Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 4, medel - D18

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Lotta Weyhenmeyer IF Thor 00:33:16 14,89
4 Lovisa Moqvist Lerums SOK 00:34:39 17,92
5 Anna Aasa OK Renen 00:35:14 19,21
11 Thea Wennberg Skellefteå OK 00:36:17 21,51
13 Sofie Franzén Almby IK 00:36:30 21,99
15 Clara Dahl Härlövs IF 00:37:15 23,63
17 Hilma Holmström Härlövs IF 00:38:02 25,35
19 Alma Leijon Härlövs IF 00:38:21 26,05
20 Wilma Bergander Eksjö SOK 00:39:03 27,59
21 Ida Hofstedt Täby OK 00:39:06 27,70
23 Elsa Albinsson OK Tyr 00:39:10 27,84
24 Ylva Sandén OK Södertörn 00:39:12 27,92
25 Emma Lilje Gävle OK 00:39:13 27,95
27 Sara Möller OK Södertörn 00:39:32 28,65
28 Emely Weihart Hestra IF 00:39:41 28,98
32 Moa Karlsson OK Hammaren 00:40:33 30,88
33 Julia Lindblad Sävedalens AIK 00:40:56 31,72
34 Louise Ramebäck Umeå OK 00:41:08 32,16
35 Alice Palmgren Sundsvalls OK 00:41:14 32,38
36 Nora Aroneng Hestra IF 00:41:22 32,67
38 Klara Höglund Eksjö SOK 00:41:33 33,08
40 Ida Larsson Västerås SOK 00:41:56 33,92
42 Tove Ringi OK Kåre 00:42:12 34,50
44 Cornelia Ivarsson OK Hammaren 00:42:25 34,98
45 Wilma Larsson OK Tor 00:42:27 35,05
46 Katrina McGougan Domnarvets GoIF 00:42:38 35,45
47 Lovisa Tunesson Skogspojkarnas OK 00:42:48 35,82
49 Sanna Hedberg OK Södertörn 00:43:05 36,44
50 Lilian Palm HJS-Vansbro OK 00:43:25 37,17
51 Elin Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 00:43:29 37,32
53 Emilia Brangefält Västerås SOK 00:43:41 37,76
54 Alva Rytther Västerbergslagens OL 00:43:43 37,83
58 Ester Laudon Umeå OK 00:44:11 38,86
64 Elin Hugosson Lunds OK 00:45:25 41,57
65 Hanna Svanberg OK Renen 00:45:29 41,71
66 Clara Spik Leksands OK 00:45:39 42,08
70 Sofia Edvardsson Järfälla OK 00:46:45 44,49
72 Hanna Olsson IFK Sävsjö 00:46:53 44,79
73 Agnes Karlsson Älvsby IF OK 00:47:15 45,59
75 Maja Tenghagen Härlövs IF 00:47:32 46,21
76 Emmie Lindbäck OK Renen 00:47:47 46,76
78 Elin Dahl Visborgs OK 00:48:03 47,35
79 Lovisa Hambäck Långhundra IF 00:48:15 47,79
79 Linnea Wedberg Kilnäs Sjövalla FK 00:48:15 47,79
82 Clara Johansson OK Skärmen 00:48:32 48,41
83 Lovisa Nilsson Attunda OK 00:48:41 48,74
86 Tuva Lövdahl SOK Viljan 00:49:38 50,83
86 Hanna Kromnér Skogspojkarnas OK 00:49:38 50,83
90 Vilde Jonsson Wold Sundbybergs IK 00:49:57 51,52
91 Ellinor Hamberg Järfälla OK 00:50:08 51,92
92 Smilla Sandström Skogslöparna 00:50:29 52,69
94 Ylva Johansson OK Djerf 00:50:43 53,20
95 Malin Hansson Täby OK 00:50:46 53,31
96 Hanna Ring Ronneby OK 00:50:52 53,53
98 Vendula Skoupá Karlskrona SOK 00:51:14 54,34
99 Klara Wallinder Göteborg-Majorna OK 00:51:20 54,56
100 Tilda Andersson Tullinge SK 00:51:23 54,67
103 Lotten Sandén OK Södertörn 00:52:00 56,02
104 Emma Isacsson OK Linné 00:52:15 56,57
106 Isabella Joons Leksands OK 00:52:24 56,90
107 Sara Hede Södertälje-Nykvarn OF 00:52:30 57,12
109 Maja Sandvik Attunda OK 00:52:36 57,34
110 Sofia Palm FK Boken 00:52:44 57,63
114 Emma Ivarsson OK Kullingshof 00:54:26 61,37
117 Matilda Johannesson Frölunda OL 00:55:09 62,94
120 Tove Eriksson Ryda SK 00:57:18 67,66
121 Sara Sundin Waxholms OK 00:57:44 68,61
121 Tilda Wigforss Arboga OK 00:57:44 68,61
125 Embla Cinthio Skåneslättens OL 00:58:22 70,00
127 Elin Johansson Gudhems IF 00:59:44 73,00
128 Irma Svensson OK Klyftamo 01:00:11 73,99
130 Tuva Falk Sundbybergs IK 01:02:19 78,68
132 Liv Åkerman Älvdalens IF OK 01:03:11 80,58
134 Julia Wanner IFK Mora OK 01:06:23 87,61
135 Kajsa Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 01:06:57 88,85
136 Frida Arnesson Skarpnäcks OL 01:10:27 96,54
137 Tilde Carlinger Skogsluffarnas OK 01:11:23 98,59
140 Alma Kappel OK Tyr 01:17:51 112,79
142 Hedvig Sundstedt Rasbo IK 01:18:21 113,88
Thea Svensson IK Vikings OK
Johanna Nilsson FK Göingarna
Linnéa Persson Valbo AIF
Maria Logren Sjövalla FK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF