karlström OK Linné 00:57:30 60,41
111 Petra Eklund Lunds OK 00:59:31 64,57
112 Boel Sundberg OK Södertörn 00:59:39 64,84
113 Erica Höst Hjärnarps OL 00:59:43 64,98
114 Stina Eriksson Jönköpings OK 00:59:50 65,22
115 Tove Brattgård IFK Lidingö SOK 01:00:18 66,18
116 Louise Hane OK Nolaskogsarna 01:01:13 68,07
117 Rachel Collins IFK Hedemora OK 01:01:32 68,72
119 Emma Nilsson OK Tranan 01:02:03 69,79
123 Linnea Sjölander OK Gynge 01:08:02 82,13
125 Elin Winberg Stenungsunds OK 01:12:55 92,20
126 Eva Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 01:13:30 93,40
131 Charlotte Kung Umeå OK 01:21:17 109,45
134 Nina Sandrell Värend GN OL 01:34:55 137,56
136 Magdalena Grunder Järfälla OK 02:02:27 194,34

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr