Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 4, medel - D21 Kort-1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Josefin Aronsson OK Tisaren 00:28:04 11,81
3 Julia Lauri OK Tisaren 00:28:10 12,06
3 Jennie Runesson OK Vivill 00:28:10 12,06
5 Elin Classon OK Orinto 00:29:26 15,22
7 Jonna Jungåker Sundsvalls OK 00:29:46 16,05
8 Lovisa Larsson OK Linné 00:31:03 19,25
9 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 00:31:25 20,16
10 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 00:31:35 20,58
12 Linnea Johnsson OK Nackhe 00:31:40 20,79
13 Linnea Holmqvist Hagaby GoIF Örebro 00:31:52 21,29
14 Julia Ohlsson OK Linné 00:32:01 21,66
15 Ellinor Eriksson OK Tisaren 00:32:04 21,78
16 Ellen Johnsson OK Nackhe 00:32:32 22,95
18 Lina Nilsson Ulricehamns OK 00:32:44 23,45
19 Marie Ohlsson OK Storsjön 00:32:53 23,82
20 Linnea Sundström Vittjärvs IK 00:32:55 23,90
21 Emma Bergman OK PAN-Kristianstad 00:33:08 24,44
22 Sofie Landqvist Köping-Kolsva OK 00:33:27 25,23
23 Amanda Leo Bredaryds SOK 00:33:33 25,48
24 Kristin Höög OK Kullingshof 00:33:53 26,31
25 Sandra Burén Köping-Kolsva OK 00:34:35 28,06
26 Lovisa Falk Hagaby GoIF Örebro 00:34:59 29,06
29 Sofia Sjögren OK Kullingshof 00:35:21 29,97
30 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 00:35:48 31,09
31 Johanna Lännevall OK Roslagen 00:35:50 31,18
32 Sofia Wallin IF Thor 00:35:52 31,26
33 Anna Holmgren IFK Umeå 00:35:57 31,47
35 Elin Hansson Hjobygdens OK 00:36:17 32,30
36 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 00:36:49 33,63
37 Josephine Regnell Växjö OK 00:37:16 34,75
38 Rebecca Mårtensson Köping-Kolsva OK 00:37:17 34,79
39 Cecilia Bergander Eksjö SOK 00:37:20 34,92
40 Karna Thorsson OK Linné 00:37:22 35,00
42 Maria Bengtsson Långhundra IF 00:37:43 35,87
43 Julia Edström Sundbybergs IK 00:37:58 36,49
44 Emilia Henrysson Tibro OK 00:38:09 36,95
45 Lisa Elmblad Bredaryds SOK 00:38:17 37,28
46 Emelie Unosson Bredareds IF 00:38:20 37,41
47 Karolina Nygren Skogspojkarnas OK 00:38:22 37,49
48 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:38:48 38,57
49 Susanne Eriksson OK Milan 00:38:53 38,78
51 Sara Rensgard OK Renen 00:39:13 39,61
52 Karin Nordlund OK Linné 00:39:41 40,77
53 Anna Arvidsson Kalmar OK 00:39:49 41,11
54 Jenny Furusköld IK Gandvik 00:40:00 41,56
56 Martina Johansson Hestra IF 00:40:11 42,02
58 Linnea Burén IK Ymer 00:41:15 44,68
60 Josefin Hanning OK Löftan 00:41:37 45,59
61 Malin Lignell OK Tisaren 00:41:41 45,76
62 Elisabet Möller OK Nackhe 00:41:43 45,84
64 Anna Larsson IF Hagen 00:41:51 46,18
65 Monika Söderhjelm Litsbygdens SK 00:41:57 46,43
66 Sofia Larsson Hestra IF 00:41:59 46,51
67 Linn Olsson Hagaby GoIF Örebro 00:42:00 46,55
69 Susanna Forsell Motala AIF OL 00:42:34 47,96
69 Regina Kelly OK Linné 00:42:34 47,96
72 Ellen Broman OK Roslagen 00:42:46 48,46
74 Jessica Nilsson OK Milan 00:43:10 49,46
76 Sofia Gumaelius Tibro OK 00:43:29 50,25
77 Elsa Vilhelmsson Falköpings AIK OK 00:43:44 50,87
78 Martina Walch IK Hakarpspojkarna 00:43:53 51,25
84 Karin Sjögren Tjällmo-Godegårds OK 00:45:32 55,36
85 Julia Ström Ulricehamns OK 00:46:24 57,52
87 Ida Johansson Sundsvalls OK 00:46:54 58,77
87 Anna Granath Tjällmo-Godegårds OK 00:46:54 58,77
89 Marie Kebke OK Tranan 00:47:43 60,80
90 Marika Lundin Tjällmo-Godegårds OK 00:47:58 61,43
92 Wilma Jansson Vänersborgs SK 00:48:43 63,30
93 Camilla Bohman IF Hagen 00:48:48 63,50
95 Ellen Albinsson Bredaryds SOK 00:49:36 65,50
98 Lisa Dömstedt Dalén OK Letstigen 00:51:53 71,19
99 Elin Pettersson Surahammars SOK 00:53:00 73,98
100 Malin Ljunggren Markbygdens OK 00:53:26 75,06
101 Elin Giding Vallentuna-Össeby OL 00:55:20 79,79
102 Maria Arvidsson Kalmar OK 00:55:27 80,08
104 Erika Andersson Ulricehamns OK 00:56:55 83,74
105 Anna Runesson OK Vivill 00:56:56 83,78
106 Anna Birkestål Köping-Kolsva OK 00:57:20 84,78
107 Anna Andersson IK Gandvik 00:57:32 85,28
108 Hanna Andrén OK Tisaren 00:57:39 85,57
110 Ebba Envall IK Hakarpspojkarna 00:58:15 87,06
112 Marie Olsson OK Rodhen 01:00:16 92,09
113 Evelina Peterson Falköpings AIK OK 01:00:58 93,84
115 Amélie Eldh Lidköpings VSK 01:03:32 100,24
117 Malin Fritzell Mullsjö SOK 01:05:32 105,22
120 Ebba Andrén Tibro OK 01:08:01 111,41
121 Malin Bevort Tibro OK 01:10:44 118,19
122 Frida Kjellman Lidköpings VSK 01:19:15 139,42
Evelina Wallentin Östersunds OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr